Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Stříbřec Kdy: 22. 07. 2017 13:00
Kontakt:   Martin Dobeš Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 07. 2017 18:00 Konec rezervace: 21. 07. 2017 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
23Stříbřec BJHJan Zahradník
34Slavošovice CBKuba Kohoutek
45Halámky JHJan Prokes
56Stříbřec AJHJan Zahradník
67Markvarec JHmartin pecha
78Mníšek JHJan Zahradník
89Stříbřec JHLáďa Frantík
910Hamr JHMichal Szokol
1011Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
1112Stajka JHLuboš Petr
1213Lásenice JHHanka Straňáková
1314Polště JHKarel Hummler
1415Cizkrajov JHbohuslav brůžek
1516Frahelž JHJan Slipka
1617Příbraz JHMartin Neumann
1730Mysletice JIStanislav Dolský

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Rapšach JHstáňa
24Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
35Lásenice JHHanka Straňáková
46Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
57Cizkrajov JHMartina Brůžková
68Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
79Staňkov JHHasiči Staňkov
810Stříbřec JHJan Zahradník
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 03. Velká nad Veličkou - halaHO
31. 03. Zdešov, na návsiJH
31. 03. LitovanyTR
21. 04. Chropyně, fotbalové hřištěKM
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
20. 05. RadimoviceLI
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ProvodovicePR
16. 06. MoravanyPA
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. Výrovice, sportovní areálZN
17. 06. KřenovicePR
17. 06. ZderazCR
17. 06. Velké HamryJN
23. 06. Stará ŘíšeJI
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
24. 06. RadíkovPR
30. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.