Chlumčany 2016 - 16. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE

Liga: -
Místo: Chlumčany
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 08. 10. 2016 10:00
Kontakt:   Michal Krieger
Telefon:  378 022 637

Začátek rezervace: 01. 09. 2016 20:00
Konec rezervace: 08. 10. 2016 10:00
Začátek tipování:  08. 10. 2016 20:00
Konec hlasování: 08. 10. 2016 00:00
Zadal: Michal Krieger

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Soutěží družstva mužů a žen


Soutěžní disciplína:

požární útok s vodou 2 hadice B

Termín:

8.10.2016

Místo konání: zastřešené parkoviště u závodu v Chlumčanech

Prezence:

9:00 – 9:45 hodin

Startovné:

200,-Kč 

Zahájení soutěže:

v 10:00 hodin

Terče – sklopné

Časomíra – elektronická

Hadice B-65,C-42

Jednotná ústroj

Povrch tratě: Beton

Rezervace družstev na WWW.FIRESPORT.EU 

Další pořadí startujících dle pořadí při zaplacení startovného.
Každé družstvo má dva pokusy.


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlumcany-8114.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlumčany PJHonza Adamec
23Oplot PJlukas jeslínek
34Krchleby mužiDOPavel Krchlebak
45Ves Touškov PJMiroslav Baloun
56Horní Kamenice DOspace14@centrum.cz
67Slavětín LNDaniel Peterka
78Hradiště PMJiří Studnička
89Želetava TRMichal Krieger
910Hradec PJKarolína Podlipská
1011Štítary ADOPetr Lešek
1112Poděvousy DOspace14@centrum.cz
1213Nevřeň PSJícháč
1314Vidice MužiDOTereza Voráčová
1415Chotěmice TAPatrik Baláž
1516Horní Metelsko mužiDOTomáš Zverka
1617Štítary BDOPetr Lešek
1718Útušice PJZdeněk Dědek
1819Chotíkov PSSDH Chotikov
1920Bezděkov pod Třemšínem PBMichal Krieger
2021Nalžovice PBPetra Marešová
2122Oponešice TRJosef Navrátil
2223Zahorčice KTJosef Kolář
2324Radíč PBLáďa
2425Křečovice BNLáďa
2526Úherce PSPetr Štejr
2627Žebnice PSMichal Bulín
2728Bolkov PJPetr Jezek
2829Vranovice PekloPBStanislav Strnad
2931Radětice PBPavel Borczák
3032Mochtín KTPetr Kanta
3133Buková PBPavel Fiřt
3234Hejná SPORT, o.sKTTlumič
3335Chářovice BNMilan Pádivý
3436Zalužany PBMíra Peterka
3537Starosedlský Hrádek PBVáclav Smolka
3638Lhotka PBVáclav Luzar
3739Drahňovice BNFilip Košata
3840Robčice APJRadek Růt
3941Líchovy  PanthersPBLukáš Hanus
4042Záborná Lhota PBMartin Podhorecký
4143Úněšov PSMiloslav Pytlik
4244Horní Lukavice PJJan Hůla
4345Chrást PBDraci Chrást SDH Chrást
4446Robčice BPJRadek Růt
4547Letiny PJDušan Faitenhanzl
4648Úněšov Okrsek UněšovPSMiloslav Pytlik
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chrášťany LTVašek Maderák
22Radětice PBMarkéta Dopitová
33Zalužany PBMíra Peterka
44Hradec APJKarolína Podlipská
55Líchovy FialkyPBPetra Marešová
66Štítary DOPetr Lešek
77Lhotka PBVáclav Luzar
88Poděvousy DOspace14@centrum.cz
99Horní Lukavice PJSDH
1010Útušice PJVojtěch Mareš
1111Úněšov PSNikola Kalousová
1212Chotíkov PSMonča


