Bystřička hřiště u Lukášů 2017 - Noční soutěž na 2B

Liga: -
Místo: Bystřička
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 04. 08. 2017 21:00
Kontakt:   SDH Bystřička
Telefon:  605555411

Začátek rezervace: 21. 07. 2017 21:00
Konec rezervace: 04. 08. 2017 21:00
Začátek tipování:  04. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 04. 08. 2017 00:00
Zadal: Aleš Palát

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Noční soutěž na 2B

Pravidla PS

Hadice B-65 / C-42

 

povrch travnatý sklopné terče


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-bystricka-9019.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Prostřední Bečva mužiVSPavel Růčka
22Mikulůvka MVSAleš Palát
33Loučka VSOndřej
44Velká Lhota VSJosef Sabo
55Loukov ŽenyKMmarta
66Luboměř NJjiljí Šimíček
77Rožnov pod Radhoštěm Tylovice A mužiVSStanislav Gajdůšek
88Podhradní Lhota MKMAleš Palát
99Bystřička M-AVSAleš Palát
1010Vigantice ženyVSStanislav Gajdůšek
1111Mikulůvka ŽenyVSMichal Krchňák
1212Hošťálková MužiVSOndřej Bártek
1313Jarcová ženy BVSJaroslav Šula
1414Podolí VSAleš
1515Bystřička M-BVSAleš Palát
1616Mikulůvka Muži nad 35 letVSMichal Krchňák
1717Ratiboř MužiVSOndřej Bártek
1818Jarcová muži nad 35 letVSJaroslav Šula
1919Bystřička VSAleš Palát
2020Choryně ŽenyVSAleš
2122Hutisko ženyVSJan
2223Velká Lhota ŽenyVSKristýna Pavelcová
2324Jasenice VSJakub Kopřiva
2425Valašská Bystřice VSMartin
2526Hutisko mužiVSJan
2627Pržno ženyVSTereza Houžvová
2728Císařov mužiPRAleš Pěkník
2829Loukov KMLukáš Pecháček
2930Pržno mužiVSTereza Houžvová
3031Nový Hrozenkov VSMatěj Valíček
3132Valašská Polanka VSTomáš Fojtik
3233Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrovice TR--17,602004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Plumlov PV--17,652004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Žďár JH--18,082004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Vacenovice HO--18,272004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  nerozlišeno ---18,412004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Petrov HO--18,422004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bašnice JC--18,472004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mniší NJ--18,522004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Neplachovice OP--18,612004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Litava BO--18,612004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Krumsín PV--18,642004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Výčapy TR--18,682004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mistřice UH--18,682004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Velké Hoštice OP--18,982004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Olšovec PR--19,052004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Šarovy ZL--19,162004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Vítonice KM--19,282004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Paršovice PR--19,332004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Letohrad UO--19,352004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Úherce PS--19,452004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Vlkoš HO--19,502004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Rychlov KM--19,512004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Prchalov NJ--19,682004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Lešná VS--19,782004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Pravčice KM--19,852004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Trnov RK--19,982004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Milenov PR--21,162004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Seč CR--22,572004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Opatovice PR--22,792004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Mikulovice TR--23,172004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Horní Radechová NA--29,662004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Provodovice PR--37,922004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Vacenovice BHO--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Pustkovec OV--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Babice VS--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Radíkov PR--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Radkova Lhota PR--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Košatka FM--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Svinov OV--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/08/08 Babice, VS, O pohár starosty SDH Babice
EXČR
2012/08/10 Bystřička, Noční soutěž v Pú
VHL
2013/08/09 Bystřička, Noční pohárová soutěž- 2B
-
2014/08/08 Bystřička - Hřiště U Lukášů, Noční soutěž na 2b -Hřiště U Lukášů
-
2015/08/07 Hřiště U Lukášů, Noční - Bystřička na 2B
-
2017/08/04 Bystřička hřiště u Lukášů, Noční soutěž na 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/09/22 Sportovní areál, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva
-
2017/09/23 místní hřiště, O POHÁR OBCE ÚSTRAŠICE a Memoriál Patrika Pažina
-
2017/09/23 Areál Mšk Hurbanovo, Pohár primátorky mesta Hurbanovo
-
2017/09/23 Hřiště u KD Bohuňovice, Železný hasič Trusovice - soutěž TFA
-
2017/09/23 Kulturní areál Výkleky, Pohárová soutěž v PÚ ( muži - 3B, ženy - 2B )
-
2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 stadion Lokomotiva olomouc, Lokomotiva Olomouc - o pohár OSH Olomouc
-
2017/09/23 Výkleky, Pohárová soutěž v požárním útoku Výkleky 2017
-
2017/09/23 Kamenná - koupaliště, Kamenský výstřik - 9. ročník soutěže v PÚ na 2B
-
2017/09/23 Malhotice, před obecním úřadem, Malhotská kýblovačka
-
2017/09/23 Police - zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2017/09/24 Třebelovice, O POHÁR STAROSTKY OBCE
-
2017/09/30 Náměstí Hrdinů 388, Moravany, 14. Moravanský Memoriál
-
2017/09/30 Radotice, hřiště, Kozlovna CUP O putovní pohár SDH Radotice
-
2017/09/30 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka Podhradní Lhota
-
2017/10/07 FK Velké Hoštice, Hoštický pohár
-
2017/10/07 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
2017/10/07 Chlumčany, 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2017/10/07 Nová Ves, hřiště nad Novou Vsí, O pohár starosty SDH muži,O pohár fa. Dotiko ženy
-
2017/10/14 Jeseník - fotbalové hřiště, POZOR!!! ZMĚNA TERMÍNU NA 14.10.2017!!!
-
2017/10/21 Bukovina u Čisté, pod Kaňkem, Sky run fighter, putovní pohár velitele SDH
-
2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl
-
2017/11/11 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2017/12/09 Prosetín, V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
Kdy Kde Liga