Bystřec 2017 - 6. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Bystřec
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 18. 06. 2017 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 04. 06. 2017 20:00
Konec rezervace: 17. 06. 2017 23:59
Začátek tipování:  18. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 18. 06. 2017 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-bystrec-8214.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Tuř JCTomaš Vích
23Čeperka NPALeoš Kříž
34Hrobice PAHonza Pajer
45Moravany PAHonza Pajer
56Dubenec TUHonza Pajer
67Bystřec AUOHonza Pajer
78Roudnice HKHonza Pajer
89Zderaz ACRHonza Pajer
910Trnov RKHonza Pajer
1011Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
1112Myštěves HKHonza Pajer
1213Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1314Pšánky HKHonza Pajer
1415Lanšperk UOpetr
1516Velký Třebešov NAHonza Pajer
1617Letohrad JeleniUOHonza Pajer
1718Bašnice JCHonza Pajer
1819Dolní Čermná UOLuboš Hrabčuk
1920Záchlumí UOTomáš Cabalka
2021Dlouhoňovice UODavid Třešňák
2122Nepomuky UOLukáš Lešikar
2223Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
2324Lukavice UOJosef Lehký
2425Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
2526Hrabišín SURoman Jírů
2627Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2728Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
2829Bošín UOFerda
2930Stéblová DPAPatrik Kučera
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Roudnice HKHonza Pajer
66Nepomuky UOKateřina Krudencová
77Letohrad - Červená UOadus
88Hrobice PAjan pleskot
99Česká Rybná UOLucie Raliková
1010Horní Čermná UOMarkéta Mikulová
1111Letohrad - Kunčice UOPetr Hlaváček
1212Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
1313Nekoř UOTereza Štěpánková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC15,9216,1216,122014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice CUO--16,512014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Letohrad - Kunčice CUO16,3016,5116,512014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Pšánky AHK16,4816,5616,562013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Letohrad - Kunčice CUO16,5016,6316,632013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice CUO16,5016,6316,632013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Jinolice RenmotorJC16,0316,6616,662016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Pšánky BHK16,6516,7216,722014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Letohrad - Kunčice BUO16,6816,7216,722014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Letohrad - Kunčice BUO--16,722014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Letohrad - Kunčice BUO16,2116,7416,742017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,0716,7616,762016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Libuň JC16,7516,7716,772014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Jinolice RenmotorJC16,1316,7916,792017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Myštěves HK16,8016,7716,802017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Letohrad - Orlice UO--16,832014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Letohrad - Orlice UO16,8316,5916,832014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Letohrad - Orlice AUO16,4816,9216,922016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Letohrad - Orlice AUO--16,922016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Pšánky AHK16,7716,9916,992014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Letohrad - Kunčice BUO--17,022016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Letohrad - Kunčice BUO16,6617,0217,022016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bříšťany JC--17,032014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Trnov RK16,8017,0317,032017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bříšťany JC16,7617,0317,032014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Bašnice JC17,0817,0317,082017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Letohrad - Kunčice BUO17,0917,0717,092015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Letohrad - Kunčice BUO17,0917,0717,092015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Letohrad - Orlice UO16,6517,1017,102015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Kosmonosy MB17,0217,1117,112015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Pšánky HK17,1416,8817,142016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Letohrad - Kunčice BUO17,1416,7917,142013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Letohrad - Kunčice BUO--17,142013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Horní Radechová BNA17,1217,1617,162014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Pšánky AHK17,2016,6317,202015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Pšánky BHK17,2817,1617,282013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Libuň JC16,8717,2817,282013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Trnov RK17,0617,2917,292014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Bašnice JC16,4817,3117,312015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Bystřec AUO17,2817,3117,312017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Letohrad - Kunčice CUO--17,342016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Letohrad - Kunčice CUO16,6417,3417,342016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Velký Třebešov NA17,3617,4117,412015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Libuň JC17,4216,9717,422015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Letohrad - Orlice UO17,4317,1517,432013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Letohrad - Orlice UO--17,432013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Hrobice PA17,5217,1417,522017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Velký Třebešov NA17,5317,3617,532014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Lukavice AUO17,6017,2417,602015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Lukavice AUO17,6017,2417,602015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Velký Třebešov NA17,6717,3717,672017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Bystřec