Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Pohár SDH štenovický Borek Kdy: 29. 07. 2017 12:00
Kontakt:   Polívka Michal Telefon:  +420 733 139 923
Začátek rezervace: 17. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 28. 07. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chotíkov PSSDH Chotikov
22Bolkov PJDaniela Skalová
33Žebnice PSHonza Adamec
44Mokrouše PJHonza Adamec
55Horní Lukavice PJHonza Adamec
66Kalenice STHonza Adamec
77Útušice PJHonza Adamec
88Dehtín KTHonza Adamec
99Poděvousy DOHonza Adamec
1010Únětice PJHonza Adamec
1111Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1212Chrást PBHonza Adamec
1313Nevřeň PSJícháč
1414Úherce PSPetr Štejr
1515Úněšov PSMiloslav Pytlik
1616Novosedly STBohuslav Chval
1717Božkov PMMartin Šůla
1820Robčice PJRadek Růt
1921Želčany PJVáclav Kasl
2022Mochtín KTPetr Kanta
2125Štěnovice PJLucie Alblová
2226Nebílovy PJZbyněk Šebek
2327Oprechtice mužiDOVáclav Pejsar
2428Příšov PSJitka Racková
2529Štěnovický Borek PJMichal Polívka
2630Štichovice PSRichard Hlous

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice PJHonza Adamec
22Chotíkov PSMonča
33Horní Lukavice PJVerča Hrubá
44Hradec PJHonza Adamec
55Štichovice PSRichard Hlous
66Štěnovický Borek PJMichal Polívka
77Mrtník PSAnna Polcarová
88Poděvousy DOJana Pechová
99Želčany PJVáclav Kasl
1010Úněšov PSDenisa Joudalová
1111Srbice DOKateřina Komancová
1212Obora PSRadka Urbánková
1315Bučí PSLucie Nová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 03. Velká nad Veličkou - halaHO
31. 03. Zdešov, na návsiJH
31. 03. LitovanyTR
21. 04. Chropyně, fotbalové hřištěKM
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
20. 05. RadimoviceLI
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ProvodovicePR
16. 06. MoravanyPA
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. Výrovice, sportovní areálZN
17. 06. KřenovicePR
17. 06. ZderazCR
17. 06. Velké HamryJN
23. 06. Stará ŘíšeJI
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
24. 06. RadíkovPR
30. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.