Čelechovice na Hané - NOČNÍ 2016 - 2. ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka

Liga: -
Místo: Čelechovice na Hané
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 20. 08. 2016 21:30
Kontakt:   Jan Makovec
Telefon:  608411346

Začátek rezervace: 01. 08. 2016 21:00
Konec rezervace: 20. 08. 2016 21:30
Začátek tipování:  20. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 20. 08. 2016 00:00
Zadal: Jan Makovec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Startovné:150,- Kč muži, 150,- Kč ženy

-elektronická časomíra, sklopné terče

-muži, ženy 2B

-útok bude proveden na jeden pokus dle pravidel VC Prostějovska 2016 (možnost půjčení 2 závodníků)

-soutěží se na vlastní nebezpečí


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-celechovice-na-hane-8042.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Ludéřov OLPavel Navrátil
22Bílovice ženy BPVJan Krupa
33Soběsuky PVKamila Krychtálková
44Pěnčín PVLenka Kopečná
55Myslejovice TOPPVPavel
66Bílovice PVJan Krupa
77Čelechovice na Hané PVJan Makovec
88Soběsuky ženy APVKamila Krychtálková
99Bílovice ženy APVJan Krupa
1010Myslejovice BPVPavel
1111Olešnice XOLlukin28
1212Dětkovice ženyVYMichal Hrabánek
1313Soběsuky ženy BPVKamila Krychtálková
1414Dětkovice ženyPVOndřej Pazdera
1515Krasice ženyPVKarolína Burešová
1616Senetářov BKLuboš Šebela
1717Olešnice OLlukin28
1818Dětkovice mužiVYMichal Hrabánek
1919Dětkovice PVLadislav Kořínek
2020Krasice mužiPVKarolína Burešová
2121Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
2222Ondratice PVMiron S.
2323Buková PVMichal Ošlejšek
2427Ondratice Ondratice BPVMiron S.
2530Domamyslice PVDavid Vykopal


