Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Svoboda - hřiště

Pozvánka | Obnovit
Kde: 1. kolo MSP, Memoriál Josefa Halfara, 2B Kdy: 28. 05. 2017 14:00
Kontakt:   Lucie Balarinová Telefon:  +420602767607
Začátek rezervace: 08. 05. 2017 08:00 Konec rezervace: 28. 05. 2017 08:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Svoboda, ženyOpava Lucie Balarinová
2. Závada, Opava Petr
3. Bohuslavice, ženyOpava Lucie Balarinová
4. Jeseník, Jeseník Michal Straka
5. Svoboda, mužiOpava Lucie Balarinová
6. Tošovice, Nový Jičín Lucie Balarinová
7. Závada, ženyOpava Petr
8. Bohuslavice, Opava Lucie Balarinová
9. Oldřišov, Opava Vít Ciminga
10. Jamnice, Opava Dominik
11. Markvartovice, Opava Petr Glogar
12. Malé Hoštice, ženyOpava Klára Konečná
13. Hněvošice, Opava David Zlotý
14. Skrochovice, ŽENY Opava Mišelka Volná
15. Svoboda, ChróścielówOpava Lucie Balarinová
16. Markvartovice, Opava Petr Glogar
17. Komárov, Opava Josef Kubesa
18. Velké Hoštice, Opava Lukáš Pluške
19. Bělá, Opava Patrik Holuša
20. Neplachovice, Opava Jiří Čech
21. Vávrovice, ženyOpava Michaela Trojanová
22. Svinov, Ostrava-město Matěj
23. Bolatice, Opava Lenka
24. Bělá, ženyOpava Patrik Holuša
25. Strahovice, Opava Lucie Balarinová
26. Služovice, Opava Jan Chrobák
27. Vávrovice, Opava Michaela Trojanová
28. Bolatice, Opava Lenka
29. Služovice, ŽenyOpava Jakub Moravec
30. Velké Hoštice, ŽenyOpava Lukáš Pluške
31. Kozmice, ženyOpava Lucie Balarinová
32. Prchalov, "A"Nový Jičín Filip Pustějovský
33. Kravaře, Opava Michael Suffner
34. Sádek, Opava Dušan Gregořica
35. Vřesina, mužiOpava Petr Glogar
36. Kozmice, AOpava Lucie Balarinová
37. Prchalov, "B"Nový Jičín Filip Pustějovský
38. Vrbice, Karviná Lucie Balarinová
39. Pustkovec, Ostrava-město Dominik Weinfurter
40. Rohov, Opava Lucie Balarinová
41. Kozmice, BOpava Lucie Balarinová
42. Chlebičov, Opava Jiří Bena
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 05. ÚněticePJ
27. 05. KřenovyDO
27. 05. BohdalínPE
27. 05. HalámkyJH
27. 05. LudslaviceKM
27. 05. StražiskoPV
27. 05. MříčnáSM
27. 05. Křepice (Znojmo), hřištěZN
27. 05. RadíkovPR
28. 05. RadíkovPR
28. 05. ÚhercePS
28. 05. Velké KarloviceVS
28. 05. LibuňJC
28. 05. JabloňanyBK
28. 05. NetínZR
28. 05. Myslibořice areál u ZŠTR
28. 05. Svoboda - hřištěOP
02. 06. KvětinovHB
03. 06. Křížkový ÚjezdecPH
03. 06. ChvaloviceZN
03. 06. Český RudolecJH
03. 06. Chlum u TřeboněJH
03. 06. RadslaviceVY
03. 06. fotbalové hřištěBR
03. 06. PočeniceKM
03. 06. Blatnice - fotb. hřištěHO
03. 06. JeřmaniceLI
03. 06. JeřmaniceLI
04. 06. PasohlávkyBV
04. 06. BořitovBK
04. 06. VýčapyTR
04. 06. Obec ŠarovyZL
04. 06. Vrbka, u hasičské zbrojniceOP
09. 06. Leskovec,hřištěVS
09. 06. ProvodovicePR
10. 06. Hluboká, areál koupalištěDO
10. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
10. 06. PříšoviceLI
10. 06. DřešínST
10. 06. Janovice u RýmařovaBR
10. 06. Žižkovo PoleHB
10. 06. Horní HradištěPS
10. 06. HonezovicePJ
10. 06. HeřmanečJH
10. 06. Paršovice ( ve Valšovicích)PR
10. 06. CísařovPR
10. 06. TrnovRK
10. 06. Ratíškovice - fotb. hřištěHO
10. 06. DešnáJH
10. 06. Velké HamryJN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.