Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Šumvald

Pozvánka | Obnovit
Kde: Šumvald Kdy: 22. 07. 2017 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 16. 07. 2017 18:00 Konec rezervace: 22. 07. 2017 11:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Šumvald, Olomouc Pavel Hlavinka
2. Břevenec, Olomouc Lukáš Kyselý
3. Kožušany, Olomouc Petr Zmeškal
4. Jeseník, Jeseník Pavel Hlavinka
5. Náměšť na Hané, Olomouc Ivana Stratilová
6. Měrotín, Olomouc Ivo Hél
7. Dětkovice, Prostějov Pavel Hlavinka
8. Nová Dědina, Olomouc Eva Dušková
9. Haňovice, Olomouc Bernard ŠAFAŘÍK
10. Ráječek, Šumperk lallin
11. Chválkovice, Olomouc Bernard ŠAFAŘÍK
12. Bílovice, Prostějov Jan Krupa
13. Polkovice, Přerov Tomáš Mareček
14. Ludéřov, Olomouc Pavel Navrátil
15. Střelice, Olomouc Tábuk Kubát
16. Hlubočky, Olomouc Gabriela Krejčí
17. Plinkout, Olomouc ivo šnejdar
18. Domamyslice, Prostějov David Vykopal
19. Olešnice, X team Olomouc Tomáš Hlavinka
20. Nemile, Šumperk Martin Sitta
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22. Tršice, Olomouc Tomáš Hradil
23. Pavlov-výběr, Šumperk Adam Laštůvka
24. Dolní Libina, Šumperk Adéla Blažková
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30. Domamyslice, DvojkaProstějov David Vykopal


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Dětkovice, Prostějov Ladislav Kořínek
2. Loučany, Olomouc Dagmar Bartoňková
3. Nová Hradečná, Olomouc SDH Nová Hradečná
4. Dolní Libina, Šumperk Adéla Blažková
5. Náměšť na Hané, Olomouc Ivana Stratilová
6. Chválkovice, Olomouc Bernard ŠAFAŘÍK
7. Haňovice, Olomouc Mafka Sobotová
8. Kožušany, Olomouc Petr Zmeškal
9. Droždín, ChvádrožOlomouc Bernard ŠAFAŘÍK
10. Nová Dědina, Olomouc Eva Dušková
11. Pěnčín, Prostějov Lenka Kopečná
12. Břevenec, Olomouc Veronika Hrabáčková
13. Hlubočky, Olomouc Gabriela Krejčí
14. Olešnice, Olomouc Martina Hubáčková
15. Svésedlice, Olomouc Aleš Zavadil
16. Trusovice, Olomouc Tomáš Hradil
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 07. Střítež nad LudinouPR
22. 07. PodmokliceSM
22. 07. MachováZL
22. 07. Široký Brod areál u SokolovnyJE
22. 07. KunčiceUO
22. 07. Letohrad- KunčiceUO
22. 07. ŠumvaldOL
22. 07. VěžHB
22. 07. KrchlebyDO
22. 07. Hrušky, hřištěBV
22. 07. StříbřecJH
22. 07. KučerovVY
22. 07. ÚtušicePJ
22. 07. RychlovKM
22. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
22. 07. SlavošoviceCB
22. 07. cvičiště KojatínTR
22. 07. Medlov, hasičský areálOL
22. 07. TuřJC
22. 07. Hřiště KašavaZL
22. 07. Čelechovice na Hané - NOČNÍPV
23. 07. Letohrad - OrliceUO
23. 07. ValšovicePR
23. 07. SvésedliceOL
23. 07. Poděvousy, fotbalové hřištěDO
23. 07. BudišovTR
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.