Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní poháry starostky SDH Svésedlice Kdy: 23. 07. 2017 10:00
Kontakt:   Aleš Zavadil Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 22. 07. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Svésedlice OLAleš Zavadil
23Kožušany ženyOLPetr Zmeškal
34Měrotín OLTomáš Hlavinka
45Tučapy KMRené Jašek
56Ludéřov OLPavel Navrátil
67Nové Dvory ženyOLJiřina Navrátilová
78Drahanovice OLJan Řezníček
89Pěnčín PVAlžběta Polanská
910Přáslavice ŽenyOLHana Bartoňková
1011Svésedlice ženy AOLAleš Zavadil
1112Velký Týnec muži OLAnna Majerova
1213Kožušany OLPetr Zmeškal
1314Ráječek SUAleš Zavadil
1415Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
1516Dolany OLPetr Holoubek
1617Nenakonice MužiOLJiří Tomecek
1718Velký Týnec Ženy OLAnna Majerova
1819Dolany BOLPetr Holoubek
1920Grygov MužiOLštěpán dvorský
2021Nenakonice ŽenyOLJiří Tomecek
2122Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
2223Podolí PRBřeťa Koplík
2324Hlubočky OLGabriela Krejčí
2425Staměřice PRMiroslav Kolář
2526Velký Újezd OLJitka Tomkova
2627Hlubočky OLGabriela Krejčí
2728Náměšť na Hané MužiOLRudolf Piterka
2829Bohuňovice ŽenyOLZbyněk Cenkl
2930Velká Bystřice ŽenyOLAleš Zavadil
3031Dub nad Moravou MužiOLMarek Kopeček
3132Bohuňovice MužiOLZbyněk Cenkl
3233Nemile SUMartin Sitta
3334Velká Bystřice OLAleš Zavadil
3435Janovice mužiBRpetrb boxan
3536Radslavice VYLukin
3637Janovice ženyBRpetrb boxan
3738Tršice OLTomáš Hradil
3839Tučapy ženyKMRené Jašek
3940Výkleky ŽenyPRIveta Hnilicová
4041Mladeč OLMiroslav Mlčoch
4144Břidličná MužiBRJíří Skopal
4245Grygov OLEliška Vávrová
4345Odrlice OLLukáš Kuba
4446Bělkovice-Lašťany ŽenyOLAleš Zavadil
4547Trusovice ŽenyOLTomáš Hradil
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 09. DřevohosticePR
30. 09. Městský stadion Horšovský TýnDO
30. 09. Staňkov, fotbalové hřištěDO
30. 09. Radotice, hřištěTR
30. 09. Areal SDH Podhradní LhotaKM
30. 09. PloukoniceSM
07. 10. ChlumčanyPJ
07. 10. Nová Ves, hřiště nad Novou VsíDO
14. 10. Jeseník - fotbalové hřištěJE
21. 10. Bukovina u Čisté, pod KaňkemSM
11. 11. Areál PlazaPM
09. 12. ProsetínCR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.