Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Kdy: 20. 05. 2017 13:00
Kontakt:   milankudlacek@seznam.cz Telefon:  733105913
Začátek rezervace: 01. 05. 2017 13:00 Konec rezervace: 20. 05. 2017 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Trnava TRHonza Adamec
22Výčapy TRMichal Svoboda
33Čikov TROndřej Lukeš
44Radostín nad Oslavou A, JuniorZRMarie Cejnková
55Bohdalín PELukáš Přibyl
66Mikulovice ZNMichal Urbánek
77Černín ZNJiří Veselý
88Maršovice ZRJiri Mica
99Nevcehle JIMiroslav Jelínek
1010Lavičky ZRJan Hejl
1111Horní Lhotice TRRadek Staněk
1212Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
1313Stará Říše JIOndřej Lukeš
1414Katov ZRIvo Urbánek
1515Meziříčko ZRKarel Mokrejš
1617Benetice BTRPetr Krejčí
1718Pasohlávky BVLeoš Dofek
1819Kamenná TRMilan Prochazka
1920Výčapy JuniorTRVít Svoboda
2021Jasenice TROndřej Nováček
2122Oponešice TRJosef Navrátil
2223Olešná HBPavel Kos
2325Nárameč TRPetr Pavlík
2426Krotějov SportTADavid Kozel
2540Pavlov ExperimentZRStanda Kratochvíl

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Velké Meziříčí FňZRStanda Kratochvíl
23Stará Říše JIKlára Pelejová
34Radostín nad Oslavou ZRMarie Cejnková
45Heroltice BOSoňa Vojtová
56Petrůvky TRPavla Pěnčová
67Výčapy JuniorTRVít Svoboda
78Bohuňov SYBarbora Svojanovská
89Radonín TRViktorie Vidláková
910Jasenice TROndřej Nováček
1011Velké Meziříčí JuniorkyZRStanda Kratochvíl
1112Netín ZRKateřina Roušová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 09. Sportovní areálVS
23. 09. Kostelec n/Č lesyKO
23. 09. Areál Mšk HurbanovoKN
23. 09. Benešov u SemilSM
23. 09. stadion Lokomotiva olomoucOL
23. 09. VýklekyPR
23. 09. Olomouc stadion Lokomotiva TFCOL
23. 09. Kamenná - koupalištěTR
23. 09. Chlum u TřeboněJH
23. 09. SoběsukyPV
23. 09. KosořiceMB
23. 09. Police - zámecký areálTR
24. 09. JámaPT
24. 09. HenčlovPR
24. 09. TřebeloviceTR
30. 09. DřevohosticePR
30. 09. Staňkov, fotbalové hřištěDO
30. 09. Radotice, hřištěTR
30. 09. Areal SDH Podhradní LhotaKM
30. 09. PloukoniceSM
07. 10. ChlumčanyPJ
07. 10. Nová Ves, hřiště nad Novou VsíDO
14. 10. Jeseník - fotbalové hřištěJE
21. 10. Bukovina u Čisté, pod KaňkemSM
11. 11. Areál PlazaPM
09. 12. ProsetínCR
22. 12. Olomouc - pohár starosky OSHOL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.