Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Sychotín a města Kunštát Kdy: 27. 08. 2017 12:00
Kontakt:   Aleš Havelka Telefon:  +420776088108
Začátek rezervace: 07. 08. 2017 08:00 Konec rezervace: 26. 08. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vážany BKMilan Veselý
22Stražisko PVzdenek
33Kotvrdovice BKJosef Zouhar
44Žernovník BKMiroslav Sokol
55Senetářov BKLuboš Šebela
66Šošůvka BKJaroslav Zouhar
77Rudice BKKamil SDH Rudice
88Petrovice SKBKRoman Skoták
99Okrouhlá BKJiří Horák
1010Bořitov ABKDavid Páral
1111Brumov BKJaroslav Culek
1212Pamětice BKMichal Konečný
1313Žďár BKKateřina Štefková
1414Obora BKJakub Alexa
1515Malá Lhota BKEva Kotolanová
1616Bořitov BBKDavid Páral
1717Jabloňany BKVojtěch Pospíšil
1818Sebranice BKJan Špidlík
1919Hartmanice SYAleš Havelka
2020Chrastavec SYMilan Janík
2121Černovice ABKAndrea Štarhová
2222Brodek u Konice PVMilan Burget
2323Ludéřov OLTomáš Palička
2424Sychotín BKAleš Havelka
2525Míchov BKMartin Koutný
2626Buková PVVojtěch Pospíšil
2727Olešnice X-teamOLLukáš Navrátil
2828Černovice BBKAndrea Štarhová
2929Sychotín BBKAleš Havelka
3030Pasohlávky BVJakub Sirbu
3131Niva PVJarek Novotný
3232Lipová PVMartin Barták
3333Březina SYJan Gloc
3437Krasonice JILukáš Pivonka
3538Sudice BKOndřej Špidlík
3639Čikov TROndřej Lukeš

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sudice BKOndřej Špidlík
22Němčice BKJiřina Vymazalová
33Žernovník BKPetra Dvořáková
44Malá Lhota BKEva Kotolanová
55Černá Hora BKPetra Dvořáková
66Nedvězí SYAdéla Černíková
77Černovice ABKAndrea Štarhová
88Sychotín BKAleš Havelka
99Senetářov BKOndřej Špidlík
1010Sebranice BKJan Špidlík
1111Žďár BKKateřina Štefková
1212Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová
1313Černovice BBKAndrea Štarhová
1420Senetářov BBKLuboš Šebela
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 12. Cvičiště KojatínTR
13. 01. Dolní HradištěPS
10. 02. NevřeňPS
26. 05. LudslaviceKM
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
07. 07. VidiceDO
07. 07. LoukovKM
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. NětčiceKM
19. 08. VítoniceKM
25. 08. SendražiceKO
01. 09. KarolínKM
01. 09. Štítary - hřiště SDHDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.