Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty SDH Úherce Kdy: 28. 05. 2017 10:00
Kontakt:   Štejr Petr Telefon:  +420603555479
Začátek rezervace: 15. 05. 2017 20:00 Konec rezervace: 27. 05. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Úherce PSHonza Adamec
22Štěnovický Borek PJMichal Polívka
33Žebnice  PSHonza Adamec
44Mokrouše  PJHonza Adamec
55Horní Lukavice  PJHonza Adamec
66Kalenice  STHonza Adamec
77Útušice  PJHonza Adamec
88Dehtín  KTHonza Adamec
99Poděvousy  DOHonza Adamec
1010Únětice  PJHonza Adamec
1111Bolkov PJVladimír Štýs
1212Chrást PBHonza Adamec
1313Chářovice BNMilan Pádivý
1414Štichovice PSRichard Hlous
1515Zahorčice KTJosef Kolář
1616Příšov PSJitka Racková
1717Líchovy PBSDH Kalenice
1818Radětice PBMilan Pádivý
1919Horní Kamenice DOVlastimil Žák
2020Úněšov PSMiloslav Pytlik
2121Novosedly STBohuslav Chval
2222Obora PSVasek Dolejs
2323Vranovice PekloPBStanda Strnad
2424Chotíkov PSJiří Staněk
2525Bolkov PJVladimír Štýs
2630Nevřeň PSJícháč

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice  PJHonza Adamec
22Chválenice PJMartina Jůzková
33Dehtín KTVláďa Kučera
44Hradec PJHonza Adamec
55Štichovice PSRichard Hlous
66Štěnovický Borek PJMichal Polívka
77Bučí PSLucie Nová
88Horní Lukavice PJVerča Hrubá
99Úněšov PSDenisa Joudalová
1010Obora PSVasek Dolejs
1111Chotíkov PSMonča
1212Útušice PJVojtěch Mareš
1315Poděvousy DOAnděla Mašková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. Futbalové ihriskoMT
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. LipováPV
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
29. 07. Futbalové ihriskoMT
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
05. 08. MokroušePJ
05. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. FrahelžJH
05. 08. JakubovTR
05. 08. Milotice nad BečvouPR
05. 08. OldřišovOP
05. 08. Náměšť na HanéOL
05. 08. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
05. 08. KarlinkyLI
05. 08. VítoniceKM
05. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Hasičský areál ČastohosticeTR
06. 08. ChrástPB
06. 08. Pavlov hasičský areálSU
06. 08. Radostín nad OslavouZR
06. 08. Podhradní LhotaKM
06. 08. KrasoniceJI
06. 08. HradčoviceUH
06. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
11. 08. Mistřice noční M+Ž 3BUH
11. 08. Fotbalové hřištěPR
11. 08. Suchá Rudná,lyžařská sjezdovkaBR
12. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.