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myslejovice BPV17,9617,9217,962016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Cholina OL17,5318,0018,002014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Olešnice OL17,4318,0918,092016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Plinkout OL18,0618,1918,192016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Loučany OL18,2117,6618,212016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dětkovice APV18,3418,3618,362015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Cholina OL18,5018,0118,502015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Loučany OL18,5717,6518,572014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Loučany OL18,6518,1218,652015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Okrouhlá BK18,6918,4818,692014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Jabloňany BK18,5418,7218,722015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Niva PV17,7818,7518,752015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dětkovice PV17,9818,9318,932016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dětkovice APV18,2619,1719,172014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Myslejovice PV19,2218,7719,222015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Cholina OL19,0019,3019,302016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Lipová PV19,2719,3119,312014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Soběsuky PV19,2119,3219,322015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Čelechovice na Hané PV19,2319,3719,372016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Domamyslice PV17,7419,4019,402015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Soběsuky PV18,8619,4719,472016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lipová PV19,1919,8119,812015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Soběsuky PV20,1020,3920,392014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Domamyslice PV20,4118,1920,412016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Lipová PV20,0320,4320,432016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Domamyslice BPV20,1320,5320,532015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bílovice PV18,1822,1422,142014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Vícov PV22,4522,4122,452014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Ludéřov OL23,1723,6223,622016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Myslejovice PV23,9819,6423,982014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Dětkovice BPV24,7420,5124,742014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Niva PV18,5625,2125,212014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Niva PV24,6425,6225,622016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Bílovice PV24,1125,9525,952015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Kelčice PV27,5927,3627,592014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Bílovice PV28,5728,8528,852016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Ludéřov OL31,0130,7431,012015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Ptení PV32,5066,7966,792014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Buková PVNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Kelčice PVNPNPNP2016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Domamyslice PVNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Buková PVNPNPNP2015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Ostrov u Macochy BKNP18,74NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Ludéřov OL18,57NPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Želeč PVNPNPNP2016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Olešnice OLNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Olešnice OL18,78NPNP2015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Domamyslice BPVNPNPNP2016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Soběsuky BPV19,7018,5419,702016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pěnčín PV20,4518,3920,452016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bílovice APV20,5920,8520,852016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Soběsuky APV21,1720,5921,172016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Soběsuky BPV20,8621,2821,282014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bílovice BPV22,2220,2422,222016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Pěnčín PV23,1023,0023,102014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Ludéřov OL23,1622,6423,162014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Olešnice OL30,1120,3230,112016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dětkovice PV21,4030,4530,452016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Soběsuky PV31,2219,2031,222014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Olešnice OLNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bílovice PVNP20,94NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/05 Čelechovice na Hané, PV,
HE
2009/07/04 Čelechovice, PV,
HE
2010/07/03 Čelechovice na Hané, O pohár starostky
VCPV
2011/06/11 Čelechovice na Hané, O pohár starostky
VCPV
2012/06/17 Čelechovice, O pohár starostky
VCPV
2013/06/16 Čelechovice, O pohár starostky
VCPV
2014/06/14 Čelechovice na Hané, O pohár starosty
VCPV
2015/06/13 Čelechovice na Hané, u rybníka, O pohár starosty
VCPV
2015/08/22 Čelechovice na Hané, 1. Ročník NOČNÍ soutěže v pú
-
2016/06/11 Čelechovice na Hané, O pohár
VCPV
2016/08/20 Čelechovice na Hané - NOČNÍ, 2. ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/04/29 Tuř, Vyhánění pavouků+tipovací závody
-
2017/04/29 Medlov u požární nádrže, O pohár starosty obce Medlov, Zborovice 2B
-
2017/04/30 Široká Niva fotbalové hřiště, IV. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2017/04/30 Hasičské hřiště Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2017/05/01 hřiště TJ Družba Hlavnice, Memoriál Rostislava Tesaře pohárová soutěž
-
2017/05/06 Dostihový areál Slušovice, 3. ročník O pohár starosty města Slušovice (2B)
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/05/06 Malý Čepčín, Maločepčianska osmička
-
2017/05/06 Slavíkovice, Pouťový pohár
-
2017/05/06 Bílany, hasičská zahrada, Pohárová soutěž Bílany, M,Ž na 2B
-
2017/05/06 Hukovice, O pohár obce Bartošovice
-
2017/05/07 Vladislav, cvičiště, Pohár SDH Vladislav mladých hasičů v PÚ
-
2017/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2017/05/07 Hasičský areál na Letišti, O pohár starosty města Moravské Budějovice
-
2017/05/07 Rakšice - Hřiště, o Pohár města Moravský Krumlov
-
2017/05/07 Brusné, o Pohár SDH Brusné na 2B
-
2017/05/12 Děhylov - školní hřiště, Noční soutěž o Bohušův krygel / 1. kolo NHHL
-
2017/05/13 Martinice, Memoriál Karla Žůrka, soutěž mladých hasičů
-
2017/05/13 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice
-
2017/05/13 Břidličná-fotbalové hřiště(2B), O putovní pohár Starosty Města Břidličné
-
2017/05/13 Menhartice, O Putovní pohár starostky obce Menhartice
-
2017/05/13 Martinice, Memoriál Karla Žůrka, požární útok 2B
-
2017/05/13 Hřiště TJ Sokol Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného Vrchoslavice
-
2017/05/13 Armypark Slavičín, O pohár SDH Slavičín
-
2017/05/13 Sloup, Noční útočení v JZD
-
2017/05/19 Odry, 26. ročník Noční hasičské soutěže - 2B
-
2017/05/20 Rymice za hasičskou zbrojnicí, Pohár starosty obce Rymice, 2B, 3B
-
2017/05/20 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, SDH Dešná
-
2017/05/21 Dobříš, O pohár starosty města Dobříše - IX. ročník
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/05/27 Radíkov, Noční Radíkov CUP 2017
-
2017/05/28 Radíkov, O Putovní pohár SDH Radíkov
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/09 Provodovice, O pohár SDH Provodovice - noční soutěž
-
2017/06/10 Oplocany hriště, OPLOCKEJ KOPEČEK , 2B .
-
2017/06/10 Kolence, O pohár SDH Kolence, 7. ročník
-
2017/06/10 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2017/06/11 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2017/06/24 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/24 Vranín, Hasič. areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/05 Ctiněves, fotbalové hřiště, O Pohár starostů obcí Černouček/Ctiněves.
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/08 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2017/07/08 Miřetice, O pohár starosty obce Miřetice - II. ročník
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
Kdy Kde Liga