Český Rudolec 2016 - XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Liga: -
Místo: Český Rudolec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 03. 12. 2016 09:00
Kontakt:   Ondřej Huml
Telefon:  607184413

Začátek rezervace: 16. 10. 2016 18:00
Konec rezervace: 20. 11. 2016 18:00
Začátek tipování:  03. 12. 2016 20:00
Konec hlasování: 03. 12. 2016 00:00
Zadal: Ondřej Huml

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-%C4%8Cesk%C3%BD-Rudolec-385680918592/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Český Rudolec

si Vás dovoluje pozvat na

XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Termín konání: 3. prosince 2016

Místo konání: náves u kulturního domu

Příjezd do 9:00 hod.
Zahájení v 9:30 hod.
Muži/Ženy 2B
Soutěže se mohou zúčastnit pouze družstva, která se zarezervují na firesport.cz a odešlou startovné do 20. 11. 2016 na níže uvedené č. ú.
!!!Startovné: 500,-Kč (200,-Kč se bude vracet na místě v hotovosti) za jeden registrovaný tým poslat nejpozději do 20. 11. 2016 na účet 276723461/0300. Do poznámky pro příjemce uveďte: název týmu, muži/ženy a kontaktní tel. číslo na které vám formou sms potvrdíme přijetí platby. Př: (SDH Český Rudolec – muži tel 123456789) Týmy, které do 20. 11. 2016 nezaplatí startovné, budou automaticky ze startovní listiny vyškrtnuty. V případě neúčasti v soutěži celá částka propadá ve prospěch pořadatele.
Startovní listina je společná muži/ženy a omezena pro 130 soutěžních družstev. Po ukončení rezervace je startovní pořadí neměnné!
Sklopné terče, elektrická časomíra SDH Strmilov
Internetové přihlašování končí 20. 11. 2016
Pravidla dle PLPU
Možnost zapůjčení 2 soutěžících z cizího soutěžního družstva
Doba přípravy na základně 3 min.
Celá dráha na asfaltu – povrch dle počasí
Startuje se ze dvou základen + zkrácený náběh (7m)
Pro prvních pět družstev poháry v mužské i ženské kategorii, nejlepší proudař/ka
Po celou dobu soutěže zajištěno občerstvení.
Teplý čaj po celou dobu soutěže zdarma.
Možnost převlečení družstev v teple a suchu
Projekce ve vyhřátém kulturním domě
Po ukončení soutěže bude následovat posezení v kulturním domě, kam jsou všichni srdečně zváni.

