Chlum u Třeboně 2017 - Memoriál Luboše Šenkýře

Liga: VCT
Místo: Chlum u Třeboně
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 23. 09. 2017 13:00
Kontakt:   Petr Belanský
Telefon: 

Začátek rezervace: 10. 09. 2017 18:00
Konec rezervace: 22. 09. 2017 18:00
Začátek tipování:  23. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 23. 09. 2017 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/199320896413/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlum-u-trebone-8258.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA16,8917,1317,132016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahorčice ST--17,382015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Heřmaneč JH--17,382015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE--17,392015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár JH--17,432014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Český Rudolec JH17,5316,9417,532016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dvorce TA--17,602015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Krahulčí JI--17,622015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Český Rudolec JH--17,742015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Slavošovice CB18,2518,2518,252016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kamenice nad Lipou PE17,1918,3018,302016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kolence JH--18,462015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kolence JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Stříbřec JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Markvarec JH16,7519,0019,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Mníšek JH19,0819,0819,082016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mníšek JH19,1119,1119,112016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Hosín CB19,2618,9319,262016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Cizkrajov JH--19,312015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Stříbřec JH19,2019,3419,342016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Markvarec JH19,4119,4119,412016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Zdešov JH--19,512015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Slavošovice CB--19,512015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Chlum u Třeboně AJH19,6519,6519,652011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Zdešov JH--19,752014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Krahulčí JI--19,802014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Mníšek JH--19,852015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chlum u Třeboně JH--19,942014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Kolence JH19,9719,9719,972012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Staňkov JH--20,052015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Stříbřec JH20,0520,0520,052012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Halámky JH20,2120,2120,212016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Slavošovice CB--20,322015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Rudolfov CB20,3919,0120,392016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Stajka JH18,9420,5620,562016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Stříbřec JH20,6620,6620,662016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Slavošovice CB20,6817,7720,682016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Stříbřec JH20,7119,6920,712017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Novosedly nad Nežárkou JH20,8120,4620,812016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Branná JH--20,902014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Stříbřec JH21,0721,0721,072011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Chlum u Třeboně JH21,1321,1321,132016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Cizkrajov JH21,1620,9521,162017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Novosedly nad Nežárkou JH20,6021,1821,182017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Chlum u Třeboně JH21,2421,2421,242012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Stříbřec JH--21,282015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Hamr JH--21,292015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Chlum u Třeboně JH19,2321,3221,322017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Halámky JH21,3820,9421,382017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Chlum u Třeboně CJH--21,412015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Lásenice JH21,4321,4321,432012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Hamr JH20,6321,6421,642016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Český Rudolec JH--21,832015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Frahelž JH21,9921,9921,992016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Frahelž JH22,1922,1922,192012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Frahelž JH22,2122,2122,212011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Příbraz JH--22,342015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Chválkov PE--22,422014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Domanín JH22,4222,4222,422012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Halámky JH--22,512014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Hamr JH22,5622,1522,562017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Lásenice JH--22,712014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Stajka JH--22,762014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Novosedly nad Nežárkou JH22,9222,9222,922016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Chlum u Třeboně JH22,4523,2323,232016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Mirochov JH23,4423,4423,442016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Halámky JH21,2723,6323,632016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Rapšach JH23,7022,2423,702016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Rapšach JH23,8123,8123,812016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Mirochov JH--23,912015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Slavošovice CB18,5524,0124,012017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Lomnice nad Lužnicí JH24,0224,0224,022012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Mníšek JH--24,072014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Halámky JH--24,122015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Hamr JH24,1224,1224,122016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Novosedly nad Nežárkou JH24,2424,2424,242012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Novosedly nad Nežárkou JH--24,492015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Chlum u Třeboně JH--24,612015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Majdalena JH24,6924,6924,692012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Novosedly nad Nežárkou JH--24,852014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Chlum u Třeboně JH--25,012015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Halámky JH25,1825,1825,182012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Polště JH--25,262015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Mníšek JH25,5925,5925,592012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Markvarec JH--26,342015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Valtínov JH21,5626,3626,362016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Frahelž JH--26,362015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Hamr JH--26,572015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Majdalena JH--26,622015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Chlum u Třeboně BJH--26,922015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Halámky JH27,7227,7227,722011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Rapšach JH--27,802015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Stříbřec BJH--28,032015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Mníšek JH--28,702015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Halámky JH--28,862015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Roseč JH--29,162015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Kolence JH29,3229,3229,322011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Lomnice nad Lužnicí JH29,4029,4029,402011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Chlum u Třeboně BJH29,9523,5729,952017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Kolence JH--30,212014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/06/24 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2017/07/01 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2017/07/08 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2017/07/15 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2017/07/22 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2017/08/05 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2017/08/12 Příbraz, O pohár obce Příbraz
VCT
2017/08/19 Rapšach, VCT Rapšach
VCT
2017/08/26 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2017/09/16 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga