Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 7. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy Kdy: 26. 08. 2017 08:00
Kontakt:   Martin Kirlik Telefon: 
Začátek rezervace: 03. 08. 2017 07:00 Konec rezervace: 26. 08. 2017 07:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radovesnice I KOMarek Jandák
22Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
34Křížkový Újezdec PHKarel K
45Rožmitál pod Třemšínem PBJiří Morávek
56Ovčáry KOGabriela Hovorková
67Ratenice KOJan Čáslava
78Horní Měcholupy ABJiří Markuci
89Klučov KOZdeněk Měřička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
22Rožmitál pod Třemšínem PBLibuše Poláková
33Třebovle AKOMartin Kirlík
44Třebovle BKOMartin Kirlík
55Křížkový Újezdec PHKarel K
66Ovčáry AKOGabriela Hovorková
78Klučov KOZdeněk Měřička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
22Třebovle KOMartin Kirlík
33Sloup PZBaďa
44Křížkový Újezdec PHKarel K
55Tuchoraz KOPavla Šimůnková
66Ovčáry KOGabriela Hovorková
77Klučov KOZdeněk Měřička
88Kšely KOGabriela Hovorková
99Nové Jirny PHKristýna Vančurová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy BKOŠárka Žylová
22Kostelec nad Černými Lesy AKOŠárka Žylová
33Třebovle AKOMartin Kirlík
44Třebovle BKOMartin Kirlík
55Dobré Pole KOIveta Rysova
66Sloup APZBaďa
77Sloup BPZBaďa
88Ovčáry AKOGabriela Hovorková
99Ovčáry BKOGabriela Hovorková
1010Ovčáry CKOGabriela Hovorková
1111Rostoklaty KOLída Voslářová
1212Klučov AKOZdeněk Měřička
1313Klučov BKOZdeněk Měřička
1414Kšely KOGabriela Hovorková
1515Ratenice KOJan Čáslava

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rožmitál pod Třemšínem PBLibuše Poláková
22Třebovle KOMartin Kirlík
33Ovčáry KOGabriela Hovorková
44Rostoklaty KOLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
22Třebovle KOMartin Kirlík
33Křížkový Újezdec PHKarel K
44Tuchoraz KOPavla Šimůnková
55Klučov KOZdeněk Měřička
66Kšely AKOGabriela Hovorková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Poříčany KOAneta Nouzovská
22Horní Kruty MKOLída Voslářová
33Tuchoraz MŽKOPavla Šimůnková
44Ratenice SŽKOJan Čáslava
55Horní Měcholupy DABJiří Markuci
66Kšely dorost BKOGabriela Hovorková
77Klučov MŽ CKOLída Voslářová
88Ovčáry ženy BKOGabriela Hovorková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 10. Bukovina u Čisté, pod KaňkemSM
11. 11. Areál PlazaPM
18. 11. Kulturní dům DržkovJN
02. 12. Český RudolecJH
09. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
09. 12. ProsetínCR
26. 05. LudslaviceKM
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
07. 07. LoukovKM
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. NětčiceKM
19. 08. VítoniceKM
01. 09. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.