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/10/06 Chlumčany, X. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2011/10/08 Chlumčany, XI. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2012/10/13 Chlumčany, XII. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2013/10/12 Chlumčany, XIII. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2014/10/11 Chlumčany, XIV. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2015/10/10 Chlumčany, 15. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2016/10/08 Chlumčany, 16. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/07/01 V. Kunětice - Fotbalové hřiště, O pohár SDH
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/01 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2017/07/01 Areál Březiny, VI. ročník Memoriálu Eduarda Uličníka
-
2017/07/01 Mastník, Na bráně, O pohár starostky obce
-
2017/07/01 Buřenice, O pohár Starosty obce Buřenice
-
2017/07/01 Hřiště SDH, O putovní pohár SDH Běhařovice
-
2017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B
-
2017/07/01 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2017/07/01 Hrotovice, u Dolního rybníka, O pohár Města Hrotovice
-
2017/07/02 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O Putovní pohár starosty obce - IV. kolo MSL, 2B
-
2017/07/02 sportovní areál Svatoslav, XXIII. ročník pohárové soutěže
-
2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2017/07/05 Ctiněves, fotbalové hřiště, O Pohár starostů obcí Černouček/Ctiněves.
-
2017/07/05 Zdislavice - Sokolská zahrada, O Pohár starosty SDH
-
2017/07/05 Leskovec nad Moravicí, Pohárová soutěž - 2B, kategorie : M,Ž
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/06 Fotbalové hřiště Karlovice, O pohár starostky obce Karlovice - II.ročník, 2B
-
2017/07/07 Velké Karlovice, Noční TFA Velké Karlovice
-
2017/07/07 Závada, hřiště TJ Sokol, 5. kolo NHHL
-
2017/07/08 Hasičský areál u hřiště TJ, Memoriál Martina Horáka a Josefa Pospíšila
-
2017/07/08 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
2017/07/08 Oprechtice-f. hřiště Zahořany, O Pohár starosty obce
-
2017/07/08 St. Červ. Voda - louka před HZ, HL - Praděd, muži 3B, ženy 2B
-
2017/07/08 Areál SDH Nevšová, Miškářský pohár v PÚ
-
2017/07/08 Peč na návsi, O putovní pohár starosty obce Peč
-
2017/07/08 ihrisko Letničie, Nočná súťaž o Zlatú medailu starostu obce Letničie
-
2017/07/08 Roseč, Noční soutěž
-
2017/07/09 V.Karlovice Tisňavy zbrojnice, O Valašský širák, 2B
-
2017/07/09 Jindřichovice, O putovní pohár SDH Jindřichovice
-
2017/07/14 Stachovice, Noční hasičská soutěž, 2B
-
2017/07/15 TJ Tatran Holčovice, Pohárová soutěž mladých hasičů 3.ročník
-
2017/07/15 Ješov TFC, Ješov TFC
-
2017/07/15 Poruba u Hustopeč n/B - hřiště, XXII. ročník memoriálu br. Františka Horníka v PÚ
-
2017/07/15 Malý Čepčín, 5. kolo THL + O pohár veliteľa + nočná súťaž
-
2017/07/15 Želeč, Noční soutěž, 5. ročník
-
2017/07/22 Machová, O pohár SDH Machová
-
2017/07/22 Široký Brod areál u Sokolovny, O Pohár SDH Široký Brod HL Praděd 2B
-
2017/07/22 Hřiště Chotěnice, Soutěž zmenšených družstev
-
2017/07/22 Hřiště Kašava, Noční soutěž
-
2017/07/23 fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2017/07/28 Sportovní areál Prosetín, Noční soutěž na 2B nástřik + nejrychlejší náběr
-
2017/07/29 Rýmařov Sokolovská ulice, MEMORIÁL JANA SUKA, 2B
-
2017/07/29 Pacov, Soutěž o pohár Starosty města Pacov, PEHL, M, Ž
-
2017/07/30 Hřiště TJ Hustopeče nad Bečvou, O POHÁR SDH HUSTOPEČE NAD BEČVOU
-
2017/08/04 Salačova Lhota, O pohár Starosty obce Salačova Lhota (noční) M,Ž
-
2017/08/05 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2017/08/11 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2017/08/11 Fotbalové hřiště, Noční soutěž. O pohár SDH Potštát na 2B
-
Kdy Kde Liga