Chlum u Třeboně 2016 - Memoriál Luboše Šenkýře

Liga: VCT
Místo: Chlum u Třeboně
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 24. 09. 2016 13:00
Kontakt:   Petr Belanský
Telefon: 

Začátek rezervace: 11. 09. 2016 18:00
Konec rezervace: 23. 09. 2016 18:00
Začátek tipování:  24. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 24. 09. 2016 00:00
Zadal: Aleš Daňhel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/199320896413/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlum-u-trebone-7336.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlum u Třeboně BJHJan Zahradník
22Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
33Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
44Polště JHKarel Hummler
55Lásenice JHHanka Straňáková
66Rapšach JHMiroslav Kouřil
77Frahelž JHLáďa Růžička
88Stříbřec JHLáďa Frantík
99Hamr JHMichal Szokol
1010Mníšek JHJan Zahradník
1111Rudolfov CBJan Völfl
1212Halámky JHJan Prokes
1313Višňová JHAleš
1414Stříbřec JHLáďa Frantík
1515Mirochov JHJan Zahradník
1616Roseč JHJan Šachl
1717Markvarec JHmartin pecha
1828Cizkrajov JHKarel Běhan
1929Chlum u Třeboně AJHJan Zahradník
2030Slavošovice CBKuba Kohoutek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lásenice JHHanka Straňáková
22Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
33Rapšach JHstáňa
44Stříbřec JHLáďa Frantík
55Chlum u Třeboně JHJan Zahradník
66Staňkov JHHasiči Staňkov
730Staňkov BJHHasiči Staňkov


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/13 Cizkrajov, Memoriál Jana Štolby
VCT
2017/05/27 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/24 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2017/07/01 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2017/07/08 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2017/07/15 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2017/07/22 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2017/08/05 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2017/08/12 Příbraz, O pohár obce Příbraz
VCT
2017/08/19 Rapšach, VCT Rapšach
VCT
2017/08/26 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2017/09/16 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga