Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty SDH Úherce Kdy: 28. 05. 2017 10:00
Kontakt:   Štejr Petr Telefon:  +420603555479
Začátek rezervace: 15. 05. 2017 20:00 Konec rezervace: 27. 05. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Úherce PSHonza Adamec
22Štěnovický Borek PJMichal Polívka
33Žebnice  PSHonza Adamec
44Mokrouše  PJHonza Adamec
55Horní Lukavice  PJHonza Adamec
66Kalenice  STHonza Adamec
77Útušice  PJHonza Adamec
88Dehtín  KTHonza Adamec
99Poděvousy  DOHonza Adamec
1010Únětice  PJHonza Adamec
1111Bolkov PJVladimír Štýs
1212Chrást PBHonza Adamec
1313Chářovice BNMilan Pádivý
1414Štichovice PSRichard Hlous
1515Zahorčice KTJosef Kolář
1616Příšov PSJitka Racková
1717Líchovy PBSDH Kalenice
1818Radětice PBMilan Pádivý
1919Horní Kamenice DOVlastimil Žák
2020Úněšov PSMiloslav Pytlik
2121Novosedly STBohuslav Chval
2222Obora PSVasek Dolejs
2323Vranovice PekloPBStanda Strnad
2424Chotíkov PSJiří Staněk
2525Bolkov PJVladimír Štýs
2630Nevřeň PSJícháč

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice  PJHonza Adamec
22Chválenice PJMartina Jůzková
33Dehtín KTVláďa Kučera
44Hradec PJHonza Adamec
55Štichovice PSRichard Hlous
66Štěnovický Borek PJMichal Polívka
77Bučí PSLucie Nová
88Horní Lukavice PJVerča Hrubá
99Úněšov PSDenisa Joudalová
1010Obora PSVasek Dolejs
1111Chotíkov PSMonča
1212Útušice PJVojtěch Mareš
1315Poděvousy DOAnděla Mašková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 12. Český RudolecJH
09. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
09. 12. ProsetínCR
26. 05. LudslaviceKM
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
07. 07. LoukovKM
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
04. 08. SendražiceKO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. NětčiceKM
19. 08. VítoniceKM
01. 09. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.