Kontakt: Huml Ondřej 607 184 413


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-cesky-rudolec-8154.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Boršov ženyJIMichala Kodysová
22Slavošovice CBKuba Kohoutek
33Tučapy TAOndřej Huml
44Kaliště JIVojta Šindelář
55Markvarec JHnepřihlášen
66Stajka JHJan Šachl
77Kamenice nad Lipou PEOndřej Huml
88Český Rudolec JHOndřej Huml
99Roseč JHJan Šachl
1010Chotýčany Muži CBOndřej Huml
1111Heřmaneč JHOndřej Pecha
1212Panské Dubenky JIJaroslav Matějka
1313Petrovice BTRJakub Jeřábek
1414Horní Meziříčko JHOndřej Pecha
1515Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
1616Chotěmice TAOndřej Huml
1717Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
1818Zdešov JHTomáš Nejezchleba
1919Ústrašice TARadek Bubník
2020Horní Pole JHVojta Šindelář
2121Chlum u Třeboně ženyJHPetr Belanský
2222Dolní Žďár ŽENYJHJiří Novák
2323Rybova Lhota TAFrantišek Ježek
2424Kostníky TRJosef Tobolka
2525Bílý Potok JEOndřej Huml
2626Drunče JHJiří Melecký
2727Drahňovice BNFilip Košata
2828Stříbřec JHLáďa Frantík
2929Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
3030Litovany TRPetra Mezírková
3131Dešná JHRadim Macků
3232Žirovnice PEFrantišek Janů
3333Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
3434Kostníky ŽenyTRJosef Tobolka
3535Zdešov ženyJHNikola Vašková
3636Radonín ženyTROndřej Huml
3737Dolní Žďár JHJiří Novák
3838Lodhéřov JSDHO LodhéřovJHPetr Hronza
3939Vranovice Peklo mužiPBStanda Strnad
4040Ústrašice zenyTARadek Bubník
4141Plešovice CKAntonín Haniš
4242Police TRRadim Macků
4343Černín ZNJiří Veselý
4444Zliv ACBJan Dvořák
4545Polště JHJirka Písař
4646Štítary mužiDOPetr Lešek
4747Mladoňovice TRKateřina Syrová
4848Hrdějovice zenyCBzdenek severa
4949Srubec CBOndřej Huml
5050Rohovka PEJan Štětka
5151Budišov TRKateřina Syrová
5252Štítary ženyDOPetr Lešek
5353Mydlovary ,ženyCBNela Jindrová
5454Chválkov BPEJiří Melecký
5555Slapy ATASDH SLAPY
5656Studená JHVojtěch Doležel
5757Hodov TRSDH Hodov
5858Kojatice TRAleš Šotkovský
5959Libkova Voda PEVena Drahný
6060Telč JIZdeněk Kubát
6161* Krotějov Sport-David Kozel
6262Lanšperk UOOndřej Huml
6363Boršov nad Vltavou CBMichal Lipš
6464Krasonice JILukáš Pivonka
6565Zliv BCBJan Dvořák
6666Želetava TRJaromír Vrbka
6767Kunžak JHVlastimil Marek
6868Jakubov u Moravských Budějovic ženyTRVendula Vejmelkova
6969Nová Včelnice ŽenyJHPavlína Jirků
7070Zhoř u Tábora ženyTALucie Nováková
7171Střížov JIPetr Kabátek
7272Lhotice TRFrantišek Ondrák
7373Želeč TAJakub Houdek
7474Nová Ves JIEliška Nikodýmová
7575Choltice PADavid čermák
7676Chlum CKPavel Kováč
7777Oplot muziPJlukas jeslínek
7878Lanšperk ženyUOOndřej Huml
7979Strmilov JHLuboš Paulus
8080Cizkrajov JHbohuslav brůžek
8181Zhoř u Tábora TALucie Nováková
8282Újezd mužiZNDavid Krupica
83111Mysletice SportJIStanislav Dolský
84112Žďár JHOndřej Huml


