Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 1. kolo MSP, Memoriál Josefa Halfara, 2B Kdy: 28. 05. 2017 14:00
Kontakt:   Lucie Balarinová Telefon:  +420602767607
Začátek rezervace: 08. 05. 2017 08:00 Konec rezervace: 28. 05. 2017 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Svoboda ženyOPLucie Balarinová
22Závada OPPetr
33Bohuslavice ženyOPLucie Balarinová
44Jeseník JEMichal Straka
55Svoboda mužiOPLucie Balarinová
66Tošovice NJLucie Balarinová
77Závada ženyOPPetr
88Strahovice OPLucie Balarinová
99Oldřišov OPVít Ciminga
1010Jamnice OPDominik
1111Markvartovice OPPetr Glogar
1212Malé Hoštice ženyOPKlára Konečná
1313Hněvošice OPDavid Zlotý
1414Skrochovice ŽENY OPMišelka Volná
1515Svoboda ChróścielówOPLucie Balarinová
1616Markvartovice OPPetr Glogar
1717Komárov OPJosef Kubesa
1818Velké Hoštice OPLukáš Pluške
1919Široká Niva BRLucie Čapková
2020Neplachovice OPJiří Čech
2121Vávrovice ženyOPMichaela Trojanová
2222Svinov OVMatěj
2323Bolatice OPLenka
2424Rohov OPLucie Balarinová
2525Kozmice ženyOPLucie Balarinová
2626Služovice OPJan Chrobák
2727Vávrovice OPMichaela Trojanová
2828Bolatice OPLenka
2929Služovice ŽenyOPJakub Moravec
3030Velké Hoštice ŽenyOPLukáš Pluške
3131Kozmice AOPLucie Balarinová
3232Prchalov "A"NJFilip Pustějovský
3333Kravaře OPMichael Suffner
3434Sádek OPDušan Gregořica
3535Vřesina mužiOPPetr Glogar
3636Kozmice BOPLucie Balarinová
3737Prchalov "B"NJFilip Pustějovský
3838Vrbice KALucie Balarinová
3939Pustkovec OVDominik Weinfurter
4042Chlebičov OPJiří Bena
4143Bělá mužíOPPatrik Holuša
4244Bělá ženyOPPatrik Holuša
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 12. Český RudolecJH
09. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
09. 12. ProsetínCR
16. 12. Cvičiště KojatínTR
26. 05. LudslaviceKM
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
07. 07. LoukovKM
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. NětčiceKM
19. 08. VítoniceKM
25. 08. SendražiceKO
01. 09. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.