Chlumčany 2016 - 16. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE

Liga: -
Místo: Chlumčany
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 08. 10. 2016 10:00
Kontakt:   Michal Krieger
Telefon:  378 022 637

Začátek rezervace: 01. 09. 2016 20:00
Konec rezervace: 08. 10. 2016 10:00
Začátek tipování:  08. 10. 2016 20:00
Konec hlasování: 08. 10. 2016 00:00
Zadal: Michal Krieger

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Soutěží družstva mužů a žen


Soutěžní disciplína:

požární útok s vodou 2 hadice B

Termín:

8.10.2016

Místo konání: zastřešené parkoviště u závodu v Chlumčanech

Prezence:

9:00 – 9:45 hodin

Startovné:

200,-Kč 

Zahájení soutěže:

v 10:00 hodin

Terče – sklopné

Časomíra – elektronická

Hadice B-65,C-42

Jednotná ústroj

Povrch tratě: Beton

Rezervace družstev na WWW.FIRESPORT.EU 

Další pořadí startujících dle pořadí při zaplacení startovného.
Každé družstvo má dva pokusy.


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlumcany-8114.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlumčany PJHonza Adamec
23Oplot PJlukas jeslínek
34Krchleby mužiDOPavel Krchlebak
45Ves Touškov PJMiroslav Baloun
56Horní Kamenice DOspace14@centrum.cz
67Slavětín LNDaniel Peterka
78Hradiště PMJiří Studnička
89Želetava TRMichal Krieger
910Hradec PJKarolína Podlipská
1011Štítary ADOPetr Lešek
1112Poděvousy DOspace14@centrum.cz
1213Nevřeň PSJícháč
1314Vidice MužiDOTereza Voráčová
1415Chotěmice TAPatrik Baláž
1516Horní Metelsko mužiDOTomáš Zverka
1617Štítary BDOPetr Lešek
1718Útušice PJZdeněk Dědek
1819Chotíkov PSSDH Chotikov
1920Bezděkov pod Třemšínem PBMichal Krieger
2021Nalžovice PBPetra Marešová
2122Oponešice TRJosef Navrátil
2223Zahorčice KTJosef Kolář
2324Radíč PBLáďa
2425Křečovice BNLáďa
2526Úherce PSPetr Štejr
2627Žebnice PSMichal Bulín
2728Bolkov PJPetr Jezek
2829Vranovice PekloPBStanislav Strnad
2931Radětice PBPavel Borczák
3032Mochtín KTPetr Kanta
3133Buková PBPavel Fiřt
3234Hejná SPORT, o.sKTTlumič
3335Chářovice BNMilan Pádivý
3436Zalužany PBMíra Peterka
3537Starosedlský Hrádek PBVáclav Smolka
3638Lhotka PBVáclav Luzar
3739Drahňovice BNFilip Košata
3840Robčice APJRadek Růt
3941Líchovy  PanthersPBLukáš Hanus
4042Záborná Lhota PBMartin Podhorecký
4143Úněšov PSMiloslav Pytlik
4244Horní Lukavice PJJan Hůla
4345Chrást PBDraci Chrást SDH Chrást
4446Robčice BPJRadek Růt
4547Letiny PJDušan Faitenhanzl
4648Úněšov Okrsek UněšovPSMiloslav Pytlik
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chrášťany LTVašek Maderák
22Radětice PBMarkéta Dopitová
33Zalužany PBMíra Peterka
44Hradec APJKarolína Podlipská
55Líchovy FialkyPBPetra Marešová
66Štítary DOPetr Lešek
77Lhotka PBVáclav Luzar
88Poděvousy DOspace14@centrum.cz
99Horní Lukavice PJSDH
1010Útušice PJVojtěch Mareš
1111Úněšov PSNikola Kalousová
1212Chotíkov PSMonča


