Benešov u Semil 2016 - O pohár SDH Benešov

Liga: EXČR
Místo: Benešov u Semil
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 21. 08. 2016 09:30
Kontakt:   Zdeněk Menšík
Telefon:  +420 737 169 988

Začátek rezervace: 07. 08. 2016 20:00
Konec rezervace: 20. 08. 2016 20:00
Začátek tipování:  07. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 28. 08. 2016 00:00
Zadal: Miloslav Maleček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdhbenesovusemil.estranky.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

V neděli 21.8.2016 od 9:30 pořádá SDH Benešov u Semil v areálu v Podolí soutěž mužů a žen v požárním útoku, která je zařazena do seriálu Extraligy Hasičské vzájemné pojišťovny v požárním útoku.

Budou zde k vidění nejlepší týmy dobrovolných hasičů z celé České republiky a bude připraveno bohaté občerstvení.

 

Časový harmonogram soutěže

 

8.00 - 9.10 hod příjezd a prezentace družstev

 

9.15 hod nástup družstev a slavnostní zahájení, instruktáž velitelů družstev

 

9.30 hod zahájení soutěže

 

po skončení soutěže - slavnostní vyhodnocení - předání cen.

 

 

 

Přímý přenos ze závodu v Benešově u Semil 21. 8. 2016 můžete sledovat na internetové hasičské televizi www.firetv.cz

 

Příjezd do areálu bude umožněn již v sobotu 20.8.2016 v odpoledních hodinách, večer od 20:00 hod. se můžete těšit na diskotéku

 

 

Akce se koná pod záštitou hejtmana Libereckého kraje Martina Půty a za podpory obce Benešov u Semil

 

Startovné za jedno družstvo 250,- Kč musí být zaplaceno při prezentaci.

 

Odměněno bude prvních deset družstev mužů a prvních šest družstev žen.

 Technické podmínky pro soutěžní družstva dle platných pravidel Extraligy HVP v požárním útoku pro rok 2016

                                                                                                                                                                                          

Pokyny k soutěži

Povrch: travnatý, prostor kolem základny – zámková dlažba v kombinaci s pryžovou

K soutěži nastoupí nejprve družstva mužů a po nich družstva žen.

Každé družstvo použije vlastní výstroj a výzbroj.

Protest může podat jen velitel za své družstvo do 10ti minut po ukončení disciplíny hlavnímu rozhodčímu, se zálohou 200,- Kč. Záloha bude vrácena v případě uznání protestu.

                   

