Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Videčská vlna,2B,noční Kdy: 21. 07. 2017 21:00
Kontakt:   Knébl Oldřich velitel Telefon:  605082706
Začátek rezervace: 08. 07. 2017 13:30 Konec rezervace: 21. 07. 2017 21:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vidče ženyVSOldřich Knébl
22Trojanovice mužiNJOldřich Knébl
33Hutisko ženyVSJan
44Podolí VSAleš
55Prostřední Bečva mužiVSPavel Růčka
66Vidče veterániVSOldřich Knébl
77Rožnov pod Radhoštěm Tylovice mužiVSOldřich Knébl
88Hutisko mužiVSJan
99Ratiboř VSAleš
1010Vidče mužiVSOldřich Knébl
1111Rožnov pod Radhoštěm tylovice ženyVSStanislav Gajdůšek
1212Vigantice ženyVSStanislav Gajdůšek
1313Valašská Bystřice VSMartin
1414Rožnov pod Radhoštěm Tylovice B mužiVSStanislav Gajdůšek
1515Veselá veteraniVSOldřich Knébl
1616Dolní Bečva ženyVSKristy
1717Velká Lhota VSJosef Sabo
1818Zašová VSMartin Tvrdoň
1919Dolní Bečva mužiVSKristy
2020Mikulůvka MužiVSTomáš Tomšej
2121Bystřička MužiVSTomáš Tomšej
2222Vidče veteráni BVSOldřich Knébl
2323Valašská Polanka VSTomáš Fojtik
2424Ublo ZLRadek Geržičak
2525Loučka VSOndřej
2626Hošťálková MužiVSOndřej Bártek
2727Dolní Bečva VeterániVSKristy
2828Podhradní Lhota KMZdeněk Frýdek
2929Velká Lhota ŽenyVSKristýna Pavelcová
3030Lešná VSHarry
3131Bylnice MužiZLKamil
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 07. Letohrad - OrliceUO
23. 07. ValšovicePR
23. 07. SvésedliceOL
23. 07. Poděvousy, fotbalové hřištěDO
23. 07. BudišovTR
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
05. 08. MokroušePJ
05. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. FrahelžJH
05. 08. JakubovTR
05. 08. Milotice nad BečvouPR
05. 08. OldřišovOP
05. 08. Náměšť na HanéOL
05. 08. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
05. 08. KarlinkyLI
05. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Hasičský areál ČastohosticeTR
06. 08. ChrástPB
06. 08. Pavlov hasičský areálSU
06. 08. Radostín nad OslavouZR
06. 08. Podhradní LhotaKM
06. 08. KrasoniceJI
06. 08. HradčoviceUH
11. 08. Mistřice noční M+Ž 3BUH
11. 08. Fotbalové hřištěPR
11. 08. Suchá Rudná,lyžařská sjezdovkaBR
12. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.