Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Žernovník Kdy: 21. 05. 2017 11:00
Kontakt:   Miroslav Sokol Telefon:  +420 736 487 964
Začátek rezervace: 20. 04. 2017 12:00 Konec rezervace: 20. 05. 2017 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
22Hluboké TRMiroslav Sokol
33Sudice BKOndřej Špidlík
44Senetářov BKAleš Havelka
55Stražisko PVMiroslav Sokol
66Dětkovice PVLadislav Kořínek
77Prchalov NJAleš Havelka
88Petrovice SKBKRoman Skoták
99Žernovník BKMiroslav Sokol
1010Bořitov BKAleš Havelka
1111Obora BKJakub Alexa
1212Jabloňany BKMarek Vlach
1313Benešov BKMartin Švéda
1414Sebranice BKMichaela Špidlíková
1515Bořitov BBKAleš Havelka
1616Bílovice PVJan Krupa
1717Žďár BKKatka Kubínová
1818Šošůvka BKJaroslav Zouhar
1919Černovice ABKGabriela Musilová
2020Chrastavec SYJakub Šudoma
2121Hodějice VYMartin Bezděk
2222Sychotín BKAleš Havelka
2323Olešnice XOLlukin28
2424Malá Lhota BKJaroslav Čuma
2525Brodek u Konice PVMilan Burget
2626Pasohlávky BVMiroslav Sokol
2727Černovice BBKGabriela Musilová
2828Sychotín BBKAleš Havelka
2929Míchov BKMartin Koutný
3030Nesvačilka BOMartin Barták
3131Lysice BKJakub
3232Hartmanice SYDavid Hřebec
3333Kotvrdovice BKradek Doležel
3434Okrouhlá BKJiří Horák
3535Niva PVZdenek Ovad
3636Vážany BKMilan Veselý
3737Buková PVMichal Ošlejšek
3838Topolany VYDominik Ševčík
3939Pamětice BKMichal Konečný
4040Kuřim BOMiroslav Sokol
4141Hostěrádky-Rešov VYTomáš Masař
4242Brťov-Jeneč BKHonza Opluštil
4350Krasonice JILukáš Pivonka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dětkovice PVLadislav Kořínek
22Sudice BKOndřej Špidlík
33Senetářov BKAleš Havelka
44Žernovník BKAleš Havelka
55Sebranice BKMichaela Špidlíková
66Černá Hora BKPetra Škrabalová
77Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová
88Sychotín BKAleš Havelka
99Němčice BKJiřina Vymazalová
1010Černovice BKGabriela Musilová
1111Malá Lhota BKEva Kotolanová
1212Hodějice VYDenisa Kežlínková
1313Žďár BKKatka Kubínová
1414Senetářov BBKLuboš Šebela
1520Černovice BBKGabriela Musilová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 06. KvětinovHB
03. 06. Křížkový ÚjezdecPH
03. 06. ChvaloviceZN
03. 06. Český RudolecJH
03. 06. Chlum u TřeboněJH
03. 06. RadslaviceVY
03. 06. fotbalové hřištěBR
03. 06. PočeniceKM
03. 06. Blatnice - fotb. hřištěHO
03. 06. Čelechovice na HanéPV
03. 06. JeřmaniceLI
03. 06. JeřmaniceLI
04. 06. PasohlávkyBV
04. 06. BořitovBK
04. 06. VýčapyTR
04. 06. Obec ŠarovyZL
04. 06. Vrbka, u hasičské zbrojniceOP
09. 06. Leskovec,hřištěVS
09. 06. ProvodovicePR
10. 06. Hluboká, areál koupalištěDO
10. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
10. 06. PříšoviceLI
10. 06. DřešínST
10. 06. Janovice u RýmařovaBR
10. 06. Žižkovo PoleHB
10. 06. Horní HradištěPS
10. 06. HonezovicePJ
10. 06. HeřmanečJH
10. 06. Paršovice ( ve Valšovicích)PR
10. 06. CísařovPR
10. 06. TrnovRK
10. 06. Ratíškovice - fotb. hřištěHO
10. 06. DešnáJH
10. 06. Velké HamryJN
10. 06. ZádveřiceZL
11. 06. ŠtichovicePS
11. 06. MyštěvesHK
11. 06. ČekyněPR
11. 06. Černín, U Bieglerova mlýnaZN
11. 06. ČikovTR
11. 06. HorkyTR
16. 06. VrchoslavicePV
17. 06. OvčáryKO
17. 06. Horní TřešňovecUO
17. 06. NišoviceST
17. 06. Měrotín - areálOL
17. 06. ŠtítaryDO
17. 06. MysleticeJI
17. 06. Tvrdonice, hasičské hřištěBV
17. 06. LitenčiceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.