Český Rudolec 2016 - XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Liga: -
Místo: Český Rudolec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 03. 12. 2016 09:00
Kontakt:   Ondřej Huml
Telefon:  607184413

Začátek rezervace: 16. 10. 2016 18:00
Konec rezervace: 20. 11. 2016 18:00
Začátek tipování:  03. 12. 2016 20:00
Konec hlasování: 03. 12. 2016 00:00
Zadal: Ondřej Huml

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-%C4%8Cesk%C3%BD-Rudolec-385680918592/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Český Rudolec

si Vás dovoluje pozvat na

XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Termín konání: 3. prosince 2016

Místo konání: náves u kulturního domu

Příjezd do 9:00 hod.
Zahájení v 9:30 hod.
Muži/Ženy 2B
Soutěže se mohou zúčastnit pouze družstva, která se zarezervují na firesport.cz a odešlou startovné do 20. 11. 2016 na níže uvedené č. ú.
!!!Startovné: 500,-Kč (200,-Kč se bude vracet na místě v hotovosti) za jeden registrovaný tým poslat nejpozději do 20. 11. 2016 na účet 276723461/0300. Do poznámky pro příjemce uveďte: název týmu, muži/ženy a kontaktní tel. číslo na které vám formou sms potvrdíme přijetí platby. Př: (SDH Český Rudolec – muži tel 123456789) Týmy, které do 20. 11. 2016 nezaplatí startovné, budou automaticky ze startovní listiny vyškrtnuty. V případě neúčasti v soutěži celá částka propadá ve prospěch pořadatele.
Startovní listina je společná muži/ženy a omezena pro 130 soutěžních družstev. Po ukončení rezervace je startovní pořadí neměnné!
Sklopné terče, elektrická časomíra SDH Strmilov
Internetové přihlašování končí 20. 11. 2016
Pravidla dle PLPU
Možnost zapůjčení 2 soutěžících z cizího soutěžního družstva
Doba přípravy na základně 3 min.
Celá dráha na asfaltu – povrch dle počasí
Startuje se ze dvou základen + zkrácený náběh (7m)
Pro prvních pět družstev poháry v mužské i ženské kategorii, nejlepší proudař/ka
Po celou dobu soutěže zajištěno občerstvení.
Teplý čaj po celou dobu soutěže zdarma.
Možnost převlečení družstev v teple a suchu
Projekce ve vyhřátém kulturním domě
Po ukončení soutěže bude následovat posezení v kulturním domě, kam jsou všichni srdečně zváni.