Časomíru bude zajišťovat SDH Benešov u Semil

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-benesov-u-semil-7154.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešov u Semil SMMiloslav Maleček
22Trnava TRMartina
33Krásná Ves MBMiloslav Maleček
44Starý Lískovec Sport BMMartin Ondra
55Pasohlávky BVMartin Ondra
66Babice VSHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Chrášťany LTHonza Adamec
1111Čeperka NPALeoš Kříž
1212Chářovice BNMilan Pádivý
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad - Kunčice CUOHonza Adamec
1818Oponešice TRHonza Adamec
1919Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Trnava TRHonza Adamec
2222Bohdalín PEHonza Adamec
2323Dvorce TAHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Netín ZRHonza Adamec
2626Bašnice JCHonza Adamec
2727Obrubce MBHonza Adamec
2828Lhotky Sport ZRHonza Adamec
2929Jankov BNHonza Adamec
3030Únětice PJMartin Ondra
3131Letohrad - Orlice UOMartin Ondra
3232Košťálov SMLenka Poloprutská
3333Pšánky HKVáclav Zubr
3434Rohovládová Bělá PALeoš Kříž
3535Myštěves HKJaromír Rosůlek
3636Chotěmice TAPatrik Baláž
3738Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
3839Tatobity SMMarek Bárta
3940Jirkov JNVladimír Novotný
4041Malá Skála JNRadek Havelka
4142Jeníkovice HKMatěj Potůček
4244Louňovice pod Blaníkem BNMonika K
4345Slavětín LNDaniel Peterka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radíkov PRHonza Adamec
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Nevcehle JIHonza Adamec
44Vitiněves JCHonza Adamec
55Myštěves HKHonza Adamec
66Krásná Ves MBHonza Adamec
77Libuň JCHonza Adamec
88Sychotín BBKHonza Adamec
99Benešov u Semil SMMiloslav Maleček
1010Košťálov SMLenka Poloprutská
1111Louňovice pod Blaníkem BNMonika K
1212Letohrad - Orlice UORomana Motlová
1313Obrubce MBLukáš Sobotka
1414Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1515Malá Skála Malá Skála BéčkoJNNikol Vavřichová
1616Touchovice LNLucie Hajmová
1717Dvorce TAVeronika Kozlová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,1015,9416,102015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Košťálov SM16,1816,2816,282016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT16,2116,3316,332014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radíkov PR16,1416,3816,382013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Radíkov OL16,3916,0716,392014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chrášťany LT15,7216,4816,482013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sychotín BK16,4216,5416,542015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vitiněves JC16,6216,1516,622013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sychotín BK16,8416,3216,842013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Myštěves HK16,8416,7216,842014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vitiněves JC16,8616,4116,862015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radíkov PR16,9016,0016,902016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JC16,9616,6116,962016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Borovice MB17,0016,3417,002016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Benešov u Semil SM17,0116,4817,012016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Libuň JC16,6617,0317,032015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nevcehle JI16,8417,1017,102014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Louňovice pod Blaníkem BN16,6017,1317,132015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Letohrad - Orlice UO17,2116,5817,212015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Benešov u Semil SM17,2216,7217,222014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Obrubce MB17,0517,2317,232016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Krásná Ves MB17,1217,2417,242016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Malá Skála BéčkoJN17,2817,1217,282016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Benešov u Semil SM16,5917,3117,312016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Sychotín BK17,3317,0717,332014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nevcehle JI17,0617,3317,332015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Myštěves HK17,4516,4817,452016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nevcehle JI17,3117,4517,452016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Louňovice pod Blaníkem BN17,4516,6717,452016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chrášťany LT17,5116,1017,512014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Libuň JC17,4617,6317,632014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Benešov u Semil SM--17,652013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Benešov u Semil SM17,6616,8317,662015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Malá Skála JN17,0117,6717,672016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Jablonec nad Jizerou SM17,8917,2617,892014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Sychrov MB17,9117,2017,912016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Krásná Ves MB17,2517,9417,942016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Libuň JC--17,992013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Petrůvky TR16,0818,0218,022013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Sychrov MB18,0517,6918,052014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Krásná Ves MB18,0817,3918,082014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Bratříkov JN17,6818,1318,132016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Myštěves HK--18,232013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Bratříkov JN18,2918,0518,292013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Jablonec nad Jizerou SM17,1518,3118,312015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Letohrad - Orlice UO18,3518,3218,352016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Košťálov SM18,3718,2418,372016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Benešov u Semil SM18,3817,6118,382014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Malá Skála BJN18,4518,0818,452013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dvorce TA17,8518,4818,482014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Libuň JC18,3518,5118,512014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Krásná Ves MB18,5218,1818,522015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Vitiněves JC18,5917,8018,592016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Krásná Ves MB18,0418,6118,612014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Malá Skála BéčkoJN--18,662013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Libuň JC18,5118,6818,682013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Malá Skála BéčkoJN18,3718,7418,742014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Borovice MB18,9117,0018,912014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bratříkov JN--18,922013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Huť JN18,9417,8018,942014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Huť JN18,7719,0419,042016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Sychotín BBK19,1116,2419,112016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Malá Skála BJN17,1219,3119,312015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Bratříkov JN18,8119,3619,362014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Borovice MB--19,372013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Malá Skála ÁčkoJN17,5119,4519,452014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Sychrov MB--19,482013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Krásná Ves MB19,5619,1519,562013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Břehy MB--19,762013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Bratříkov JN19,0519,7819,782016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Touchovice LN19,8519,7519,852015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Sychrov MB20,1719,1220,172013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Obrubce MB18,5820,1920,192016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Myštěves HK20,6820,1620,682014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Vitiněves JC20,6120,7120,712014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Letohrad - Kunčice UO20,7218,3520,722014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Dvorce TA21,1221,1321,132013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Huť JN--21,372013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Dvorce TA18,5121,6321,632016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Jablonec nad Jizerou SM--21,862013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Jeřmanice LI--22,072013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Loukov MB22,4121,7022,412016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Jeníkovice HK22,4921,8922,492013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Chrášťany LT22,8022,6722,802016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Jeřmanice LI21,6223,3123,312014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Radimovice LI23,6424,0224,022015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Bratříkov JN24,1224,5924,592014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Radimovice LI24,7124,4924,712016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Radíkov PR25,9025,7525,902015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Radimovice LI19,0828,7928,792014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Huť JN27,7829,9729,972015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Touchovice LN32,5220,5132,522016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Malá Skála BéčkoJN33,6532,4033,652014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Bozkov SM20,2745,7545,752014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Krásná Ves MB--NP2013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Dvorce TA--NP2015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Jablonec nad Jizerou SM--NP2013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Libuň JCNPNPNP2016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Benešov u Semil SM--NP2013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Jablonec nad Jizerou SMNPNPNP2014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/23 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2008/06/01 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2010/05/30 Benešov u Semil , -, O POHÁR SDH BENEŠOV U SEMIL
JL
2013/08/18 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2013/09/29 Benešov, sportovní areál, Benešovský pohár
JL
2014/08/24 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2014/09/28 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2015/08/23 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2015/09/27 Benešov U semil, Benešovský pohár
JL
2016/08/21 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2016/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/06/03 Chvalovice, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/06/04 Pasohlávky, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/01 Babice, VS, O pohár starosty SDH Babice
EXČR
2017/07/02 Radíkov, O pohár SDH Radíkov
EXČR
2017/07/08 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/09 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/22 Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2017/07/29 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
EXČR
2017/07/30 Karolín, O pohár obce Karolín
EXČR
2017/08/12 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2017/08/13 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
EXČR
2017/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2017/08/20 Podsedice, O pohár SDH Chrášťany
EXČR
Kdy Kde Liga