Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Věž

Pozvánka | Obnovit
Kde: Věž __ Kdy: 22. 07. 2017 11:00
Kontakt:   Martin Bárta Telefon:  727851973
Začátek rezervace: 08. 07. 2017 11:00 Konec rezervace: 22. 07. 2017 11:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Věž, Havlíčkův Brod Martin Bárta
2. Kámen, Havlíčkův Brod michal koubek
3. Česká Bělá, BHavlíčkův Brod Michal Semerád
4. Krásná Hora, Havlíčkův Brod Václav Klofáč
5. Kynice, Havlíčkův Brod Martin Bárta
6. Pohled, Havlíčkův Brod Jakub Vašíček
7. Světlá nad Sázavou, BHavlíčkův Brod Martin Šustek
8. Smilov, DobráHavlíčkův Brod Dalibor Novotný
9. Petrovice, Havlíčkův Brod Jakub Heřmánek
10. Květinov, Havlíčkův Brod Martin Fikar
11. Světlá nad Sázavou, AHavlíčkův Brod michal schoula
12. Česká Bělá, AHavlíčkův Brod Milan Kubát
13. Vepříkov, Havlíčkův Brod SDHVepříkov
14. Milíčov, Jihlava Filip Pech
15. Žižkovo Pole, BHavlíčkův Brod Jaromír Joukl
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Světlá nad Sázavou, Havlíčkův Brod Karolína Nedělková
2. Česká Bělá, Havlíčkův Brod Michal Semerád
3. Pohled, Havlíčkův Brod Jakub Vašíček
4. Herálec, Havlíčkův Brod Kateřina Stojanová
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6. Kejžlice, Pelhřimov Lenka Prokopová
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.Dolní Krupá, Havlíčkův Brod Vít Eisenvort
5.Herálec, Havlíčkův Brod Míša Janoušková
6.Pohled, Havlíčkův Brod Jakub Vašíček
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 07. Střítež nad LudinouPR
22. 07. PodmokliceSM
22. 07. MachováZL
22. 07. Široký Brod areál u SokolovnyJE
22. 07. KunčiceUO
22. 07. Letohrad- KunčiceUO
22. 07. ŠumvaldOL
22. 07. VěžHB
22. 07. KrchlebyDO
22. 07. Hrušky, hřištěBV
22. 07. StříbřecJH
22. 07. KučerovVY
22. 07. ÚtušicePJ
22. 07. RychlovKM
22. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
22. 07. SlavošoviceCB
22. 07. cvičiště KojatínTR
22. 07. Medlov, hasičský areálOL
22. 07. TuřJC
22. 07. Hřiště KašavaZL
22. 07. Čelechovice na Hané - NOČNÍPV
23. 07. Letohrad - OrliceUO
23. 07. ValšovicePR
23. 07. SvésedliceOL
23. 07. Poděvousy, fotbalové hřištěDO
23. 07. BudišovTR
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.