BUO17,4517,6917,692016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Bystřec BUO--17,692016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Podůlší BéčkoJC17,1017,7417,742013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Tuř JC17,5417,7917,792017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Trnov RK17,7417,8017,802016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Bašnice JC--17,812016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Bašnice JC17,8116,8117,812016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Slepotice PA--17,812016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Slepotice PA17,8117,2617,812016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Jinolice RenmotorJC16,3417,8317,832013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Bystřec AUO17,2817,9017,902013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Bystřec AUO--17,902013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Bystřec AUO17,9117,9217,922015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Bystřec AUO17,9117,9217,922015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Bystřec BUO17,9617,4617,962014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Bystřec BUO--17,962014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Hrabišín SU17,9817,5517,982016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Podůlší BéčkoJC17,3418,1218,122014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Roudnice HK18,1617,8118,162015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Střezetice HK18,0318,2118,212013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Dolní Čermná UO--18,212016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Havlovice TU18,2018,2618,262013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Čeperka NPA--18,312014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Čeperka NPA17,0518,3118,312014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Brandýs nad Orlicí UO17,9618,3518,352014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Brandýs nad Orlicí UO--18,352014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Lukavice AUO18,4017,6318,402014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Lukavice AUO--18,402014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Lukavice AUO--18,412016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Velký Třebešov NA17,0818,4118,412013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Lukavice UO17,3718,4118,412016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Bystřec BUO17,7618,4318,432017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Bošín UO18,3918,4618,462015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Bošín UO18,3918,4618,462015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Trnov RK18,4717,4518,472015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Bystřec AUO17,9518,4918,492016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Bystřec AUO--18,492016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Lanšperk UO18,5318,1118,532015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Lanšperk UO18,5318,1118,532015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Lukavice UO17,0418,5818,582017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Roudnice HK18,6418,4818,642017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Rohovládova Bělá PA18,6917,6418,692017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Bystřec AUO17,3718,7418,742014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Bystřec AUO--18,742014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Choltice PA17,9618,7618,762015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Horní Radechová ANA18,2918,7818,782013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Brandýs nad Orlicí UO18,5718,7918,792015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Brandýs nad Orlicí UO18,5718,7918,792015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Horní Čermná AUO--18,812016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK--17,072016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Rokytno PA--17,682016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Letohrad - Červená UO--18,042016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Roudnice HK--19,942016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bystřec UO--21,282016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Česká Rybná UO--21,492016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Nepomuky UO--21,552016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Lukavice UO--22,422016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dlouhá Ves RK--22,592016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Vitiněves JC--23,492016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Horní Třešňovec AUO--24,372016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Nekoř UO--24,502016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Letohrad - Orlice UO--27,242016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lanšperk UO--28,832016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Letohrad - Kunčice BUO--41,132016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/05 Bystřec, UO, Bystřecký pohár
VCU
2009/07/04 Bystřec, UO, Bystřecký pohár
VCU
2013/06/23 Bystřec, Bystřecký pohár zařazen do VČHL a VCÚ
VČHL
2013/06/23 Bystřec, O pohár
VCU
2014/07/05 Bystřec, 9. kolo VČHL
VČHL
2014/07/05 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2014/07/05 Bystřec VČHL a VCÚ, Bystřecký pohár
-
2015/06/07 Bystřec, 3. kolo VČHL
VČHL
2015/06/07 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2016/06/05 Bystřec, 4. kolo VČHL
VČHL
2016/06/05 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2017/06/18 Bystřec, 6. kolo VČHL
VČHL
2017/06/18 Bystřec, Druhé kolo Velké ceny ústeckoorlicka
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/06/25 Nepomuky, 7. kolo VČHL
VČHL
2017/07/05 Roudnice, 8. kolo VČHL
VČHL
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2017/07/22 Letohrad- Kunčice, Kunčický pohár
VČHL
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2017/09/10 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2017/09/16 Velichovky, 14. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga