Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Sychotín

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Sychotín a města Kunštát Kdy: 27. 08. 2017 12:00
Kontakt:   Aleš Havelka Telefon:  +420776088108
Začátek rezervace: 07. 08. 2017 08:00 Konec rezervace: 26. 08. 2017 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Vážany, Blansko Milan Veselý
2. Stražisko, Prostějov zdenek
3. Sudice, Blansko Ondřej Špidlík
4. Žernovník, Blansko Miroslav Sokol
5. Senetářov, Blansko Luboš Šebela
6. Šošůvka, Blansko Jaroslav Zouhar
7. Rudice, Blansko Kamil SDH Rudice
8. Petrovice, SKBlansko Roman Skoták
9. Okrouhlá, Blansko Jiří Horák
10. Bořitov, ABlansko David Páral
11. Brumov, Blansko Jaroslav Culek
12. Pamětice, Blansko Michal Konečný
13. Žďár, Blansko Kateřina Štefková
14. Obora, Blansko Jakub Alexa
15. Malá Lhota, Blansko Eva Kotolanová
16. Bořitov, BBlansko David Páral
17. Jabloňany, Blansko Vojtěch Pospíšil
18. Sebranice, Blansko Jan Špidlík
19. Chrastavec, Svitavy Milan Janík
20. Černovice, ABlansko Andrea Štarhová
21. Brodek u Konice, Prostějov Milan Burget
22. Ludéřov, Olomouc Tomáš Palička
23. Sychotín, Blansko Aleš Havelka
24. Míchov, Blansko Martin Koutný
25. Buková, Prostějov Vojtěch Pospíšil
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27. Černovice, BBlansko Andrea Štarhová
28. Sychotín, BBlansko Aleš Havelka
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40. Čikov, Třebíč Ondřej Lukeš


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Sudice, Blansko Ondřej Špidlík
2. Žďár, Blansko Kateřina Štefková
3. Žernovník, Blansko Petra Dvořáková
4. Malá Lhota, Blansko Eva Kotolanová
5. Černá Hora, Blansko Petra Dvořáková
6. Nedvězí, Svitavy Adéla Černíková
7. Černovice, ABlansko Andrea Štarhová
8. Sychotín, Blansko Aleš Havelka
9. Senetářov, Blansko Ondřej Špidlík
10. Sebranice, Blansko Jan Špidlík
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12. Ostrov u Macochy, Blansko Tereza Štaffová
13. Černovice, BBlansko Andrea Štarhová
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20. Senetářov, BBlansko Luboš Šebela
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 08. SKIAREÁL KAROLINKAVS
19. 08. Věžky, Vlčí DolyKM
19. 08. Velká LhotaVS
19. 08. Horní PoříčíST
19. 08. Sukorady, fotbalové hřištěMB
19. 08. Blížkovice, sportovní areálZN
19. 08. BojkoviceUH
19. 08. Chudenice (KT)KT
19. 08. RadimoviceLI
19. 08. HerálecHB
19. 08. fotbalové hřiště ve StaňkověDO
19. 08. BačiceTR
19. 08. RapšachJH
19. 08. Bílý KámenJI
19. 08. ProvodovicePR
19. 08. Velký Týnec - TFCOL
19. 08. fotbalové hřištěKA
19. 08. LobodicePR
19. 08. TyloviceVS
19. 08. VícovPV
19. 08. Hřiště TJ SlaviaOP
19. 08. Vítonice - hřištěZN
19. 08. MěrotínOL
19. 08. Císařov - hasičská zbrojnicePR
19. 08. Staňkov fotbalové hřištěDO
19. 08. RoudnýJN
20. 08. PodsediceLT
20. 08. LešnáVS
20. 08. VítoniceKM
20. 08. RudiceBK
20. 08. StařečTR
20. 08. Výletiště VysokáPR
20. 08. Kozmice, Hřiště TJ SokolOP
20. 08. Hrubá Vrbka - fotb. hřištěHO
20. 08. Staré MěstoUH
26. 08. TřebovleKO
26. 08. DolanyPT
26. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
26. 08. náměstí Míru, Rýmařov. 795 01BR
26. 08. BoroviceMB
26. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
26. 08. Bílý Potok -bývalé hřištěJE
26. 08. HlubočkyOL
26. 08. DolanyPT
26. 08. SmilovHB
26. 08. HamrJH
26. 08. VranínTR
26. 08. TučapyVY
26. 08. Heroltice, HřištěBO
26. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.