Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O POHÁR STAROSTKY OBCE Kdy: 24. 09. 2017 12:30
Kontakt:   Telefon:  728236258
Začátek rezervace: 26. 08. 2017 00:00 Konec rezervace: 24. 09. 2017 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Třebelovice TRJosef Bulíček
22Kostníky TRMartin Puchnar
33Blatnice TRSDH Blatnice
44Cizkrajov JHbohuslav brůžek
55Rácovice TRMartin Fiala
66Kojatice PS 12TRAleš Šotkovský
77Příložany TRMichal Machálek
88Kostníky PS 12TRMartin Puchnar
99Rácovice TRMartin Fiala
1010Martínkov TRPavel Picmous
1111Štěpkov TRsdh stepkov
1212Dešná BJHAleš Coufal
1313Mladoňovice TRAleš Daňhel
1414Čechtín TRMarek Vaněk
1515Kojatice TRAleš Šotkovský
1616Bítovánky TRJakub Navratil
1717Ptáčov Ps 12 TRRadek Dvořák
1818Nevcehle JIMiroslav Jelínek
1930Bítovánky PS 12TRJakub Navratil

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Kostníky TRDankaKa
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. KámenHB
05. 07. LisovPJ
06. 07. Žižkovo PoleHB
07. 07. VidiceDO
07. 07. KvětinovHB
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. VěžHB
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.