Čelechovice na Hané - NOČNÍ 2017 - 3. ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka

Liga: -
Místo: Čelechovice na Hané
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 22. 07. 2017 22:00
Kontakt:   Jan Makovec
Telefon:  608411346

Začátek rezervace: 03. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 22. 07. 2017 22:00
Začátek tipování:  22. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 22. 07. 2017 00:00
Zadal: Jan Makovec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Startovné:150,- Kč muži, 150,- Kč ženy

-elektronická časomíra, sklopné terče

-muži, ženy 2B

-útok bude proveden na jeden pokus dle pravidel VC Prostějovska 2017 (možnost půjčení 2 závodníků)

-celkové ceny v hodnotě 10 000,-

-soutěží se na vlastní nebezpečí


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-celechovice-na-hane-8977.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Bílovice BPVJan Krupa
22Ludéřov OLJan Makovec
33Pěnčín ŽenyPVLukáš Navrátil
44Haňovice OLJan Makovec
55Soběsuky PVKamila Krychtálková
66Bílovice PVJan Krupa
77Čelechovice na Hané PVJan Makovec
88Císařov MužiPRAleš Pěkník
99Soběsuky ženy APVKamila Krychtálková
1010Krasice ženyPVKarolína Burešová
1111Bílovice APVJan Krupa
1212Hlubočky OLGabriela Krejčí
1313Soběsuky ženy BPVKamila Krychtálková
1414Nové Dvory ženyOLJiřina Navrátilová
1515Hlubočky OLGabriela Krejčí
1616Trusovice ŽenyOLTomáš Hradil
1717Tršice OLTomáš Hradil
1818Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
1919Otaslavice PVKarolína Burešová
2020Dolany OLPetr Holoubek
2121Morkovice KMPavel Krejčí
2222Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
2323Nenakonice OLJiří Tomecek
2424Náměšť na Hané RafaňiOLMichal Zbořil
2525Bořitov FOXBKFilip Páral
2626Krasice PVKarolína Burešová
2727Radslavice ŽenyVYIgor Formánek
2828Náměšť na Hané ŽenyOLRudolf Piterka
2929Ondratice PVKarolína Burešová
3030Radslavice VYIgor Formánek
3131Milešovice ŽenyVYTomáš Masař
3232Milešovice MužiVYTomáš Masař


