Čelechovice na Hané - NOČNÍ 2016 - 2. ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka

Liga: -
Místo: Čelechovice na Hané
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 20. 08. 2016 21:30
Kontakt:   Jan Makovec
Telefon:  608411346

Začátek rezervace: 01. 08. 2016 21:00
Konec rezervace: 20. 08. 2016 21:30
Začátek tipování:  20. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 20. 08. 2016 00:00
Zadal: Jan Makovec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Startovné:150,- Kč muži, 150,- Kč ženy

-elektronická časomíra, sklopné terče

-muži, ženy 2B

-útok bude proveden na jeden pokus dle pravidel VC Prostějovska 2016 (možnost půjčení 2 závodníků)

-soutěží se na vlastní nebezpečí


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-celechovice-na-hane-8042.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Ludéřov OLPavel Navrátil
22Bílovice ženy BPVJan Krupa
33Soběsuky PVKamila Krychtálková
44Pěnčín PVLenka Kopečná
55Myslejovice TOPPVPavel
66Bílovice PVJan Krupa
77Čelechovice na Hané PVJan Makovec
88Soběsuky ženy APVKamila Krychtálková
99Bílovice ženy APVJan Krupa
1010Myslejovice BPVPavel
1111Olešnice XOLlukin28
1212Dětkovice ženyVYMichal Hrabánek
1313Soběsuky ženy BPVKamila Krychtálková
1414Dětkovice ženyPVOndřej Pazdera
1515Krasice ženyPVKarolína Burešová
1616Senetářov BKLuboš Šebela
1717Olešnice OLlukin28
1818Dětkovice mužiVYMichal Hrabánek
1919Dětkovice PVLadislav Kořínek
2020Krasice mužiPVKarolína Burešová
2121Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
2222Ondratice PVMiron S.
2323Buková PVMichal Ošlejšek
2427Ondratice Ondratice BPVMiron S.
2530Domamyslice PVDavid Vykopal


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myslejovice BPV17,9617,9217,962016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Cholina OL17,5318,0018,002014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Olešnice OL17,4318,0918,092016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Plinkout OL18,0618,1918,192016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Loučany OL18,2117,6618,212016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dětkovice APV18,3418,3618,362015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Cholina OL18,5018,0118,502015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Loučany OL18,5717,6518,572014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Loučany OL18,6518,1218,652015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Okrouhlá BK18,6918,4818,692014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Jabloňany BK18,5418,7218,722015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Niva PV17,7818,7518,752015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dětkovice PV17,9818,9318,932016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dětkovice APV18,2619,1719,172014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Myslejovice PV19,2218,7719,222015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Cholina OL19,0019,3019,302016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Lipová PV19,2719,3119,312014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Soběsuky PV19,2119,3219,322015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Čelechovice na Hané PV19,2319,3719,372016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Domamyslice PV17,7419,4019,402015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Soběsuky PV18,8619,4719,472016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lipová PV19,1919,8119,812015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Soběsuky PV20,1020,3920,392014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Domamyslice PV20,4118,1920,412016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Lipová PV20,0320,4320,432016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Domamyslice BPV20,1320,5320,532015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bílovice PV18,1822,1422,142014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Vícov PV22,4522,4122,452014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Ludéřov OL23,1723,6223,622016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Myslejovice PV23,9819,6423,982014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Dětkovice BPV24,7420,5124,742014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Niva PV18,5625,2125,212014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Niva PV24,6425,6225,622016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Bílovice PV24,1125,9525,952015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Kelčice PV27,5927,3627,592014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Bílovice PV28,5728,8528,852016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Ludéřov OL31,0130,7431,012015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Ptení PV32,5066,7966,792014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Kelčice PVNPNPNP2016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Domamyslice PVNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Buková PVNPNPNP2015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Ostrov u Macochy BKNP18,74NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Ludéřov OL18,57NPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Želeč PVNPNPNP2016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Olešnice OLNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Olešnice OL18,78NPNP2015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Domamyslice BPVNPNPNP2016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Buková PVNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Soběsuky BPV19,7018,5419,702016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pěnčín PV20,4518,3920,452016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bílovice APV20,5920,8520,852016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Soběsuky APV21,1720,5921,172016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Soběsuky BPV20,8621,2821,282014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bílovice BPV22,2220,2422,222016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Pěnčín PV23,1023,0023,102014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Ludéřov OL23,1622,6423,162014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Olešnice OL30,1120,3230,112016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dětkovice PV21,4030,4530,452016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Soběsuky PV31,2219,2031,222014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Olešnice OLNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bílovice PVNP20,94NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/05 Čelechovice na Hané, PV,
HE
2009/07/04 Čelechovice, PV,
HE
2010/07/03 Čelechovice na Hané, O pohár starostky
VCPV
2011/06/11 Čelechovice na Hané, O pohár starostky
VCPV
2012/06/17 Čelechovice, O pohár starostky
VCPV
2013/06/16 Čelechovice, O pohár starostky
VCPV
2014/06/14 Čelechovice na Hané, O pohár starosty
VCPV
2015/06/13 Čelechovice na Hané, u rybníka, O pohár starosty
VCPV
2015/08/22 Čelechovice na Hané, 1. Ročník NOČNÍ soutěže v pú
-
2016/06/11 Čelechovice na Hané, O pohár
VCPV
2016/08/20 Čelechovice na Hané - NOČNÍ, 2. ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
2017/06/03 Čelechovice na Hané, O pohár starosty
VCPV
2017/07/22 Čelechovice na Hané - NOČNÍ, 3. ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/09/30 Náměstí Hrdinů 388, Moravany, 14. Moravanský Memoriál
-
2017/09/30 Městský stadion Horšovský Týn, 17. ročník Vzpomínkového memoriálu
-
2017/09/30 Radotice, hřiště, Kozlovna CUP O putovní pohár SDH Radotice
-
2017/09/30 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka Podhradní Lhota
-
2017/10/01 Oplot – hřiště TJ Sokol, Memoriál J. Paška a J. Hrdonky (PS-8, 2B široké)
-
2017/10/07 FK Velké Hoštice, Hoštický pohár
-
2017/10/07 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
2017/10/07 Chlumčany, 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2017/10/07 Nová Ves, hřiště nad Novou Vsí, O pohár starosty SDH muži,O pohár fa. Dotiko ženy
-
2017/10/14 Jeseník - fotbalové hřiště, POZOR!!! ZMĚNA TERMÍNU NA 14.10.2017!!!
-
2017/10/21 Bukovina u Čisté, pod Kaňkem, Sky run fighter, putovní pohár velitele SDH
-
2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl
-
2017/11/11 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2017/12/09 Prosetín, V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
Kdy Kde Liga