Chlum u Třeboně 2016 - Memoriál Luboše Šenkýře

Liga: VCT
Místo: Chlum u Třeboně
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 24. 09. 2016 13:00
Kontakt:   Petr Belanský
Telefon: 

Začátek rezervace: 11. 09. 2016 18:00
Konec rezervace: 23. 09. 2016 18:00
Začátek tipování:  24. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 24. 09. 2016 00:00
Zadal: Aleš Daňhel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/199320896413/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlum-u-trebone-7336.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlum u Třeboně BJHJan Zahradník
22Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
33Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
44Polště JHKarel Hummler
55Lásenice JHHanka Straňáková
66Rapšach JHMiroslav Kouřil
77Frahelž JHLáďa Růžička
88Stříbřec JHLáďa Frantík
99Hamr JHMichal Szokol
1010Mníšek JHJan Zahradník
1111Rudolfov CBJan Völfl
1212Halámky JHJan Prokes
1313Višňová JHAleš
1414Stříbřec JHLáďa Frantík
1515Mirochov JHJan Zahradník
1616Roseč JHJan Šachl
1717Markvarec JHmartin pecha
1828Cizkrajov JHKarel Běhan
1929Chlum u Třeboně AJHJan Zahradník
2030Slavošovice CBKuba Kohoutek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lásenice JHHanka Straňáková
22Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
33Rapšach JHstáňa
44Stříbřec JHLáďa Frantík
55Chlum u Třeboně JHJan Zahradník
66Staňkov JHHasiči Staňkov
730Staňkov BJHHasiči Staňkov


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Heřmaneč JH20,1820,1820,182012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
2.  Stříbřec JH--20,922013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
3.  Mníšek JH21,4421,4421,442012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
4.  Chlum u Třeboně JH21,7821,7821,782012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
5.  Lásenice JH--21,912013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
6.  Lomnice nad Lužnicí JH22,0722,0722,072012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
7.  Kolence JH--22,092013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
8.  Stříbřec JH22,2522,2522,252012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
9.  Kolence JH22,3922,3922,392012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
10.  Chlum u Třeboně JH--22,952013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
11.  Markvarec JH--23,922013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
12.  Český Rudolec JH--24,272013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
13.  Branná JH24,2824,2824,282012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
14.  Hamr JH--24,482013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
15.  Novosedly nad Nežárkou JH--24,762013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
16.  Mníšek JH--24,832013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
17.  Novosedly nad Nežárkou JH24,9124,9124,912012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
18.  Horní Meziříčko JH25,3325,3325,332012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
19.  Zdešov JH25,5725,5725,572012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
20.  Lomnice nad Lužnicí JH--26,312013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
21.  Český Rudolec JH26,8126,8126,812012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
22.  Stajka JH--28,372013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
23.  Halámky JH29,0229,0229,022012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
24.  Heřmaneč JH--29,832013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
25.  Panské Dubenky JI29,8329,8329,832012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
26.  Domanín JH32,4332,4332,432012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
27.  Mirochov JH33,8133,8133,812012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
28.  Polště JH--34,862013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
29.  Žíteč JH35,8035,8035,802012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
30.  Chlum u Třeboně BJH36,2736,2736,272012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
31.  Majdalena JH--36,322013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
32.  Mirochov JH--38,472013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
33.  Lásenice JH38,7138,7138,712012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
34.  Panské Dubenky JI--43,062013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
35.  Chlum u Třeboně BJH--47,912013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
36.  Halámky JH--NP2013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
37.  Zdešov JH--NP2013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
38.  Lhota CBNPNPNP2012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
39.  Pístina JH--NP2013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Frahelž JH31,4231,4231,422012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
2.  Zdešov JH34,1534,1534,152012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
3.  Chlum u Třeboně JH--35,182013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
4.  Majdalena JH35,3835,3835,382012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
5.  Lásenice JH--37,282013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
6.  Majdalena JH--37,572013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
7.  Žíteč JH45,6045,6045,602012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
8.  Zdešov JH--47,572013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
9.  Chlum u Třeboně JH49,4749,4749,472012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
10.  Lomnice nad Lužnicí JH--49,662013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
11.  Hamr JH--50,382013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
12.  Žíteč JH--85,992013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
13.  Suchdol nad Lužnicí JHNPNPNP2012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
14.  Suchdol nad Lužnicí JH--NP2013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže