Černovír 2017 - O Černého výra

Liga: VCU
Místo: Černovír
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 24. 06. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 17. 06. 2017 13:00
Konec rezervace: 24. 06. 2017 20:00
Začátek tipování:  24. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 24. 06. 2017 00:00
Zadal: Martin Valda

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-cernovir-8909.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Černovír UOMiroslav Franz
22Záchlumí UOTomáš Cabalka
33Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
44Nepomuky UOLukáš Lešikar
55Dolní Čermná UOMartin Prachař
66Knapovec UOMilan
77Lukavice UOJosef Lehký
88Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
99Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
1010Letohrad - Kunčice UOIvan Felkl
1111* Starý Waliszow-Miroslav Franz
1212Spišská Sobota PPMiroslav Franz
1314Dlouhoňovice UODavid Třešňák
1415Lanšperk UOpetr
1516Ústí nad Orlicí UOMiroslav Franz
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Černovír UOMiroslav Franz
22Hylváty UOMiroslav Franz
33Nepomuky UOMartin Valda
44Ústí nad Orlicí UOMiroslav Franz
55Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
66Nepomuky UOLukáš Lešikar
79Jamné nad Orlicí Pavlína MoravcováUOPavlína Moravcová
814Letohrad - Kunčice BUORadka Pavelková
915Letohrad - Červená UOadus


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--16,982014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--17,152014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bystřec BUO--17,702014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bystřec AUO--18,102014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mostek UO--18,202014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Brandýs nad Orlicí UO--18,272014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lanšperk UO--19,002014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dolní Dobrouč UO--19,642014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Horní Čermná AUO--20,182014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Nekoř UO--20,722014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lukavice AUO--20,862014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dolní Čermná UO--21,282014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Horní Třešňovec AUO--21,892014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Knapovec UO--22,732014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bošín UO--31,622014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nepomuky UO--33,552014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Černovír UO--34,752014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ústí nad Orlicí BUO--39,442014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Ústí nad Orlicí AUO--93,282014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Belarus ( Bělorusko ) STARY WALISZOW---NP2014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Letohrad - Červená UO--NP2016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  nerozlišeno ---NP2014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/28 Černovír, UO, O Černého Výra
VCU
2009/06/27 Černovír, UO, O Černého výra
VCU
2013/06/29 Černovír, O pohár
VCU
2014/06/28 Černovír, O červého výra
VCU
2014/06/28 Ústí nad Orlicí-Černovír, XXIII.ročník O Černého Výra
-
2014/09/27 Ústí nad Orlicí-Černovír, Memoriál Zdeňka Veselého
-
2015/06/27 Fotbalové hřiště pod lesem, XXIV.ročník O Černého Výra
-
2015/06/27 Černovír, O černého výra
VCU
2015/09/26 Fotbalové hřiště pod lesem, XX.ročník Memoriálu Zdeňka Veselého
-
2016/06/25 Černovír, O černého výra
VCU
2017/06/24 Černovír, O Černého výra
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže