Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Střítež nad Ludinou

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty sboru Kdy: 22. 07. 2017 09:30
Kontakt:   Radim Haitl Telefon:  734 334 295
Začátek rezervace: 07. 07. 2017 09:30 Konec rezervace: 22. 07. 2017 09:30

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Střítež nad Ludinou, Přerov Kristýna Čočková
2. Hrabůvka, Přerov Honza
3. Babice, Vsetín Ondra Struška
4. TAG Zahnašovice, Kroměříž Petr Miklík
5. Radkova Lhota, Přerov Kristýna Čočková
6. Malhotice, Přerov Luboš Lehnert
7. Prchalov, Nový Jičín Jiři Buzinis
8. Pravčice, Kroměříž Mishi
9. Valašské Meziříčí, Lhota u ChoryněVsetín Tomáš Kamas
10. Valšovice (Hranice VI), Přerov Jiři Buzinis
11. Špičky, Přerov Kristýna Čočková
12. Hranice, Přerov Vítězslav Stratil
13. Provodovice, Přerov Štefan Bršťák
14. Milotice nad Bečvou, Přerov Luboš Kopřiva
15. Hlinsko, Přerov Petr Šromota
16. Luboměř, Nový Jičín Adam Melichar
17. Jasenice, Vsetín Jakub Kopřiva
18. Opatovice, Přerov libor roman
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20. Olšovec, Přerov Filip Staněk
21. Vrchoslavice, Prostějov Radim Janečka
22. Mladcová, Zlín Petr Korábečný
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Špičky, Přerov Kristýna Čočková
2. Radíkov, Přerov Kristýna Čočková
3. Střítež nad Ludinou, Přerov Kristýna Čočková
4. Pravčice, AKroměříž Mishi
5. Kunovice, Vsetín Markéta Gábová
6. TAG Zahnašovice, Kroměříž Petr Miklík
7. Paršovice, Přerov Michaela Mlčáková
8. Pravčice, BKroměříž Mishi
9. Milotice nad Bečvou, Přerov Luboš Kopřiva
10. Drahotuše (Hranice IV), Přerov Tereza Borbélyová
11. Hlinsko, Přerov Petr Šromota
12. Opatovice, Přerov libor roman
13. Potštát, Přerov Veronika Kocjanová
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 07. Střítež nad LudinouPR
22. 07. PodmokliceSM
22. 07. MachováZL
22. 07. Široký Brod areál u SokolovnyJE
22. 07. KunčiceUO
22. 07. Letohrad- KunčiceUO
22. 07. ŠumvaldOL
22. 07. VěžHB
22. 07. KrchlebyDO
22. 07. Hrušky, hřištěBV
22. 07. StříbřecJH
22. 07. KučerovVY
22. 07. ÚtušicePJ
22. 07. RychlovKM
22. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
22. 07. SlavošoviceCB
22. 07. cvičiště KojatínTR
22. 07. Medlov, hasičský areálOL
22. 07. TuřJC
22. 07. Hřiště KašavaZL
22. 07. Čelechovice na Hané - NOČNÍPV
23. 07. Letohrad - OrliceUO
23. 07. ValšovicePR
23. 07. SvésedliceOL
23. 07. Poděvousy, fotbalové hřištěDO
23. 07. BudišovTR
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.