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myslejovice BPV17,9617,9217,962016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Cholina OL17,5318,0018,002014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Olešnice OL17,4318,0918,092016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Plinkout OL18,0618,1918,192016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Loučany OL18,2117,6618,212016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dětkovice APV18,3418,3618,362015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Cholina OL18,5018,0118,502015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Loučany OL18,5717,6518,572014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Loučany OL18,6518,1218,652015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Okrouhlá BK18,6918,4818,692014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Jabloňany BK18,5418,7218,722015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Niva PV17,7818,7518,752015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dětkovice PV17,9818,9318,932016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dětkovice APV18,2619,1719,172014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Myslejovice PV19,2218,7719,222015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Cholina OL19,0019,3019,302016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Lipová PV19,2719,3119,312014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Soběsuky PV19,2119,3219,322015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Čelechovice na Hané PV19,2319,3719,372016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Domamyslice PV17,7419,4019,402015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Soběsuky PV18,8619,4719,472016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lipová PV19,1919,8119,812015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Soběsuky PV20,1020,3920,392014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Domamyslice PV20,4118,1920,412016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Lipová PV20,0320,4320,432016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Domamyslice BPV20,1320,5320,532015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bílovice PV18,1822,1422,142014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Vícov PV22,4522,4122,452014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Ludéřov OL23,1723,6223,622016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Myslejovice PV23,9819,6423,982014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Dětkovice BPV24,7420,5124,742014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Niva PV18,5625,2125,212014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Niva PV24,6425,6225,622016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Bílovice PV24,1125,9525,952015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Kelčice PV27,5927,3627,592014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Bílovice PV28,5728,8528,852016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Ludéřov OL31,0130,7431,012015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Ptení PV32,5066,7966,792014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Domamyslice BPVNPNPNP2016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Buková PVNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Kelčice PVNPNPNP2016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Domamyslice PVNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Buková PVNPNPNP2015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Ostrov u Macochy BKNP18,74NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Ludéřov OL18,57NPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Želeč PVNPNPNP2016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Olešnice OLNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Olešnice OL18,78NPNP2015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Soběsuky BPV19,7018,5419,702016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pěnčín PV20,4518,3920,452016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bílovice APV20,5920,8520,852016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Soběsuky APV21,1720,5921,172016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Soběsuky BPV20,8621,2821,282014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bílovice BPV22,2220,2422,222016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Pěnčín PV23,1023,0023,102014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Ludéřov OL23,1622,6423,162014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Olešnice OL30,1120,3230,112016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dětkovice PV21,4030,4530,452016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Soběsuky PV31,2219,2031,222014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Olešnice OLNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bílovice PVNP20,94NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/05 Čelechovice na Hané, PV,
HE
2009/07/04 Čelechovice, PV,
HE
2010/07/03 Čelechovice na Hané, O pohár starostky
VCPV
2011/06/11 Čelechovice na Hané, O pohár starostky
VCPV
2012/06/17 Čelechovice, O pohár starostky
VCPV
2013/06/16 Čelechovice, O pohár starostky
VCPV
2014/06/14 Čelechovice na Hané, O pohár starosty
VCPV
2015/06/13 Čelechovice na Hané, u rybníka, O pohár starosty
VCPV
2015/08/22 Čelechovice na Hané, 1. Ročník NOČNÍ soutěže v pú
-
2016/06/11 Čelechovice na Hané, O pohár
VCPV
2016/08/20 Čelechovice na Hané - NOČNÍ, 2. ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
2017/06/03 Čelechovice na Hané, O pohár starosty
VCPV
2017/07/22 Čelechovice na Hané - NOČNÍ, 3. ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/07/28 Sportovní areál Prosetín, Noční soutěž na 2B nástřik + nejrychlejší náběr
-
2017/07/29 Rýmařov Sokolovská ulice, MEMORIÁL JANA SUKA, 2B
-
2017/07/29 Pacov, Soutěž o pohár Starosty města Pacov, PEHL, M, Ž
-
2017/07/29 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár
-
2017/07/30 Hřiště TJ Hustopeče nad Bečvou, O POHÁR SDH HUSTOPEČE NAD BEČVOU
-
2017/07/30 hřiště Lužná, O Zlatou přilbu Luženských kotárů - soutěž na 2B
-
2017/08/04 Oldřišov, Pohárová soutěž kategorie mladší a starší žáci
-
2017/08/04 Salačova Lhota, O pohár Starosty obce Salačova Lhota (noční) M,Ž
-
2017/08/04 Bílovec-Výškovice, XVII. ročník noční soutěže, 2B
-
2017/08/04 Areál SDH - Mokřinka, DolnoLhotská lucerna
-
2017/08/04 Bystřička hřiště u Lukášů, Noční soutěž na 2B
-
2017/08/05 O Zámecký pohár SDH Přílepy, (3B - muži/ 2B - ženy)
-
2017/08/05 Oldřišov, 7.kolo Moravskoslezského poháru
-
2017/08/05 Sokolská zahrada Zdislavice, Noční soutěž, 2B
-
2017/08/05 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2017/08/06 Široká Niva, fotbalové hřiště, O POHÁR STAROSTKY
-
2017/08/06 nový sportovní areál, 9. kolo MSL - Větřkovice - 6.8.2017
-
2017/08/11 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2017/08/11 Fotbalové hřiště, Noční soutěž. O pohár SDH Potštát na 2B
-
2017/08/11 Suchá Rudná,lyžařská sjezdovka, Noční pohárová soutěž, 2B
-
2017/08/12 Mikulůvka, O pohár starosty SDH a obce Mikulůvka
-
2017/08/12 Studená, za hasičárnou, Memoriál Tomáše Čelouda, III. ročník (JHHL)
-
2017/08/12 Mirošov fotbalové hřiště, O pohár města Mirošov ,2B, sklopky el. časomíra
-
2017/08/12 Přáslavice, O pohár Starosty obce Přáslavice M, Ž
-
2017/08/12 Tršice zámecký areál, Netradiční soutěž 2B
-
2017/08/12 Kujavy, Memoriál A.Slezáka, O pohár starostky obce
-
2017/08/12 Lesná, Fotbalové hřiště, VI. Ročník Noční Lesná 2B, C42,B65
-
2017/08/12 Šebkovice, Noční soutěž
-
2017/08/12 Zborovice, hřiště T. J. Pilana, I.ročník noční soutěžě PS a soutěže v PS8
-
2017/08/12 Kujavy, O pohár HVP a 100 000 Kč
-
2017/08/13 Sportovní areál Dolní Bečva, ŠTÍT RADHOŠTĚ 55. ročník
-
2017/08/13 Cizkrajov na fotbalovém hřišti, O pohár obce
-
2017/08/18 Kozmice, hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka (noční) NHHL 2017
-
2017/08/19 Věžky, Vlčí Doly, Rescue Věžky 2017 soutěž v poskytování 1. pomoci
-
2017/08/19 Chudenice (KT), Memoriál Václava Zoubka
-
2017/08/19 fotbalové hřiště ve Staňkově, O pohár města Staňkova 2B
-
2017/08/19 Velký Týnec - TFC, Velký Týnec - TFC
-
2017/08/19 Vícenice ,sportovní areál, Hasické závody v požárním útoku
-
2017/08/19 Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH
-
2017/08/19 Putimov, O pohár Starosty obce Putimov M,Ž
-
2017/08/19 Vítonice - hřiště, NOČNÍ POHÁR MLADÝCH HASIČŮ VÍTONICE
-
2017/08/19 Císařov - hasičská zbrojnice, Noční Císařov - soutěž v požárním útoku
-
2017/08/20 Výletiště Vysoká, 18.ROČNÍK POHÁROVÉ SOUTĚŽE O POHÁR SDH VYSOKÁ
-
2017/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky, MSP 2017, 3B
-
2017/08/26 náměstí Míru, Rýmařov. 795 01, TFA Rýmařovský Železný Hasič
-
2017/08/26 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 3.ročník Memoriálu Jury Bartoňa, 2B
-
2017/08/26 Myslibořice, Noční soutěž v PÚ - jubilejní 10. ročník
-
2017/09/01 NOČNÍ HASIČSKÉ ZÁVODY Kostníky, hřiště u Hájku, KOSTNÍKY
-
2017/09/02 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2017/09/02 Markvarec, O pohár Starosty obce Markvarec M,Ž
-
Kdy Kde Liga