Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní stříbrnou proudnici Kdy: 23. 07. 2017 09:30
Kontakt:   Karel Jašík Telefon:  736 630 955
Začátek rezervace: 24. 06. 2017 09:30 Konec rezervace: 22. 07. 2017 09:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
22Hrabůvka PRHonza
33Opatovice PRDavid Roman
44TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
55Malhotice PRLuboš Lehnert
66Tučapy KMRené Jašek
77Prchalov Muži ANJKarel Jašík
88Pravčice KMMishi
99Střítež nad Ludinou PRMagdaléna Hlavová
1010Hlinsko PRPetr Šromota
1111Špičky PRVeronika Květoňová
1212Luboměř NJAdam Melichar
1313Radkova Lhota PRJan Klimecký
1414Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
1515Provodovice PRŠtefan Bršťák
1616Mladcová ZLOndra Struška
1717Hranice PRVítězslav Stratil
1818Babice VSDalibor Plesník
1919Jasenice VSJakub Kopřiva
2020Kokory PRTomáš Horák
2121Olšovec PRFilip Staněk
2222Vrchoslavice PVRadim Janečka
2324Hodějice VYMartin Bezděk
2425Šarovy ZLOndra Moštěk
2529Radíkov ŽenyPRMagdaléna Hlavová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRVeronika Květoňová
22TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
33Opatovice PRDavid Roman
44Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková
55Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
66Pravčice BKMMishi
77Loukov KMmarta
88Kunovice VSMarkéta Gábová
99Paršovice PRTereza Růžičková
1011Hlinsko PRPetr Šromota
1112Potštát PRVeronika Kocjanová
1213Kokory PRTomáš Horák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Valšovice (Hranice VI) Staří pániPRKarel Jašík
22Opatovice PRDavid Roman
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 03. Velká nad Veličkou - halaHO
31. 03. Zdešov, na návsiJH
31. 03. LitovanyTR
21. 04. Chropyně, fotbalové hřištěKM
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
20. 05. RadimoviceLI
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ProvodovicePR
16. 06. MoravanyPA
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. Výrovice, sportovní areálZN
17. 06. KřenovicePR
17. 06. ZderazCR
17. 06. Velké HamryJN
23. 06. Stará ŘíšeJI
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
24. 06. RadíkovPR
30. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.