Bezděčín 2017 - O pohár

Liga: THL
Místo: Bezděčín
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 20. 08. 2017 11:00
Kontakt:   Jan Čížek
Telefon:  773 455 350

Začátek rezervace: 20. 08. 2017 11:00
Konec rezervace: 20. 08. 2017 11:00
Začátek tipování:  20. 08. 2017 00:00
Konec hlasování: 20. 08. 2017 00:00
Zadal: Patrik Baláž

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.thliga.cz/soutez/show/26

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-bezdecin-8429.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bohdalín PE16,2816,5016,502017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Žďár JH17,0216,6017,022017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Český Rudolec JH17,3316,9017,332017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Chýnov TA16,5517,3417,342017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Milenovice PI17,5617,2517,562017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Krotějov SportTA16,3817,6717,672017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Drunče JH17,7517,3417,752017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Slapy TA17,2617,8517,852017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Ústrašice BTA18,1817,6418,182017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Slapy BTA18,1718,2318,232017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kozmice TA18,2918,3318,332017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dobronice u Chýnova TA17,8718,3818,382017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Božejovice TA18,5118,1318,512017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Žirovnice PE18,2218,7518,752017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Rybova Lhota ÚstrašiceTA18,9218,1218,922017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Strmilov JH19,1419,9519,952017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bezděčín TA19,0220,4320,432017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kamenice nad Lipou PE17,2420,6420,642017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Lom TA21,0621,6421,642017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Bezděčín BTA20,7721,9421,942017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Zhoř u Tábora TA22,3218,8822,322017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Želeč TA27,9728,6228,622017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Řepeč TANPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Košice TANPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Stoklasná Lhota TANPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Skrýchov u Malšic TANPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nová Ves u Chýnova TANPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Obora TANPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Choustník TANPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/20 Bezděčín, O pohár
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže