Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Třebovle

Pozvánka | Obnovit
Kde: 7. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy Kdy: 26. 08. 2017 08:00
Kontakt:   Martin Kirlik Telefon: 
Začátek rezervace: 03. 08. 2017 07:00 Konec rezervace: 26. 08. 2017 07:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Radovesnice I, Kolín Marek Jandák
2. Kostelec nad Černými Lesy, Kolín Šárka Žylová
3. Křížkový Újezdec, Praha-východ Karel K
4. Rožmitál pod Třemšínem, Příbram Jiří Morávek
5. Ovčáry, Kolín Gabriela Hovorková
6. Ratenice, Kolín Jan Čáslava
7. Horní Měcholupy, Hlavní město Praha Jiří Markuci
8. Klučov, Kolín Zdeněk Měřička
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Kostelec nad Černými Lesy, Kolín Šárka Žylová
2. Rožmitál pod Třemšínem, Příbram Libuše Poláková
3. Třebovle, AKolín Martin Kirlík
4. Třebovle, BKolín Martin Kirlík
5. Křížkový Újezdec, Praha-východ Karel K
6. Ovčáry, AKolín Gabriela Hovorková
7. Ovčáry, BKolín Gabriela Hovorková
8. Klučov, Kolín Zdeněk Měřička
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Kostelec nad Černými Lesy, Kolín Šárka Žylová
2. Třebovle, Kolín Martin Kirlík
3. Sloup, Praha-západ Baďa
4. Křížkový Újezdec, Praha-východ Karel K
5. Tuchoraz, Kolín Pavla Šimůnková
6. Ovčáry, Kolín Gabriela Hovorková
7. Klučov, Kolín Zdeněk Měřička
8. Kšely, Kolín Gabriela Hovorková
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Kostelec nad Černými Lesy, BKolín Šárka Žylová
2. Kostelec nad Černými Lesy, AKolín Šárka Žylová
3. Třebovle, AKolín Martin Kirlík
4. Třebovle, BKolín Martin Kirlík
5. Dobré Pole, Kolín Iveta Rysova
6. Sloup, APraha-západ Baďa
7. Sloup, BPraha-západ Baďa
8. Ovčáry, AKolín Gabriela Hovorková
9. Ovčáry, BKolín Gabriela Hovorková
10. Ovčáry, CKolín Gabriela Hovorková
11. Rostoklaty, Kolín Lída Voslářová
12. Klučov, AKolín Zdeněk Měřička
13. Klučov, BKolín Zdeněk Měřička
14. Kšely, Kolín Gabriela Hovorková
15. Ratenice, Kolín Jan Čáslava
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Rožmitál pod Třemšínem, Příbram Libuše Poláková
2. Třebovle, Kolín Martin Kirlík
3. Ovčáry, Kolín Gabriela Hovorková
4. Rostoklaty, Kolín Lída Voslářová
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.Kostelec nad Černými Lesy, Kolín Šárka Žylová
2.Třebovle, Kolín Martin Kirlík
3.Křížkový Újezdec, Praha-východ Karel K
4.Tuchoraz, Kolín Pavla Šimůnková
5.Klučov, Kolín Zdeněk Měřička
6.Kšely, AKolín Gabriela Hovorková
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.Poříčany, Kolín Aneta Nouzovská
2.Horní Kruty, MKolín Lída Voslářová
3.Tuchoraz, MŽKolín Pavla Šimůnková
4.Ratenice, SŽKolín Jan Čáslava
5.Horní Měcholupy, DHlavní město Praha Jiří Markuci
6.Kšely, dorost BKolín Gabriela Hovorková
7.Klučov, MŽ CKolín Lída Voslářová
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 08. TřebovleKO
26. 08. DolanyPT
26. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
26. 08. náměstí Míru, Rýmařov. 795 01BR
26. 08. BoroviceMB
26. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
26. 08. Bílý Potok -bývalé hřištěJE
26. 08. HlubočkyOL
26. 08. DolanyPT
26. 08. SmilovHB
26. 08. HamrJH
26. 08. VranínTR
26. 08. TučapyVY
26. 08. Heroltice, HřištěBO
26. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
26. 08. TroubeliceOL
26. 08. ŽirovnicePE
26. 08. Fotbalové hřiště Boršice u Bl.UH
26. 08. Areál SDH PetroviceTR
26. 08. Svatá Maří ( noční )PT
26. 08. MyslibořiceTR
26. 08. KosořiceMB
27. 08. HuťJN
27. 08. Dolní ČermnáUO
27. 08. OlešnáHB
27. 08. TvarožnáBO
27. 08. KatovZR
27. 08. SychotínBK
01. 09. Vyhlášení - VacovPT
01. 09. Jezdkovice, fotbalové hřištěOP
01. 09. NOČNÍ HASIČSKÉ ZÁVODY KostníkyTR
01. 09. Areal Podhradní LhotaKM
02. 09. RateniceKO
02. 09. Březno, fotbalové hřištěMB
02. 09. Hřiště Dolní BukovskoCB
02. 09. JirkovJN
02. 09. StřezimířBN
02. 09. ŽákavaPJ
02. 09. ŠtítaryDO
02. 09. Bořetice, hřištěBV
02. 09. PravčiceKM
02. 09. HodějiceVY
02. 09. Chvalkovice TFCOL
02. 09. LhoticeTR
02. 09. MaršoviceZR
02. 09. RokytnicePR
02. 09. BohumilicePT
02. 09. Chvalovice, sportovní areálZN
02. 09. Zborovice, hřiště T.J. PilanaKM
02. 09. Jaroměřice nad / Rok StřelniceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.