Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 14. kolo VČHL Kdy: 16. 09. 2017 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 02. 09. 2017 20:00 Konec rezervace: 15. 09. 2017 23:59


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Stradouň UOSDH Stradouň
23Rokytno PAMichal Tydrych
34Hrobice PAHonza Pajer
45Moravany PAHonza Pajer
56Dubenec TUHonza Pajer
67Bystřec AUOHonza Pajer
78Roudnice HKHonza Pajer
89Zderaz ACRHonza Pajer
910Trnov RKHonza Pajer
1011Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
1112Myštěves HKHonza Pajer
1213Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1314Pšánky HKHonza Pajer
1415Čeperka NPAMichal Tydrych
1516Velký Třebešov NAHonza Pajer
1617Letohrad JeleniUOHonza Pajer
1718Bašnice JCHonza Pajer
1819Červený Kostelec NATomáš Karásek
1920Srch SPALeoš Panchártek
2021Svinčany PAJaromír Rosůlek
2122Stéblová DPAPatrik Kučera
2223Slepotice PAJan Šejnoha
2324Jeníkovice HKMatěj Potůček
2430Srch JPALeoš Panchártek
2540Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2650Choltice PADavid čermák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Roudnice HKHonza Pajer
66Slepotice PAMichal Tydrych
77Čeperka PAMichal Tydrych
88Hrobice PAjan pleskot
99Stradouň UOSDH Stradouň
1010Hrobice PAMartínek z Dubence
1111Dubenec TUDominik Mikeš
1212Stéblová PAPatrik Kučera
1313Semtín ExplosiaPAMichaela Knížková
1414Nepomuky UOKateřina Krudencová
1515Holice PAVeronika Janusová
1616Trnov RKdavid rohlena
1730Libuň JCLucie Samková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 12. Český RudolecJH
09. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
09. 12. ProsetínCR
16. 12. Cvičiště KojatínTR
26. 05. LudslaviceKM
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
07. 07. LoukovKM
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. NětčiceKM
19. 08. VítoniceKM
25. 08. SendražiceKO
01. 09. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.