Chlum u Třeboně 2018 - Putovní pohár starosty Městyse

Liga: VCT
Místo: Chlum u Třeboně
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 02. 06. 2018 13:00
Kontakt:   Petr Belanský
Telefon:  728124183

Začátek rezervace: 20. 05. 2018 18:00
Konec rezervace: 01. 06. 2018 18:00
Začátek tipování:  02. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 02. 06. 2018 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/199320896413/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlum-u-trebone-9262.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA16,8917,1317,132016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Heřmaneč JH--17,382015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Zahorčice ST--17,382015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE--17,392015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár JH--17,432014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Český Rudolec JH17,5316,9417,532016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dvorce TA--17,602015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Krahulčí JI--17,622015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Český Rudolec JH--17,742015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Český Rudolec JH18,2117,5218,212017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Slavošovice CB18,2518,2518,252016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kamenice nad Lipou PE17,1918,3018,302016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kolence JH--18,462015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Slavošovice CB18,5317,9818,532017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Markvarec JH17,5818,8618,862017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kolence JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Stříbřec JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Markvarec JH16,7519,0019,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mníšek JH19,0819,0819,082016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Mníšek JH19,1119,1119,112016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hosín CB19,2618,9319,262016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Cizkrajov JH--19,312015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Stříbřec JH19,2019,3419,342016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Markvarec JH19,4119,4119,412016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Zdešov JH--19,512015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Slavošovice CB--19,512015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Chlum u Třeboně AJH19,6519,6519,652011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Zdešov JH--19,752014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Krahulčí JI--19,802014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Mníšek JH--19,852015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Chlum u Třeboně JH--19,942014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Kolence JH19,9719,9719,972012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Stříbřec JH20,0520,0520,052012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Staňkov JH--20,052015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Halámky JH20,2120,2120,212016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Slavošovice CB--20,322015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Rudolfov CB20,3919,0120,392016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Stajka JH18,9420,5620,562016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Stříbřec JH20,6620,6620,662016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Slavošovice CB20,6817,7720,682016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Lásenice JH20,7018,2420,702017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Stříbřec JH20,7119,6920,712017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Novosedly nad Nežárkou JH20,8120,4620,812016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Branná JH--20,902014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Stříbřec JH21,0721,0721,072011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Chlum u Třeboně JH21,1321,1321,132016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Cizkrajov JH21,1620,9521,162017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Novosedly nad Nežárkou JH20,6021,1821,182017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Chlum u Třeboně JH21,2421,2421,242012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Stříbřec JH--21,282015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Hamr JH--21,292015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Chlum u Třeboně JH19,2321,3221,322017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Stříbřec JH21,3520,6521,352017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Halámky JH21,3820,9421,382017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Chlum u Třeboně CJH--21,412015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Lásenice JH21,4321,4321,432012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Chlum u Třeboně JH19,4821,4821,482017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Hamr JH20,6321,6421,642016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Mníšek JH20,2921,8321,832017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Český Rudolec JH--21,832015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Frahelž JH21,9921,9921,992016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Frahelž JH22,1922,1922,192012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Frahelž JH22,2122,2122,212011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Příbraz JH--22,342015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Domanín JH22,4222,4222,422012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Chválkov PE--22,422014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Novosedly nad Nežárkou JH20,8722,4322,432017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Halámky JH--22,512014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Hamr JH22,5622,1522,562017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Lásenice JH--22,712014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Stajka JH--22,762014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Novosedly nad Nežárkou JH22,9222,9222,922016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Chlum u Třeboně JH22,4523,2323,232016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Mirochov JH23,4423,4423,442016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Halámky JH21,2723,6323,632016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Rapšach JH23,7022,2423,702016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Rapšach JH23,8123,8123,812016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Mirochov JH--23,912015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Slavošovice CB18,5524,0124,012017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Lomnice nad Lužnicí JH24,0224,0224,022012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Mníšek JH--24,072014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Hamr JH24,1224,1224,122016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Halámky JH--24,122015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Novosedly nad Nežárkou JH24,2424,2424,242012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Novosedly nad Nežárkou JH--24,492015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Chlum u Třeboně JH--24,612015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Majdalena JH24,6924,6924,692012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Novosedly nad Nežárkou JH--24,852014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Chlum u Třeboně JH--25,012015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Halámky JH25,1825,1825,182012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Polště JH--25,262015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Mníšek JH25,5925,5925,592012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Halámky JH25,9320,9425,932017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Markvarec JH--26,342015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Valtínov JH21,5626,3626,362016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Frahelž JH--26,362015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Hamr JH--26,572015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Majdalena JH--26,622015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Chlum u Třeboně BJH--26,922015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Majdalena JH27,5027,3227,502017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/12 Cizkrajov, Memoriál Jana Štolby
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/06/09 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2018/06/23 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2018/06/30 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2018/07/07 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2018/07/14 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2018/07/21 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2018/08/04 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2018/08/18 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach
VCT
2018/08/25 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga