Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 1. kolo MSP, Memoriál Josefa Halfara, 2B Kdy: 28. 05. 2017 14:00
Kontakt:   Lucie Balarinová Telefon:  +420602767607
Začátek rezervace: 08. 05. 2017 08:00 Konec rezervace: 28. 05. 2017 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Svoboda ženyOPLucie Balarinová
22Závada OPPetr
33Bohuslavice ženyOPLucie Balarinová
44Jeseník JEMichal Straka
55Svoboda mužiOPLucie Balarinová
66Tošovice NJLucie Balarinová
77Závada ženyOPPetr
88Strahovice OPLucie Balarinová
99Oldřišov OPVít Ciminga
1010Jamnice OPDominik
1111Markvartovice OPPetr Glogar
1212Malé Hoštice ženyOPKlára Konečná
1313Hněvošice OPDavid Zlotý
1414Skrochovice ŽENY OPMišelka Volná
1515Svoboda ChróścielówOPLucie Balarinová
1616Markvartovice OPPetr Glogar
1717Komárov OPJosef Kubesa
1818Velké Hoštice OPLukáš Pluške
1919Široká Niva BRLucie Čapková
2020Neplachovice OPJiří Čech
2121Vávrovice ženyOPMichaela Trojanová
2222Svinov OVMatěj
2323Bolatice OPLenka
2424Rohov OPLucie Balarinová
2525Kozmice ženyOPLucie Balarinová
2626Služovice OPJan Chrobák
2727Vávrovice OPMichaela Trojanová
2828Bolatice OPLenka
2929Služovice ŽenyOPJakub Moravec
3030Velké Hoštice ŽenyOPLukáš Pluške
3131Kozmice AOPLucie Balarinová
3232Prchalov "A"NJFilip Pustějovský
3333Kravaře OPMichael Suffner
3434Sádek OPDušan Gregořica
3535Vřesina mužiOPPetr Glogar
3636Kozmice BOPLucie Balarinová
3737Prchalov "B"NJFilip Pustějovský
3838Vrbice KALucie Balarinová
3939Pustkovec OVDominik Weinfurter
4042Chlebičov OPJiří Bena
4143Bělá mužíOPPatrik Holuša
4244Bělá ženyOPPatrik Holuša
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. Klastor pod ZnievomMT
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. LipováPV
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
29. 07. Klastor pod ZnievomMT
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
05. 08. MokroušePJ
05. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. FrahelžJH
05. 08. JakubovTR
05. 08. Milotice nad BečvouPR
05. 08. OldřišovOP
05. 08. Náměšť na HanéOL
05. 08. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
05. 08. KarlinkyLI
05. 08. VítoniceKM
05. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Hasičský areál ČastohosticeTR
06. 08. ChrástPB
06. 08. Pavlov hasičský areálSU
06. 08. Radostín nad OslavouZR
06. 08. Podhradní LhotaKM
06. 08. KrasoniceJI
06. 08. HradčoviceUH
06. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
11. 08. Mistřice noční M+Ž 3BUH
11. 08. Fotbalové hřištěPR
11. 08. Suchá Rudná,lyžařská sjezdovkaBR
12. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.