Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Kdy: 20. 05. 2017 13:00
Kontakt:   milankudlacek@seznam.cz Telefon:  733105913
Začátek rezervace: 01. 05. 2017 13:00 Konec rezervace: 20. 05. 2017 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Trnava TRHonza Adamec
22Výčapy TRMichal Svoboda
33Čikov TROndřej Lukeš
44Radostín nad Oslavou A, JuniorZRMarie Cejnková
55Bohdalín PELukáš Přibyl
66Mikulovice ZNMichal Urbánek
77Černín ZNJiří Veselý
88Maršovice ZRJiri Mica
99Nevcehle JIMiroslav Jelínek
1010Lavičky ZRJan Hejl
1111Horní Lhotice TRRadek Staněk
1212Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
1313Stará Říše JIOndřej Lukeš
1414Katov ZRIvo Urbánek
1515Meziříčko ZRKarel Mokrejš
1617Benetice BTRPetr Krejčí
1718Pasohlávky BVLeoš Dofek
1819Kamenná TRMilan Prochazka
1920Výčapy JuniorTRVít Svoboda
2021Jasenice TROndřej Nováček
2122Oponešice TRJosef Navrátil
2223Olešná HBPavel Kos
2325Nárameč TRPetr Pavlík
2426Krotějov SportTADavid Kozel
2540Pavlov ExperimentZRStanda Kratochvíl

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Velké Meziříčí FňZRStanda Kratochvíl
23Stará Říše JIKlára Pelejová
34Radostín nad Oslavou ZRMarie Cejnková
45Heroltice BOSoňa Vojtová
56Petrůvky TRPavla Pěnčová
67Výčapy JuniorTRVít Svoboda
78Bohuňov SYBarbora Svojanovská
89Radonín TRViktorie Vidláková
910Jasenice TROndřej Nováček
1011Velké Meziříčí JuniorkyZRStanda Kratochvíl
1112Netín ZRKateřina Roušová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. KámenHB
05. 07. LisovPJ
06. 07. Žižkovo PoleHB
07. 07. VidiceDO
07. 07. KvětinovHB
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. VěžHB
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.