Chlum 2017 - O pohár SDH

Liga: TRL
Místo: Chlum
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 16. 07. 2017 12:30
Kontakt:   pepuch@atlas.cz
Telefon:  725444651

Začátek rezervace: 02. 07. 2017 12:30
Konec rezervace: 16. 07. 2017 08:00
Začátek tipování:  02. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 16. 07. 2017 00:00
Zadal: Rosťa Neuwirth

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlum-8796.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlum TRLudvík Tvarůžek
22Jasenice TROndřej Nováček
33Bačice TRPetra Mezírková
44Příštpo TRVojtěch Tomšíček
55Kouty TRLadinek Carda
66Panská Lhota JIMartin Čutka
77Myslibořice TRRoman Benda
88Litovany TRPetra Mezírková
99Stařeč TRSabina Maštalířová
1010Nárameč TRPetr Pavlík
1111Příložany TRMichal Machálek
1212Petrovice BTRJakub Jeřábek
1313Kamenná TRMilan Prochazka
1414Kněžice TRRosťa Neuwirth
1515Čechtín TRLibor Tvarůžek
1616Hodov TRSDH Hodov
1720Radonín TRJakub Picmaus
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bačice TRPetra Mezírková
22Radonín TRViktorie Vidláková
33Budišov TRŽaneta Slabá
44Myslibořice TRRoman Benda
55Nárameč TRPetr Pavlík
66Lhotky Sport ZRPetra Pilátová
77Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
88Stařeč TRSabina Maštalířová
99Radonín XTRMonika Číhalová
1010Jaroměřice nad Rokytnou TRMirka Ciencialová
1111Petrůvky TRPavla Pěnčová
1212Petrovice TREliška Novotná


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Trnava TR16,8016,6216,802009/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Petrůvky TR16,7416,8316,832017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,4417,6317,632017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radonín TR17,8017,2017,802017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Výčapy TR17,9417,9617,962009/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Svatoslav TR17,4418,0618,062012/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Stařeč TR16,9618,1018,102017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Výčapy GKH--18,132010/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Budišov TR17,5918,1918,192017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Výčapy TR18,2318,8718,232011/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vítonice ZN17,0018,2718,272017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Budišov TR17,7318,4518,452016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Svatoslav TR--18,452010/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lhotky Sport ZR18,3218,4918,492017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nárameč TR18,5918,5118,592017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Stařeč TR18,5918,3418,592016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bačice TR18,5618,7018,702016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Petrůvky TR18,7017,6618,702016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Svatoslav TR18,4818,7918,792009/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Jaroměřice nad Rokytnou TR19,0817,2919,082017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bačice TR19,1118,4619,112017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Výčapy TR--19,132010/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kamenná TR19,1119,2219,222012/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Výčapy TR18,3819,4519,452012/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radonín TR19,7619,4119,762008/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chlum TR19,9919,9119,992008/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Čechtín TR20,0419,9020,042006/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chlum TR20,5919,8420,592012/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Předín TR--20,602010/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Myslibořice TR20,6319,6120,632012/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Výčapy TR18,9720,7420,742016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Okříšky TR20,7820,7820,782004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Chlum TR--20,782010/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Čechtín TR19,2320,7920,792008/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Petrovice TR21,0120,8521,012016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Jasenice TR21,3118,3921,312016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Okříšky TR20,9321,6421,652005/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Radonín TR21,8021,1221,802007/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kožichovice TR22,0522,4022,402006/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Hrotovice TR19,7322,4022,402016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Petrovice TR21,8222,5122,512017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Přibyslavice TR22,8721,5222,872009/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Přibyslavice TR23,4222,1923,422005/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Jakubov u Moravských Budějovic TR23,4622,5523,462016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Radonín TR22,3423,4923,492005/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Kožichovice TR23,8423,4123,842005/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Kožichovice TR23,5823,9523,952004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Svatoslav TR23,9822,8723,982008/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Myslibořice TR24,2722,4624,272011/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Radonín TR22,1724,2824,282004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nový Telečkov TR26,9226,3626,922004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Kamenice JI24,6527,0327,032004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Svatoslav TR23,5927,6727,672007/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Myslibořice TR--29,752010/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Myslibořice TR31,1631,1831,182016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Myslibořice TR33,6332,9433,632006/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Heraltice TR--35,772010/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Přibyslavice TR31,8837,4137,412011/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Jaroměřice nad Rokytnou TR39,8138,7239,812016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Svatoslav TR40,2918,5040,292011/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Dolní Smrčné JI43,2642,9842,982011/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Chlum TR43,0642,8543,062009/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Kožichovice TR22,6445,9645,962007/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Kněžice TR52,0924,8752,092007/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Kněžice TR21,4752,5352,532008/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Chlum TR57,0519,5557,052011/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Mihoukovice TRNPNPNP2012/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Rudíkov TRNPNPNP2012/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Myslibořice TR17,82NPNP2017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Radonín TR35,27NPNP2016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Trnava TR--NP2008/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Nárameč TR17,51NPNP2016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Okříšky TR--NP2006/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Radonín XTR20,18NPNP2017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/07/06 Chlum, TR, Pohár SDH Chlum
TRL
2004/07/04 Chlum, TR, O pohár SDH
TRL
2005/07/05 Chlum, TR, O pohár SDH Chlum
TRL
2006/07/05 Chlum, TR, O pohár SDH Chlum
TRL
2007/07/05 Chlum, TR, O pohár SDH
TRL
2008/07/05 Chlum, TR, O pohár SDH Chlum
TRL
2009/07/05 Chlum, TR, O pohár SDH Chlum
TRL
2010/07/05 Chlum, TR, O pohár SDH Chlum
TRL
2011/07/05 chlum,
TRL
2012/07/05 Chlum,
TRL
2016/07/10 Chlum, O pohár SDH
TRL
2017/07/16 Chlum, O pohár SDH
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže