Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Valšovice

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní stříbrnou proudnici Kdy: 23. 07. 2017 09:30
Kontakt:   Karel Jašík Telefon:  736 630 955
Začátek rezervace: 24. 06. 2017 09:30 Konec rezervace: 22. 07. 2017 09:30

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2. Hrabůvka, Přerov Honza
3. Opatovice, Přerov David Roman
4. TAG Zahnašovice, Kroměříž Petr Miklík
5. Malhotice, Přerov Luboš Lehnert
6. Tučapy, Kroměříž René Jašek
7. Prchalov, Muži ANový Jičín Karel Jašík
8. Pravčice, Kroměříž Mishi
9. Střítež nad Ludinou, Přerov Magdaléna Hlavová
10. Hlinsko, Přerov Petr Šromota
11. Špičky, Přerov Veronika Květoňová
12. Luboměř, Nový Jičín Adam Melichar
13. Radkova Lhota, Přerov Jan Klimecký
14. Milotice nad Bečvou, Přerov Luboš Kopřiva
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16. Mladcová, Zlín Ondra Struška
17. Hranice, Přerov Vítězslav Stratil
18. Babice, Vsetín Dalibor Plesník
19. Jasenice, Vsetín Jakub Kopřiva
20. Kokory, Přerov Tomáš Horák
21. Olšovec, Přerov Filip Staněk
22. Vrchoslavice, Prostějov Radim Janečka
23. Provodovice, Přerov Štefan Bršťák
24. Hodějice, Vyškov Martin Bezděk
25. Šarovy, Zlín Ondra Moštěk
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29. Radíkov, ŽenyPřerov Magdaléna Hlavová
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Špičky, Přerov Veronika Květoňová
2. TAG Zahnašovice, Kroměříž Petr Miklík
3. Opatovice, Přerov David Roman
4. Střítež nad Ludinou, Přerov Kristýna Čočková
5. Milotice nad Bečvou, Přerov Luboš Kopřiva
6. Pravčice, BKroměříž Mishi
7. Loukov, Kroměříž marta
8. Kunovice, Vsetín Markéta Gábová
9. Paršovice, Přerov Tereza Růžičková
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11. Hlinsko, Přerov Petr Šromota
12. Potštát, Přerov Veronika Kocjanová
13. Kokory, Přerov Tomáš Horák
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Valšovice (Hranice VI), Staří pániPřerov Karel Jašík
2. Opatovice, Přerov David Roman
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 07. Střítež nad LudinouPR
22. 07. PodmokliceSM
22. 07. MachováZL
22. 07. Široký Brod areál u SokolovnyJE
22. 07. KunčiceUO
22. 07. Letohrad- KunčiceUO
22. 07. ŠumvaldOL
22. 07. VěžHB
22. 07. KrchlebyDO
22. 07. Hrušky, hřištěBV
22. 07. StříbřecJH
22. 07. KučerovVY
22. 07. ÚtušicePJ
22. 07. RychlovKM
22. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
22. 07. SlavošoviceCB
22. 07. cvičiště KojatínTR
22. 07. Medlov, hasičský areálOL
22. 07. TuřJC
22. 07. Hřiště KašavaZL
22. 07. Čelechovice na Hané - NOČNÍPV
23. 07. Letohrad - OrliceUO
23. 07. ValšovicePR
23. 07. SvésedliceOL
23. 07. Poděvousy, fotbalové hřištěDO
23. 07. BudišovTR
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.