Bystřec 2017 - 6. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Bystřec
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 18. 06. 2017 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 04. 06. 2017 20:00
Konec rezervace: 17. 06. 2017 23:59
Začátek tipování:  18. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 18. 06. 2017 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-bystrec-8214.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Tuř JCTomaš Vích
23Čeperka NPALeoš Kříž
34Hrobice PAHonza Pajer
45Moravany PAHonza Pajer
56Dubenec TUHonza Pajer
67Bystřec AUOHonza Pajer
78Roudnice HKHonza Pajer
89Zderaz ACRHonza Pajer
910Trnov RKHonza Pajer
1011Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
1112Myštěves HKHonza Pajer
1213Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1314Pšánky HKHonza Pajer
1415Lanšperk UOpetr
1516Velký Třebešov NAHonza Pajer
1617Letohrad JeleniUOHonza Pajer
1718Bašnice JCHonza Pajer
1819Dolní Čermná UOLuboš Hrabčuk
1920Záchlumí UOTomáš Cabalka
2021Dlouhoňovice UODavid Třešňák
2122Nepomuky UOLukáš Lešikar
2223Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
2324Lukavice UOJosef Lehký
2425Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
2526Hrabišín SURoman Jírů
2627Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2728Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
2829Bošín UOFerda
2930Stéblová DPAPatrik Kučera
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Roudnice HKHonza Pajer
66Nepomuky UOKateřina Krudencová
77Letohrad - Červená UOadus
88Hrobice PAjan pleskot
99Česká Rybná UOLucie Raliková
1010Horní Čermná UOMarkéta Mikulová
1111Letohrad - Kunčice UOPetr Hlaváček
1212Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
1313Nekoř UOTereza Štěpánková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vitiněves JC15,6616,5516,552014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Česká Rybná UO--16,662014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Česká Rybná UO16,6616,6616,662014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vitiněves JC16,9215,6616,922013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vitiněves JC--16,922013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Myštěves HK17,0716,9217,072016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Letohrad - Kunčice UO17,1216,8817,122014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Kunčice UO--17,122014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hrobice PA16,8917,1917,192017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Letohrad - Orlice UO17,2017,3617,362014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Letohrad - Orlice UO--17,362014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Letohrad - Orlice UO17,4117,0617,412017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Kunčice UO17,3717,4817,482015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Letohrad - Kunčice AUO173,70174,8017,482015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dolní Přím HK17,4917,1417,492017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Červená UO--17,572014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Letohrad - Červená UO17,3017,5717,572014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Rokytno PA17,6817,1717,682016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Česká Rybná UO17,6817,1817,682013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Česká Rybná UO--17,682013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Libňatov TU17,7217,3617,722014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vitiněves JC16,9517,7817,782015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Česká Rybná UO174,40178,1017,812015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Česká Rybná UO17,4417,8117,812015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Letohrad - Kunčice UO17,8717,1517,872013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Letohrad - Kunčice UO--17,872013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Česká Rybná UO17,8117,9617,962017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Krásná Ves MB17,9717,7617,972015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dolní Přím HK17,9817,6717,982013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dolní Přím HK--17,982013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Letohrad - Červená UO17,6918,0418,042016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dolní Přím HK18,1818,2118,212016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dlouhá Ves RK17,7118,2518,252017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Myštěves HK--18,272013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Myštěves HK18,2717,8018,272013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nepomuky UO17,5418,4318,432014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nepomuky UO--18,432014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dolní Třešňovec UO17,7618,4718,472015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dolní Třešňovec UO177,60184,7018,472015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Libuň JC--18,572014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Letohrad - Orlice UO--18,722013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Letohrad - Orlice UO18,5318,7218,722013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Letohrad - Červená UO--18,732013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Letohrad - Červená UO18,7317,8718,732013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Libuň JC16,5218,7718,772014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nepomuky UO18,8618,7018,862017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dolní Přím HK16,9918,9518,952014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Letohrad - Červená UO17,5418,9918,992015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Letohrad - Červená UO175,40189,9018,992015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Bystřec UO--19,002014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Bystřec UO19,0018,2619,002014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dolní Třešňovec UO19,0118,8519,012014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Dolní Třešňovec UO--19,012014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Lanšperk UO--19,162013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Lanšperk UO19,1618,6719,162013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Letohrad - Červená UO18,9719,2519,252017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Libuň JC17,6319,3519,352013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Horní Třešňovec AUO19,5119,2219,512015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Horní Třešňovec AUO195,10192,2019,512015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Libuň JC18,8119,6719,672016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Nepomuky UO176,20197,9019,792015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Nepomuky UO17,6219,7919,792015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Bystřec UO19,9118,9619,912015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Bystřec UO199,10189,6019,912015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Roudnice HK19,3219,9419,942016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Roudnice HK18,0420,0020,002015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Roudnice HK20,0219,0220,022014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Letohrad - Orlice UO201,10179,7020,112015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Letohrad - Orlice UO20,1117,9720,112015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Lanšperk UO198,30204,0020,402015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Lanšperk UO19,8320,4020,402015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Myštěves HK17,6620,5720,572017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Lanšperk UO19,5620,6520,652014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Lanšperk UO--20,652014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Dolní Přím HK17,2420,6920,692015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Roudnice HK19,8420,8520,852017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Nepomuky UO--21,152013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Nepomuky UO20,4121,1521,152013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Trnov RK21,2519,8821,252013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Bystřec UO21,2818,6521,282016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Česká Rybná UO19,1521,4921,492016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Nepomuky UO18,2921,5521,552016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Myštěves HK18,6721,9021,902015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Dolní Třešňovec UO22,1322,2222,222013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Dolní Třešňovec UO--22,222013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Lukavice UO22,4222,4222,422016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Dlouhá Ves RK22,5922,3522,592016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Nekoř UO230,20221,1023,022015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Nekoř UO23,0222,1123,022015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Vitiněves JC17,5723,4923,492016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Horní Třešňovec UO24,3724,1424,372016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Horní Třešňovec UO25,0418,9325,042013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Horní Třešňovec UO--25,042013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Libňatov TU24,5125,4025,402015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Libňatov TU245,10254,0025,402015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Libuň JC16,6026,3426,342015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Letohrad - Orlice UO27,2426,7127,242016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Myštěves HK28,6328,4928,632014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Nekoř UO--35,542014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Nekoř UO35,5435,5435,542014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/05 Bystřec, UO, Bystřecký pohár
VCU
2009/07/04 Bystřec, UO, Bystřecký pohár
VCU
2013/06/23 Bystřec, Bystřecký pohár zařazen do VČHL a VCÚ
VČHL
2013/06/23 Bystřec, O pohár
VCU
2014/07/05 Bystřec, 9. kolo VČHL
VČHL
2014/07/05 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2014/07/05 Bystřec VČHL a VCÚ, Bystřecký pohár
-
2015/06/07 Bystřec, 3. kolo VČHL
VČHL
2015/06/07 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2016/06/05 Bystřec, 4. kolo VČHL
VČHL
2016/06/05 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2017/06/18 Bystřec, 6. kolo VČHL
VČHL
2017/06/18 Bystřec, Druhé kolo Velké ceny ústeckoorlicka
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2017/09/10 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2017/09/16 Velichovky, 14. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga