Louka u Hasičské zbrojnice 2016 - Pohárová Soutěž Bílý Potok

Liga: -
Místo: Bílý Potok
Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
Kdy: 27. 08. 2016 10:00
Kontakt:   Stanislav Pliska
Telefon:  +420732930045

Začátek rezervace: 01. 08. 2016 20:00
Konec rezervace: 26. 08. 2016 20:00
Začátek tipování:  27. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 27. 08. 2016 00:00
Zadal: Marek Konečný

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-bily-potok-7986.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Bílý Potok ženyJEMarek Konečný
22Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
33Široká Niva mužiBRLucie Čapková
44Leskovec nad Moravicí mužiBRNikola Škodáková
55Vrbno pod Pradědem mužiBRJan Urban
67Bílý Potok MužiJEMarek Konečný
78Janovice ženyBRpetrb boxan
89Vrbno pod Pradědem ženyBRJan Urban
910Široká Niva ženyBRLucie Čapková
1011Suchá Rudná mužiBREdita Barčíková
1112Janovice mužiBRpetrb boxan
1213Leskovec nad Moravicí ŽenyBRNikola Škodáková
1314Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
1415Břidličná BRpetrb boxan
1516Karlovice ženyBREdita Barčíková
1617Zátor MužiBRJaromír Wysoglad
1718Velké Kunětice muži AJERoman Varga
1819Milotice nad Opavou Muži BRPavel Bartoník
1920Karlovice mužiBREdita Barčíková
2021Stará Červená Voda JEJiří Urban
2122Zátor ŽenyBRJaromír Wysoglad
2223Velké Kunětice muži BJERoman Varga
2324Dolní Studénky MužiSUMichal Bureš
2425Liptaň mužiBRJan Čech
2526Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/10/04 Bílý Potok, u zbrojnice, Hasičská liga praděd
-
2015/08/29 Bílý Potok - louka u hasičárny, poharová soutěž o pohár starosty 2B
-
2016/08/27 Louka u Hasičské zbrojnice, Pohárová Soutěž Bílý Potok
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/04/30 Široká Niva fotbalové hřiště, IV. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2017/04/30 Hasičské hřiště Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2017/05/01 hřiště TJ Družba Hlavnice, Memoriál Rostislava Tesaře pohárová soutěž
-
2017/05/06 Dostihový areál Slušovice, 3. ročník O pohár starosty města Slušovice (2B)
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/05/06 Malý Čepčín, Maločepčianska osmička (a dvanástka)
-
2017/05/06 Slavíkovice, Pouťový pohár
-
2017/05/06 Břevenec, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP
-
2017/05/06 Bílany, hasičská zahrada, Pohárová soutěž Bílany, M,Ž na 2B
-
2017/05/06 Hukovice, O pohár obce Bartošovice
-
2017/05/07 Vladislav, cvičiště, Pohár SDH Vladislav mladých hasičů v PÚ
-
2017/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2017/05/07 Hasičský areál na Letišti, O pohár starosty města Moravské Budějovice
-
2017/05/07 Rakšice - Hřiště, o Pohár města Moravský Krumlov
-
2017/05/07 Brusné, o Pohár SDH Brusné na 2B
-
2017/05/12 Děhylov - školní hřiště, Noční soutěž o Bohušův krygel / 1. kolo NHHL
-
2017/05/13 Martinice, Memoriál Karla Žůrka, soutěž mladých hasičů
-
2017/05/13 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice
-
2017/05/13 Břidličná-fotbalové hřiště(2B), O putovní pohár Starosty Města Břidličné
-
2017/05/13 Menhartice, O Putovní pohár starostky obce Menhartice
-
2017/05/13 Martinice, Memoriál Karla Žůrka, požární útok 2B
-
2017/05/13 Hřiště TJ Sokol Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného Vrchoslavice
-
2017/05/13 Armypark Slavičín, O pohár SDH Slavičín
-
2017/05/13 Sloup, Noční útočení v JZD
-
2017/05/19 Odry, 26. ročník Noční hasičské soutěže - 2B
-
2017/05/20 Rymice za hasičskou zbrojnicí, Pohár starosty obce Rymice, 2B, 3B
-
2017/05/20 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, SDH Dešná
-
2017/05/21 Dobříš, O pohár starosty města Dobříše - IX. ročník
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/05/27 Radíkov, Noční Radíkov CUP 2017
-
2017/05/28 Radíkov, O Putovní pohár SDH Radíkov
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/09 Provodovice, O pohár SDH Provodovice - noční soutěž
-
2017/06/10 Oplocany hriště, OPLOCKEJ KOPEČEK , 2B .
-
2017/06/10 Kolence, O pohár SDH Kolence, 7. ročník
-
2017/06/10 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2017/06/11 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2017/06/17 Měrotín - areál "Parduska", XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/06/24 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/24 Vranín, Hasič. areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/05 Ctiněves, fotbalové hřiště, O Pohár starostů obcí Černouček/Ctiněves.
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/08 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2017/07/08 Miřetice, O pohár starosty obce Miřetice - II. ročník
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
Kdy Kde Liga