Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Únětice Kdy: 27. 05. 2017 12:00
Kontakt:   Balvín Zdeněk Telefon:  +420 721 021 660
Začátek rezervace: 15. 05. 2017 20:00 Konec rezervace: 26. 05. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Štěnovický Borek PJMichal Polívka
22Zahorčice KTJosef Kolář
33Žebnice  PSHonza Adamec
44Mokrouše  PJHonza Adamec
55Horní Lukavice  PJHonza Adamec
66Kalenice  STHonza Adamec
77Útušice  PJHonza Adamec
88Dehtín  KTHonza Adamec
99Poděvousy  DOHonza Adamec
1010Únětice  PJHonza Adamec
1111Nevřeň PSJícháč
1212Chrást PBHonza Adamec
1313Chářovice BNMilan Pádivý
1414Štichovice PSRichard Hlous
1515Bolkov PJVladimír Štýs
1616Úherce PSPetr Štejr
1717Příšov PSJitka Racková
1818Radětice PBMilan Pádivý
1919Úněšov PSMiloslav Pytlik
2020Líchovy PBSDH Kalenice
2121Horní Kamenice DOVlastimil Žák
2222Novosedly STBohuslav Chval
2323Letiny PJDušan Faitenhanzl
2424Obora PSVasek Dolejs
2525Chotíkov PSJiří Staněk

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice  PJHonza Adamec
22Štěnovický Borek PJMichal Polívka
33Dehtín KTVláďa Kučera
44Hradec  PJHonza Adamec
55Štichovice PSRichard Hlous
66Poděvousy DOAnděla Mašková
77Bučí PSLucie Nová
88Horní Lukavice PJVerča Hrubá
99Úněšov PSDenisa Joudalová
1010Obora PSVasek Dolejs
1111Chotíkov PSMonča
1212Vacov "A"PTKatka Nováková
1313Útušice PJVojtěch Mareš
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 09. Sportovní areálVS
23. 09. Kostelec n/Č lesyKO
23. 09. Areál Mšk HurbanovoKN
23. 09. Benešov u SemilSM
23. 09. stadion Lokomotiva olomoucOL
23. 09. VýklekyPR
23. 09. Olomouc stadion Lokomotiva TFCOL
23. 09. Kamenná - koupalištěTR
23. 09. Chlum u TřeboněJH
23. 09. SoběsukyPV
23. 09. KosořiceMB
23. 09. Police - zámecký areálTR
24. 09. JámaPT
24. 09. HenčlovPR
24. 09. TřebeloviceTR
30. 09. DřevohosticePR
30. 09. Staňkov, fotbalové hřištěDO
30. 09. Radotice, hřištěTR
30. 09. Areal SDH Podhradní LhotaKM
30. 09. PloukoniceSM
07. 10. ChlumčanyPJ
07. 10. Nová Ves, hřiště nad Novou VsíDO
14. 10. Jeseník - fotbalové hřištěJE
21. 10. Bukovina u Čisté, pod KaňkemSM
11. 11. Areál PlazaPM
09. 12. ProsetínCR
22. 12. Olomouc - pohár starosky OSHOL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.