Kontakt: Huml Ondřej 607 184 413


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-cesky-rudolec-8154.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Boršov ženyJIMichala Kodysová
22Slavošovice CBKuba Kohoutek
33Tučapy TAOndřej Huml
44Kaliště JIVojta Šindelář
55Markvarec JHnepřihlášen
66Stajka JHJan Šachl
77Kamenice nad Lipou PEOndřej Huml
88Český Rudolec JHOndřej Huml
99Roseč JHJan Šachl
1010Chotýčany Muži CBOndřej Huml
1111Heřmaneč JHOndřej Pecha
1212Panské Dubenky JIJaroslav Matějka
1313Petrovice BTRJakub Jeřábek
1414Horní Meziříčko JHOndřej Pecha
1515Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
1616Chotěmice TAOndřej Huml
1717Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
1818Zdešov JHTomáš Nejezchleba
1919Ústrašice TARadek Bubník
2020Horní Pole JHVojta Šindelář
2121Chlum u Třeboně ženyJHPetr Belanský
2222Dolní Žďár ŽENYJHJiří Novák
2323Rybova Lhota TAFrantišek Ježek
2424Kostníky TRJosef Tobolka
2525Bílý Potok JEOndřej Huml
2626Drunče JHJiří Melecký
2727Drahňovice BNFilip Košata
2828Stříbřec JHLáďa Frantík
2929Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
3030Litovany TRPetra Mezírková
3131Dešná JHRadim Macků
3232Žirovnice PEFrantišek Janů
3333Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
3434Kostníky ŽenyTRJosef Tobolka
3535Zdešov ženyJHNikola Vašková
3636Radonín ženyTROndřej Huml
3737Dolní Žďár JHJiří Novák
3838Lodhéřov JSDHO LodhéřovJHPetr Hronza
3939Vranovice Peklo mužiPBStanda Strnad
4040Ústrašice zenyTARadek Bubník
4141Plešovice CKAntonín Haniš
4242Police TRRadim Macků
4343Černín ZNJiří Veselý
4444Zliv ACBJan Dvořák
4545Polště JHJirka Písař
4646Štítary mužiDOPetr Lešek
4747Mladoňovice TRKateřina Syrová
4848Hrdějovice zenyCBzdenek severa
4949Srubec CBOndřej Huml
5050Rohovka PEJan Štětka
5151Budišov TRKateřina Syrová
5252Štítary ženyDOPetr Lešek
5353Mydlovary ,ženyCBNela Jindrová
5454Chválkov BPEJiří Melecký
5555Slapy ATASDH SLAPY
5656Studená JHVojtěch Doležel
5757Hodov TRSDH Hodov
5858Kojatice TRAleš Šotkovský
5959Libkova Voda PEVena Drahný
6060Telč JIZdeněk Kubát
6161* Krotějov Sport-David Kozel
6262Lanšperk UOOndřej Huml
6363Boršov nad Vltavou CBMichal Lipš
6464Krasonice JILukáš Pivonka
6565Zliv BCBJan Dvořák
6666Želetava TRJaromír Vrbka
6767Kunžak JHVlastimil Marek
6868Jakubov u Moravských Budějovic ženyTRVendula Vejmelkova
6969Nová Včelnice ŽenyJHPavlína Jirků
7070Zhoř u Tábora ženyTALucie Nováková
7171Střížov JIPetr Kabátek
7272Lhotice TRFrantišek Ondrák
7373Želeč TAJakub Houdek
7474Nová Ves JIEliška Nikodýmová
7575Choltice PADavid čermák
7676Chlum CKPavel Kováč
7777Oplot muziPJlukas jeslínek
7878Lanšperk ženyUOOndřej Huml
7979Strmilov JHLuboš Paulus
8080Cizkrajov JHbohuslav brůžek
8181Zhoř u Tábora TALucie Nováková
8282Újezd mužiZNDavid Krupica
83111Mysletice SportJIStanislav Dolský
84112Žďár JHOndřej Huml


