Chlum u Třeboně 2017 - Memoriál Luboše Šenkýře

Liga: VCT
Místo: Chlum u Třeboně
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 03. 06. 2017 13:00
Kontakt:   Petr Belanský
Telefon: 

Začátek rezervace: 21. 05. 2017 18:00
Konec rezervace: 02. 06. 2017 18:00
Začátek tipování:  03. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 03. 06. 2017 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/199320896413/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlum-u-trebone-8246.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlum u Třeboně BJHJan Zahradník
22Halámky JHJan Prokes
33Stříbřec AJHKateřina Jonáčková
44Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
55Slavošovice CBKuba Kohoutek
66Lásenice JHHanka Straňáková
77Stajka JHLuboš Petr
88Rapšach JHstáňa
910Chlum u Třeboně AJHJan Zahradník
1011Stříbřec BJHKateřina Jonáčková
1112Mníšek JHJan Zahradník
1213Hamr JHMichal Szokol
1315Cizkrajov JHKarel Běhan
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
22Rapšach JHstáňa
33Stříbřec JHKateřina Jonáčková
44Chlum u Třeboně JHJan Zahradník
55Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
66Staňkov JHHasiči Staňkov
77Lásenice JHHanka Straňáková
88Suchdol nad Lužnicí JHNatálie Petroušková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA16,8917,1317,132016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Heřmaneč JH--17,382015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Zahorčice ST--17,382015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE--17,392015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár JH--17,432014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Český Rudolec JH17,5316,9417,532016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dvorce TA--17,602015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Krahulčí JI--17,622015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Český Rudolec JH--17,742015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Slavošovice CB18,2518,2518,252016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kamenice nad Lipou PE17,1918,3018,302016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kolence JH--18,462015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Stříbřec JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Kolence JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Markvarec JH16,7519,0019,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Mníšek JH19,0819,0819,082016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mníšek JH19,1119,1119,112016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Hosín CB19,2618,9319,262016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Cizkrajov JH--19,312015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Stříbřec JH19,2019,3419,342016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Markvarec JH19,4119,4119,412016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Zdešov JH--19,512015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Slavošovice CB--19,512015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Chlum u Třeboně AJH19,6519,6519,652011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Zdešov JH--19,752014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Krahulčí JI--19,802014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Mníšek JH--19,852015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chlum u Třeboně JH--19,942014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Kolence JH19,9719,9719,972012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Stříbřec JH20,0520,0520,052012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Staňkov JH--20,052015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Halámky JH20,2120,2120,212016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Slavošovice CB--20,322015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Rudolfov CB20,3919,0120,392016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Stajka JH18,9420,5620,562016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Stříbřec JH20,6620,6620,662016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Slavošovice CB20,6817,7720,682016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Novosedly nad Nežárkou JH20,8120,4620,812016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Branná JH--20,902014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Stříbřec JH21,0721,0721,072011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Chlum u Třeboně JH21,1321,1321,132016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Chlum u Třeboně JH21,2421,2421,242012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Stříbřec JH--21,282015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Hamr JH--21,292015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Chlum u Třeboně CJH--21,412015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Lásenice JH21,4321,4321,432012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Hamr JH20,6321,6421,642016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Český Rudolec JH--21,832015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Frahelž JH21,9921,9921,992016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Frahelž JH22,1922,1922,192012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Frahelž JH22,2122,2122,212011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Příbraz JH--22,342015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Domanín JH22,4222,4222,422012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Chválkov PE--22,422014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Halámky JH--22,512014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Lásenice JH--22,712014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Stajka JH--22,762014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Novosedly nad Nežárkou JH22,9222,9222,922016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Chlum u Třeboně JH22,4523,2323,232016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Mirochov JH23,4423,4423,442016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Halámky JH21,2723,6323,632016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Rapšach JH23,7022,2423,702016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Rapšach JH23,8123,8123,812016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Mirochov JH--23,912015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Lomnice nad Lužnicí JH24,0224,0224,022012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Mníšek JH--24,072014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Halámky JH--24,122015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Hamr JH24,1224,1224,122016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Novosedly nad Nežárkou JH24,2424,2424,242012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Novosedly nad Nežárkou JH--24,492015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Chlum u Třeboně JH--24,612015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Majdalena JH24,6924,6924,692012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Novosedly nad Nežárkou JH--24,852014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Chlum u Třeboně JH--25,012015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Halámky JH25,1825,1825,182012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Polště JH--25,262015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Mníšek JH25,5925,5925,592012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Markvarec JH--26,342015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Valtínov JH21,5626,3626,362016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Frahelž JH--26,362015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Hamr JH--26,572015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Majdalena JH--26,622015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Chlum u Třeboně BJH--26,922015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Halámky JH27,7227,7227,722011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Rapšach JH--27,802015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Stříbřec BJH--28,032015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Mníšek JH--28,702015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Halámky JH--28,862015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Roseč JH--29,162015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Kolence JH29,3229,3229,322011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Lomnice nad Lužnicí JH29,4029,4029,402011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Kolence JH--30,212014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Hosín CB--30,642015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Chlum u Třeboně BJH31,0231,0231,022011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Rapšach JH--31,552014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Mirochov JH--31,962015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Stará Hlína JH--33,152014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Polště JH--33,202014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Chlum u Třeboně CJH--33,242014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Valtínov JH--35,062015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/27 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/24 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2017/07/01 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2017/07/08 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2017/07/15 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2017/07/22 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2017/08/05 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2017/08/12 Příbraz, O pohár obce Příbraz
VCT
2017/08/19 Rapšach, VCT Rapšach
VCT
2017/08/26 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2017/09/16 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga