Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Stříbřec Kdy: 22. 07. 2017 13:00
Kontakt:   Martin Dobeš Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 07. 2017 18:00 Konec rezervace: 21. 07. 2017 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
23Stříbřec BJHJan Zahradník
34Slavošovice CBKuba Kohoutek
45Halámky JHJan Prokes
56Stříbřec AJHJan Zahradník
67Markvarec JHmartin pecha
78Mníšek JHJan Zahradník
89Stříbřec JHLáďa Frantík
910Hamr JHMichal Szokol
1011Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
1112Stajka JHLuboš Petr
1213Lásenice JHHanka Straňáková
1314Polště JHKarel Hummler
1415Cizkrajov JHbohuslav brůžek
1516Frahelž JHJan Slipka
1617Příbraz JHMartin Neumann
1730Mysletice JIStanislav Dolský

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Rapšach JHstáňa
24Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
35Lásenice JHHanka Straňáková
46Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
57Cizkrajov JHMartina Brůžková
68Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
79Staňkov JHHasiči Staňkov
810Stříbřec JHJan Zahradník
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 07. Střítež nad LudinouPR
22. 07. PodmokliceSM
22. 07. MachováZL
22. 07. Široký Brod areál u SokolovnyJE
22. 07. KunčiceUO
22. 07. Letohrad- KunčiceUO
22. 07. ŠumvaldOL
22. 07. VěžHB
22. 07. KrchlebyDO
22. 07. Hrušky, hřištěBV
22. 07. StříbřecJH
22. 07. KučerovVY
22. 07. ÚtušicePJ
22. 07. RychlovKM
22. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
22. 07. SlavošoviceCB
22. 07. cvičiště KojatínTR
22. 07. Medlov, hasičský areálOL
22. 07. TuřJC
22. 07. Hřiště KašavaZL
22. 07. Čelechovice na Hané - NOČNÍPV
23. 07. Letohrad - OrliceUO
23. 07. ValšovicePR
23. 07. SvésedliceOL
23. 07. Poděvousy, fotbalové hřištěDO
23. 07. BudišovTR
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.