Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: MEMORIÁL JAROSLAVA VAŇKA Kdy: 21. 05. 2017 12:00
Kontakt:   kratochvil.standa@seznam.cz Telefon:  +420 603 983091
Začátek rezervace: 24. 04. 2017 12:00 Konec rezervace: 18. 05. 2017 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Oponešice TRStanda Kratochvíl
22Pavlov ExperimentZRStanda Kratochvíl
33Sedlatice JIStanda Kratochvíl
44Krasonice JILukáš Pivonka
55Olešná HBStanda Kratochvíl
66Katov ZRStanda Kratochvíl
77Lavičky ZRStanda Kratochvíl
88Horní Lhotice TRStanda Kratochvíl
99Jasenice TRStanda Kratochvíl
1010Lhotky Sport ZRStanda Kratochvíl
1111Čikov TRStanda Kratochvíl
1212Trnava TRStanda Kratochvíl
1313Meziříčko ZRStanda Kratochvíl
1414Stará Říše JIStanda Kratochvíl
1515Kamenná TRStanda Kratochvíl
1616Maršovice ZRStanda Kratochvíl
1717Radostín nad Oslavou BZRStanda Kratochvíl
1818Benetice BTRStanda Kratochvíl
1919Netín CIRKUSZRStanda Kratochvíl
2020Chlum TRStanda Kratochvíl

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIKlára Pelejová
23Velké Meziříčí FňZRStanda Kratochvíl
34Pavlov ExperimentZREliška Drápelová
45Radostín nad Oslavou ZRMarie Cejnková
56Heroltice BOSoňa Vojtová
67Jasenice TROndřej Nováček
78Bohuňov SYBarbora Svojanovská
89Netín ZRKateřina Roušová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Výčapy TRVít Svoboda
24Radostín nad Oslavou AZRMarie Cejnková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Výčapy TRVít Svoboda
25Velké Meziříčí JuniorkyZRStanda Kratochvíl
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. Klastor pod ZnievomMT
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. LipováPV
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
29. 07. Klastor pod ZnievomMT
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
05. 08. MokroušePJ
05. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. FrahelžJH
05. 08. JakubovTR
05. 08. Milotice nad BečvouPR
05. 08. OldřišovOP
05. 08. Náměšť na HanéOL
05. 08. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
05. 08. KarlinkyLI
05. 08. VítoniceKM
05. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Hasičský areál ČastohosticeTR
06. 08. ChrástPB
06. 08. Pavlov hasičský areálSU
06. 08. Radostín nad OslavouZR
06. 08. Podhradní LhotaKM
06. 08. KrasoniceJI
06. 08. HradčoviceUH
06. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
11. 08. Mistřice noční M+Ž 3BUH
11. 08. Fotbalové hřištěPR
11. 08. Suchá Rudná,lyžařská sjezdovkaBR
12. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.