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI16,8017,4117,412016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bohdalín PE17,6717,0017,672016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Mysletice JI17,8618,0118,012017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Heřmaneč JH18,2018,1818,202016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Kamenice nad Lipou PE17,0518,2918,292016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Žirovnice PE18,3518,1318,352017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Drunče JH18,4918,2118,492016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Český Rudolec JH18,6018,2018,602016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Strmilov JH18,7118,3818,712016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Žirovnice PE18,2718,7218,722016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Nevcehle JI18,7717,6118,772016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Krasonice JI18,8218,0718,822016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Libkova Voda PE19,3619,3419,362016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Batelov JI19,5817,8519,582016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Heřmaneč JH19,6418,6819,642017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Markvarec JH19,6619,4419,662017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Božejovice TA19,8719,5719,872017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kaliště JI19,6920,2320,232017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Rynárec PE20,1720,2820,282017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Markvarec JH20,3818,3920,382016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Božejovice TA20,7019,6020,702016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bílý Kámen JI20,8720,8320,872016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Krahulčí JI20,9520,5820,952016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bílý Kámen JI22,2121,3422,212017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Střížov JI23,3217,3623,322016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Batelov JI17,7524,0224,022017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dolní Němčice BJH24,5916,6924,592016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Rohovka PE21,3227,0227,022017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Kaliště JI40,3640,4140,412016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Rohovka PE21,2142,3842,382016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Strachoňovice JI56,3360,3760,372017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Sedlatice BJINPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Český Rudolec JHNPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Kamenice nad Lipou PENPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Libkova Voda PENPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Žďár BJHNPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Milíčov JINPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Strmilov JHNPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Mysletice JINPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/23 Český Rudolec, JH,
JČHL
2004/12/04 Český Rudolec, JH, Mikulášská soutěž
FSCR
2013/05/04 Č. Rudolec, hasičský areál, X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec
-
2013/12/07 Český Rudolec, IX. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2014/04/26 Český Rudolec - čistička, O pohár starosty obce Český Rudolec
-
2014/12/06 X. ročník Mikulášské soutěže, Náves před kulturním domem
-
2015/12/05 Český Rudolec, XI. ročník Mikulášské soutěže 2015
-
2016/07/16 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/12/03 Český Rudolec, XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/06/23 Lešná(Výletiště), Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B)
-
2017/06/24 Heraltice, náves, asfalt, O pohár starosty městyse Heraltice
-
2017/06/24 Fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice
-
2017/06/24 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Bácovice, obec, Soutěž o pohár Starosty o pohár obce Bácovice
-
2017/06/24 Hasičský areál Ješov, O pohár starost SDH
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/24 Vranín, Hasič. areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/06/25 Ihrisko Jedľové Kostoľany, Súťaž o pohár starostu obce
-
2017/06/25 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2017/06/25 Němetice-výletiště, Pohárová soutěž mužů a žen na 2B
-
2017/06/25 Výletiště Zahrázovo, ZLPS Sazovice M - 3B, Ž,Dor-ci/ky - 2B
-
2017/07/01 V. Kunětice - Fotbalové hřiště, O pohár SDH
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/01 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2017/07/01 Areál Březiny, VI. ročník Memoriálu Eduarda Uličníka
-
2017/07/01 Mastník, Na bráně, O pohár starostky obce
-
2017/07/01 Buřenice, O pohár Starosty obce Buřenice
-
2017/07/01 Hřiště SDH, O putovní pohár SDH Běhařovice
-
2017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B
-
2017/07/01 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2017/07/01 Hrotovice, u Dolního rybníka, O pohár Města Hrotovice
-
2017/07/02 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O Putovní pohár starosty obce - IV. kolo MSL, 2B
-
2017/07/02 sportovní areál Svatoslav, XXIII. ročník pohárové soutěže
-
2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2017/07/05 Ctiněves, fotbalové hřiště, O Pohár starostů obcí Černouček/Ctiněves.
-
2017/07/05 Zdislavice - Sokolská zahrada, O Pohár starosty SDH
-
2017/07/05 Leskovec nad Moravicí, Pohárová soutěž - 2B, kategorie : M,Ž
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/06 Fotbalové hřiště Karlovice, O pohár starostky obce Karlovice - II.ročník, 2B
-
2017/07/07 Velké Karlovice, Noční TFA Velké Karlovice
-
2017/07/07 Závada, hřiště TJ Sokol, 5. kolo NHHL
-
2017/07/08 Hasičský areál u hřiště TJ, Memoriál Martina Horáka a Josefa Pospíšila
-
2017/07/08 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
2017/07/08 Oprechtice-f. hřiště Zahořany, O Pohár starosty obce
-
2017/07/08 St. Červ. Voda - louka před HZ, HL - Praděd, muži 3B, ženy 2B
-
2017/07/08 Areál SDH Nevšová, Miškářský pohár v PÚ
-
2017/07/08 Peč na návsi, O putovní pohár starosty obce Peč
-
2017/07/08 ihrisko Letničie, Nočná súťaž o Zlatú medailu starostu obce Letničie
-
2017/07/08 Roseč, Noční soutěž
-
2017/07/09 V.Karlovice Tisňavy zbrojnice, O Valašský širák, 2B
-
2017/07/09 Jindřichovice, O putovní pohár SDH Jindřichovice
-
2017/07/14 Stachovice, Noční hasičská soutěž, 2B
-
2017/07/15 TJ Tatran Holčovice, Pohárová soutěž mladých hasičů 3.ročník
-
2017/07/15 Ješov TFC, Ješov TFC
-
2017/07/15 Poruba u Hustopeč n/B - hřiště, XXII. ročník memoriálu br. Františka Horníka v PÚ
-
2017/07/15 Malý Čepčín, 5. kolo THL + O pohár veliteľa + nočná súťaž
-
2017/07/15 Želeč, Noční soutěž, 5. ročník
-
Kdy Kde Liga