Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: MEMORIÁL JAROSLAVA VAŇKA Kdy: 21. 05. 2017 12:00
Kontakt:   kratochvil.standa@seznam.cz Telefon:  +420 603 983091
Začátek rezervace: 24. 04. 2017 12:00 Konec rezervace: 18. 05. 2017 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Oponešice TRStanda Kratochvíl
22Pavlov ExperimentZRStanda Kratochvíl
33Sedlatice JIStanda Kratochvíl
44Krasonice JILukáš Pivonka
55Olešná HBStanda Kratochvíl
66Katov ZRStanda Kratochvíl
77Lavičky ZRStanda Kratochvíl
88Horní Lhotice TRStanda Kratochvíl
99Jasenice TRStanda Kratochvíl
1010Lhotky Sport ZRStanda Kratochvíl
1111Čikov TRStanda Kratochvíl
1212Trnava TRStanda Kratochvíl
1313Meziříčko ZRStanda Kratochvíl
1414Stará Říše JIStanda Kratochvíl
1515Kamenná TRStanda Kratochvíl
1616Maršovice ZRStanda Kratochvíl
1717Radostín nad Oslavou BZRStanda Kratochvíl
1818Benetice BTRStanda Kratochvíl
1919Netín CIRKUSZRStanda Kratochvíl
2020Chlum TRStanda Kratochvíl

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIKlára Pelejová
23Velké Meziříčí FňZRStanda Kratochvíl
34Pavlov ExperimentZREliška Drápelová
45Radostín nad Oslavou ZRMarie Cejnková
56Heroltice BOSoňa Vojtová
67Jasenice TROndřej Nováček
78Bohuňov SYBarbora Svojanovská
89Netín ZRKateřina Roušová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Výčapy TRVít Svoboda
24Radostín nad Oslavou AZRMarie Cejnková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Výčapy TRVít Svoboda
25Velké Meziříčí JuniorkyZRStanda Kratochvíl
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 05. ÚněticePJ
27. 05. KřenovyDO
27. 05. BohdalínPE
27. 05. HalámkyJH
27. 05. LudslaviceKM
27. 05. StražiskoPV
27. 05. MříčnáSM
27. 05. Křepice (Znojmo), hřištěZN
27. 05. RadíkovPR
28. 05. RadíkovPR
28. 05. ÚhercePS
28. 05. Velké KarloviceVS
28. 05. LibuňJC
28. 05. JabloňanyBK
28. 05. NetínZR
28. 05. Myslibořice areál u ZŠTR
28. 05. Svoboda - hřištěOP
02. 06. KvětinovHB
03. 06. Křížkový ÚjezdecPH
03. 06. ChvaloviceZN
03. 06. Český RudolecJH
03. 06. Chlum u TřeboněJH
03. 06. RadslaviceVY
03. 06. fotbalové hřištěBR
03. 06. PočeniceKM
03. 06. Blatnice - fotb. hřištěHO
03. 06. JeřmaniceLI
03. 06. JeřmaniceLI
04. 06. PasohlávkyBV
04. 06. BořitovBK
04. 06. VýčapyTR
04. 06. Obec ŠarovyZL
04. 06. Vrbka, u hasičské zbrojniceOP
09. 06. Leskovec,hřištěVS
09. 06. ProvodovicePR
10. 06. Hluboká, areál koupalištěDO
10. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
10. 06. PříšoviceLI
10. 06. DřešínST
10. 06. Janovice u RýmařovaBR
10. 06. Žižkovo PoleHB
10. 06. Horní HradištěPS
10. 06. HonezovicePJ
10. 06. HeřmanečJH
10. 06. Paršovice ( ve Valšovicích)PR
10. 06. CísařovPR
10. 06. TrnovRK
10. 06. Ratíškovice - fotb. hřištěHO
10. 06. DešnáJH
10. 06. Velké HamryJN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.