Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 19.ročník-O PUTOVNÍ POHÁR OBCE VELKÉ KARLOVICE, 2B Kdy: 28. 05. 2017 10:00
Kontakt:   Václav Podešva Telefon:  605573096
Začátek rezervace: 15. 05. 2017 10:00 Konec rezervace: 27. 05. 2017 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Karlovice mužiVSKarel taborsky
22Kunovice ženyVSMarkéta Gábová
33Loučka mužiVSŠimon Sedlář
44Komárovice ženyVSEva Foukalová
55Velké Karlovice VeterániVSKarel taborsky
66Velká Lhota VSJosef Sabo
77Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
88Juřinka VSZdeněk Horák
99Valašská Polanka VSTomáš Fojtik
1010Rožnov pod Radhoštěm Tylovice ženyVSStanislav Gajdůšek
1111Valašské Příkazy MužiVSVojta Petřík
1212Vlčovice muži nad 35NJPavel Kahánek
1313Loukov ŽenyKMmarta
1414Rožnov pod Radhoštěm Tylovice A mužiVSStanislav Gajdůšek
1515Vlčovice muži nad 35 BNJPavel Kahánek
1616Podolí VSAleš
1717Mikulůvka mužiVSTomáš Žamboch
1818Loukov MužiKMLukáš Pecháček
1919Ratiboř MužiVSOndřej Bártek
2020Dolní Bečva ženyVSDominik Babinec
2121Karolinka sklarny VSVáclav Podešva
2222Velké Karlovice muzi BVSVáclav Podešva
2323Dolní Bečva mužiVSDominik Babinec
2424Trojanovice mužiNJVáclav Podešva
2525Pozděchov muži nad 35VSVáclav Podešva
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. Klastor pod ZnievomMT
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. LipováPV
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
29. 07. Klastor pod ZnievomMT
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
05. 08. MokroušePJ
05. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. FrahelžJH
05. 08. JakubovTR
05. 08. Milotice nad BečvouPR
05. 08. OldřišovOP
05. 08. Náměšť na HanéOL
05. 08. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
05. 08. KarlinkyLI
05. 08. VítoniceKM
05. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Hasičský areál ČastohosticeTR
06. 08. ChrástPB
06. 08. Pavlov hasičský areálSU
06. 08. Radostín nad OslavouZR
06. 08. Podhradní LhotaKM
06. 08. KrasoniceJI
06. 08. HradčoviceUH
06. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
11. 08. Mistřice noční M+Ž 3BUH
11. 08. Fotbalové hřištěPR
11. 08. Suchá Rudná,lyžařská sjezdovkaBR
12. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.