Batelov 2017 - O pohár SDH, 3B úzké, noční soutěž

Liga: PLPU
Místo: Batelov
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 08. 07. 2017 21:00
Kontakt:   Drahomír Taclík
Telefon:  733 547 475

Začátek rezervace: 25. 06. 2017 18:00
Konec rezervace: 08. 07. 2017 21:00
Začátek tipování:  08. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 08. 07. 2017 00:00
Zadal: Ondřej Pecha

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-batelov-8466.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Batelov JIVojta Šindelář
22Sedlejov JILukáš Kadlec
33Kaliště JIVojta Šindelář
44Markvarec JHmartin pecha
55Panské Dubenky JIJaroslav Matějka
66Heřmaneč JHOndřej Pecha
77Božejovice TAJiří Mácha
88Mysletice JIStanislav Dolský
99Strachoňovice JIJiří Líčka
1010Nová Ves JIEliška Nikodýmová
1111Strmilov JHOndřej Pecha
1212Střížov JIPetr Kabátek
1313Cizkrajov JHbohuslav brůžek
1414Milíčov JIFilip Pech
1515Žirovnice PEjakub
1617Kamenice nad Lipou PEVojta Šindelář
1718Rohovka PEJan Štětka
1819Krasonice JIAleš Coufal
1921Libkova Voda PEVena Drahný
2023Český Rudolec JHTomáš Vlček
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Batelov JIJan Štok
22Strachoňovice JIJiří Líčka
33Chválkov PEBarbora Michalová
44Nová Ves JIEliška Nikodýmová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krasonice JI17,6517,9317,932017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Markvarec JH17,6718,0518,052017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kamenice nad Lipou PE18,2818,4718,472017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Mysletice JI18,1718,5018,502017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Strmilov JH18,6518,3718,652017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Sedlejov JI18,7318,2218,732017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Batelov JI18,3919,0219,022017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Libkova Voda PE18,8819,3319,332017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Kaliště JI19,7420,4620,462017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Střížov JI20,9420,6020,942017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Rynárec PE21,0120,7921,012017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Strachoňovice JI21,6121,3621,612017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Nová Ves JI21,2222,0722,072017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Heřmaneč JH23,8023,8423,842017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Božejovice TA23,9622,9923,962017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Milíčov JI23,2625,8625,832017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Rohovka PE27,2120,2327,212017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kamenice JI22,4929,9029,902017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dolní Cerekev JI20,8937,5137,512017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Panské Dubenky JI52,9221,9652,922017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Český Rudolec JHNPNPNP2017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Žirovnice PENPNPNP2017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/05 Batelov, před hasičárnou, Noční soutěž O pohár SDH Batelov
-
2016/07/09 Hasičská zbrojnice Batelov, Noční soutěž o pohár SDH Batelov
-
2017/07/08 Batelov, O pohár SDH, 3B úzké, noční soutěž
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/08/19 Bílý Kámen, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/08/26 Žirovnice, Noční soutěž O perletovou plaketu
PLPU
Kdy Kde Liga