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR--14,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mladoňovice TR--14,472015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Krotějov TA--14,512016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Želetava TR--14,632016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olešná HB--15,012015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Litovany TR--15,072015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Želetava TR--15,142015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Litovany TR--15,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vranovice PB--15,312016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Heřmaneč JH--15,492015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Český Rudolec JH--15,652016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chotěmice TA--15,672015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zliv ACB--15,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Petrovice BTR--15,732015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Drunče JH--15,802016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Branice - MilenovicePI--15,812015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Markvarec JH--15,892016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Černín ZN--15,952016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Police TR--16,192016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Štítary DO--16,322016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lanšperk UO--16,352015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Drahňovice BN--16,482015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nová Ves JI--16,542015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lhotice TR--16,662015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dešná BJH--16,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chlum BCK--16,772015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zdešov JH--16,832016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Tučapy TA--16,842015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Heřmaneč JH--16,942016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Plešovice CK--17,122015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kojatice TR--17,142016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Rohovka PE--17,202016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Police TR--17,242015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Strmilov JH--17,312016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Chválkov PE--17,332015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nová Ves JI--17,462016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Zhoř u Tábora TA--17,692016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Horní Meziříčko JH--17,792015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kostníky TR--17,822016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Žirovnice PE--17,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Rybova Lhota TA--18,062016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Valtínov JH--18,092015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Tučapy TA--18,212016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Panské Dubenky JI--18,352015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Stajka JH--18,412015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Cizkrajov JH--18,522016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Rohovka PE--18,552015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Ústrašice TA--18,602016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Roseč JH--18,822015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Kaliště PE--18,922015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Roseč JH--19,002016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Plešovice CK--19,032016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Chválkov BPE--19,102016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Rosice CR--19,132015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Panské Dubenky JI--19,212016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Zliv BCB--19,272016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Kojatice TR--19,482015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Stříbřec JH--19,632015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Stříbřec JH--19,712016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Libkova Voda PE--19,752016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Telč JI--19,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Chlum u Třeboně JH--19,942015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Stajka JH--20,152016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Cizkrajov JH--20,182015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Slavošovice CB--20,262015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Třebelovice TR--20,292015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Chotýčany CB--20,592015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Slapy BTA--21,052015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Slapy ATA--21,082015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Boršov JI--21,562016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Polště JH--21,822015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Studená JH--21,942016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Novosedly nad Nežárkou JH--22,012016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Kunžak JH--22,122015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Kaliště JI--22,512016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Ústrašice TA--22,632015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Chotýčany CB--23,402016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Kostníky TR--23,442015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Hodov TR--23,602016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Žirovnice APE--24,012015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Lodhéřov JH--25,542016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Dolní Žďár JH--26,302016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Drunče JH--26,842015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Strmilov JH--30,202015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Horní Pole JH--30,882016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Dolní Žďár JH--32,692015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Horní Pole JH--35,322015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Dešná JH--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Hřivínův Újezd ZL--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Slapy ATA--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Lanšperk UO--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Kamenice nad Lipou PE--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Mysletice JI--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Kamenice nad Lipou PE--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Chlum u Třeboně JH--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Polště JH--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Český Rudolec JH--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Markvarec JH--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Mysletice JI--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Lhotice TR--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--17,452015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nová Včelnice JH--18,062016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ústrašice TA--18,202016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radonín TR--18,762016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Budišov TR--18,922015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Budišov TR--19,372016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hrdějovice CB--19,882016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chotěmice TA--20,392015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mydlovary CB--20,742016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kamenice nad Lipou APE20,7419,3020,742016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--20,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mydlovary CB--20,982015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Boršov JI--21,042016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Strachoňovice JI--21,152015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Zajíčkov PE21,2420,7321,242016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lanšperk UO--21,502015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Strachoňovice AJI--21,662016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zdešov JH--22,302015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Strachoňovice JI20,1122,3522,352016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kamenice nad Lipou BPE21,7922,9622,962016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Chlum u Třeboně JH--23,592015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nová Včelnice JH18,0824,0424,042016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Strachoňovice BJI--24,192016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Zdešov JH--24,372016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  * Dvorce-17,8224,8724,872016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nová Včelnice JH19,2524,8924,892017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Kostníky TR--25,242015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nová Včelnice JH--28,072015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chválkov PE27,6528,1628,162017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Strachoňovice JI32,1832,0432,182017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dolní Žďár JH--73,502016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Štítary DO--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dvorce JH--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Ústrašice TA--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kostníky TR--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Lanšperk UO--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Chlum u Třeboně JH--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/23 Český Rudolec, JH,
JČHL
2004/12/04 Český Rudolec, JH, Mikulášská soutěž
FSCR
2013/05/04 Č. Rudolec, hasičský areál, X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec
-
2013/12/07 Český Rudolec, IX. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2014/04/26 Český Rudolec - čistička, O pohár starosty obce Český Rudolec
-
2014/12/06 X. ročník Mikulášské soutěže, Náves před kulturním domem
-
2015/12/05 Český Rudolec, XI. ročník Mikulášské soutěže 2015
-
2016/07/16 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/12/03 Český Rudolec, XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl
-
2017/11/11 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/12/09 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O Vánočního kapra SDH Kuřim
-
2017/12/09 Prosetín, V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
Kdy Kde Liga