Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Svésedlice

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní poháry starostky SDH Svésedlice Kdy: 23. 07. 2017 10:00
Kontakt:   Aleš Zavadil Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 22. 07. 2017 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Svésedlice, Olomouc Aleš Zavadil
2. Kožušany, ženyOlomouc Petr Zmeškal
3. Měrotín, Olomouc Tomáš Hlavinka
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5. Ludéřov, Olomouc Pavel Navrátil
6. Nové Dvory, ženyOlomouc Jiřina Navrátilová
7. Drahanovice, Olomouc Jan Řezníček
8. Pěnčín, Prostějov Alžběta Polanská
9. Přáslavice, ŽenyOlomouc Hana Bartoňková
10. Svésedlice, ženy AOlomouc Aleš Zavadil
11. Velký Týnec, muži Olomouc Anna Majerova
12. Kožušany, Olomouc Petr Zmeškal
13. Ráječek, Šumperk Aleš Zavadil
14. Pavlov-výběr, Šumperk Adam Laštůvka
15. Dolany, Olomouc Petr Holoubek
16. Nenakonice, MužiOlomouc Jiří Tomecek
17. Velký Týnec, Ženy Olomouc Anna Majerova
18. Dolany, BOlomouc Petr Holoubek
19. Grygov, MužiOlomouc štěpán dvorský
20. Nenakonice, ŽenyOlomouc Jiří Tomecek
21. Chválkovice, Olomouc Bernard ŠAFAŘÍK
22. Dětkovice, MužiProstějov Ladislav Kořínek
23. Hlubočky, Olomouc Gabriela Krejčí
24. Staměřice, Přerov Miroslav Kolář
25. Velký Újezd, Olomouc Jitka Tomkova
26. Hlubočky, Olomouc Gabriela Krejčí
27. Náměšť na Hané, MužiOlomouc Rudolf Piterka
28. Bohuňovice, ŽenyOlomouc Zbyněk Cenkl
29. Velká Bystřice, ŽenyOlomouc Aleš Zavadil
30. Dub nad Moravou, MužiOlomouc Marek Kopeček
31. Bohuňovice, MužiOlomouc Zbyněk Cenkl
32. Nemile, Šumperk Martin Sitta
33. Velká Bystřice, Olomouc Aleš Zavadil
34. Dětkovice, ŽenyProstějov Ladislav Kořínek
35. Radslavice, Vyškov Lukin
36. Bořitov, FBlansko Filip Páral
37. Tršice, Olomouc Tomáš Hradil
38. Tučapy, ženyKroměříž René Jašek
39. Výkleky, ŽenyPřerov Iveta Hnilicová
40. Mladeč, Olomouc Miroslav Mlčoch
41. Janovice, mužiBruntál petrb boxan
42. Tučapy, Kroměříž René Jašek
43. Břidličná, MužiBruntál Jíří Skopal
44. Grygov, Olomouc Eliška Vávrová
45. Odrlice, Olomouc Lukáš Kuba
46. Bělkovice-Lašťany, ŽenyOlomouc Aleš Zavadil
47. Trusovice, ŽenyOlomouc Tomáš Hradil
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 07. Střítež nad LudinouPR
22. 07. PodmokliceSM
22. 07. MachováZL
22. 07. Široký Brod areál u SokolovnyJE
22. 07. KunčiceUO
22. 07. Letohrad- KunčiceUO
22. 07. ŠumvaldOL
22. 07. VěžHB
22. 07. KrchlebyDO
22. 07. Hrušky, hřištěBV
22. 07. StříbřecJH
22. 07. KučerovVY
22. 07. ÚtušicePJ
22. 07. RychlovKM
22. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
22. 07. SlavošoviceCB
22. 07. cvičiště KojatínTR
22. 07. Medlov, hasičský areálOL
22. 07. TuřJC
22. 07. Hřiště KašavaZL
22. 07. Čelechovice na Hané - NOČNÍPV
23. 07. Letohrad - OrliceUO
23. 07. ValšovicePR
23. 07. SvésedliceOL
23. 07. Poděvousy, fotbalové hřištěDO
23. 07. BudišovTR
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.