Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 19.ročník-O PUTOVNÍ POHÁR OBCE VELKÉ KARLOVICE, 2B Kdy: 28. 05. 2017 10:00
Kontakt:   Václav Podešva Telefon:  605573096
Začátek rezervace: 15. 05. 2017 10:00 Konec rezervace: 27. 05. 2017 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Karlovice mužiVSKarel taborsky
22Kunovice ženyVSMarkéta Gábová
33Loučka mužiVSŠimon Sedlář
44Komárovice ženyVSEva Foukalová
55Velké Karlovice VeterániVSKarel taborsky
66Velká Lhota VSJosef Sabo
77Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
88Juřinka VSZdeněk Horák
99Valašská Polanka VSTomáš Fojtik
1010Rožnov pod Radhoštěm Tylovice ženyVSStanislav Gajdůšek
1111Valašské Příkazy MužiVSVojta Petřík
1212Vlčovice muži nad 35NJPavel Kahánek
1313Loukov ŽenyKMmarta
1414Rožnov pod Radhoštěm Tylovice A mužiVSStanislav Gajdůšek
1515Vlčovice muži nad 35 BNJPavel Kahánek
1616Podolí VSAleš
1717Mikulůvka mužiVSTomáš Žamboch
1818Loukov MužiKMLukáš Pecháček
1919Ratiboř MužiVSOndřej Bártek
2020Dolní Bečva ženyVSDominik Babinec
2121Karolinka sklarny VSVáclav Podešva
2222Velké Karlovice muzi BVSVáclav Podešva
2323Dolní Bečva mužiVSDominik Babinec
2424Trojanovice mužiNJVáclav Podešva
2525Pozděchov muži nad 35VSVáclav Podešva
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 09. Kamenná - koupalištěTR
23. 09. Chlum u TřeboněJH
23. 09. SoběsukyPV
23. 09. KosořiceMB
23. 09. Police - zámecký areálTR
24. 09. JámaPT
24. 09. HenčlovPR
24. 09. TřebeloviceTR
30. 09. DřevohosticePR
30. 09. Městský stadion Horšovský TýnDO
30. 09. Staňkov, fotbalové hřištěDO
30. 09. Radotice, hřištěTR
30. 09. Areal SDH Podhradní LhotaKM
30. 09. PloukoniceSM
07. 10. ChlumčanyPJ
07. 10. Nová Ves, hřiště nad Novou VsíDO
14. 10. Jeseník - fotbalové hřištěJE
21. 10. Bukovina u Čisté, pod KaňkemSM
11. 11. Areál PlazaPM
09. 12. ProsetínCR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.