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5814,4714,472014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrást DraciPB18,0914,6714,672014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Žebnice PS14,75NP14,752016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Únětice PJ14,79NP14,792014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Únětice PJ14,8015,5014,802011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Želetava TR14,8515,4714,852014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Horní Lukavice PJ16,6414,8914,892010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krasonice JI14,96-14,962015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chrášťany LT23,1214,9814,982015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Petrovice BTR15,0215,8015,022010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chrášťany LT15,5015,0215,022011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horní Lukavice PJ15,0415,3715,042011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Radětice PB15,2415,0715,072012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Vřeskovice KT15,0717,3815,072010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lhenice ATPNP15,0815,082011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Únětice PJ15,1115,0715,112010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chrášťany LT15,1615,2915,162014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Horní Kamenice DO15,1717,8515,172015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Krasonice JI16,0415,1715,172014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Chářovice BN15,1918,1415,192016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Únětice PJ15,3216,6215,322015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hrobce LT17,3015,3615,362011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Malinec PJ15,3716,2515,372011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Žebnice PS-15,3915,392015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bolkov PJ15,4615,9015,462015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Štítary ADO16,6615,4715,472016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Radětice PB15,4816,2815,482010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Radětice PB15,8015,5415,542016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Buková PB15,5416,4315,542016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Štítary ADO15,55NP15,552014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Želetava TR15,5616,1415,562011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Horní Kamenice DO15,5916,2315,592014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Kalenice ST-15,5915,592015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Slavětín LN15,8715,6015,602014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Radíč PB15,6315,7915,632016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Horní Kamenice DC15,6416,4815,642011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Vřeskovice KT15,64NP15,642011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Slavětín LN15,6515,7015,652015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Líchovy PanthersPB15,6516,1715,652013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bolkov PJ16,1915,6515,652014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chářovice BN16,4015,6615,662015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Květinov HB15,9515,6615,662015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Únětice PJ15,6616,1115,662012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Želetava TR16,1515,6715,672016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bezděkov pod Třemšínem PB15,6716,8515,672011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Ves Touškov PJ16,1915,6815,682015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Chrást PB15,6816,6815,682016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Obytce KT16,0615,7015,702012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Chrást PB15,7217,5315,722015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Radětice PB15,72NP15,722014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Želetava TR16,7315,7615,762010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Poděvousy DO15,8315,7615,762016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Honezovice MužiPJ15,7717,2615,772014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Bolkov PJ15,8016,5215,802012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Líchovy PanthersPB15,8115,8915,812014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chotěmice TA15,8615,8115,812016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Bezděkov pod Třemšínem PB15,8515,9915,852010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Bříšťany JC15,8616,2715,862013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Štítary DO20,6215,8615,862013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Žebnice PS15,8720,7515,872012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Strýčkovice DO15,8816,3415,882011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Nalžovice PB16,1115,9215,922016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Vranovice PekloPB16,3615,9215,922015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Nalžovice PB15,93-15,932015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Horní Kamenice DO15,9416,4415,942016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Zálesí PJNP15,9615,962014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Horní Lukavice PJ15,9716,6115,972015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Ves Touškov PJ15,99NP15,992016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Želetava TR-15,9915,992015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Poděvousy DO16,0316,1116,032013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Drahňovice BNNP16,0616,062016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Brodeslavy PS17,1716,0716,072013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Bolkov PJ16,0716,4616,072011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Honezovice PJNP16,0916,092012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Petrovice BTR16,1116,3016,112011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Hůrky RO16,5816,1116,112010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Zahorčice KT17,0716,1316,132016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Sedlčany PB16,14-16,142015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Žebnice PS16,16NP16,162014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Krchleby BDO16,6116,1716,172011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Chrást PB16,17-16,172010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Chrást PBNP16,1916,192011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Honezovice PJ16,6916,2016,202011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Poděvousy DONP16,2116,212012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Jankov BN16,2119,3216,212013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Horní Lukavice PJ16,4316,2116,212012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Hubenov APS16,21-16,212010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Štěnovický Borek PJ16,2316,8416,232011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Hejná KT16,2417,8016,242013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Strýčkovice DO17,3616,2716,272014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Bolkov PJ17,3716,3216,322016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Chrášťany LT16,33-16,332010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Horní Lukavice PJ16,3717,0816,372016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Slavětín LN16,3817,4516,382013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Chotíkov PSNP16,3816,382014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Brodeslavy PS17,6416,3916,392012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Žákava PJ16,3916,6916,392011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Žákava PJ16,41NP16,412014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Krchleby ADO18,5816,4216,422014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Obytce KT17,3616,4416,442014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,4017,4516,402014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chválenice PJ16,7017,0816,702015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chválenice ZPJ17,5217,1417,142011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chrášťany LT17,1718,1217,172016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chrášťany ZLT18,4917,5117,512011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Robčice ZPJNP17,5917,592011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chrášťany LT17,7517,8417,752015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chválenice PJ18,1417,7917,792014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bolkov PJ18,0318,5518,032014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hradec PJ18,17NP18,172014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Líchovy PB18,21-18,212015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hradec PJ18,24-18,242015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chrášťany LT-18,3318,332013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Mrtník PS18,45-18,452010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Poděvousy DO18,5428,4818,542010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Poděvousy DDO18,9318,5518,552014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Touchovice LN19,8518,5618,562010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bezděkov pod Třemšínem ZPB28,9118,5718,572011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Strýčkovice DO20,0818,6818,682010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zalužany PB18,7821,0318,782014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Poděvousy ZDO18,8219,6118,822011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Touchovice LN18,91-18,912015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Poděvousy ADO19,7419,1619,162012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Útušice PJ19,2121,3619,212016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Štěnovický Borek PJ20,0519,2219,222013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chotíkov PS20,6919,2419,242016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bezděkov pod Třemšínem PB21,4019,2719,272010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Úněšov PS24,6419,2819,282016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chotíkov PS19,3119,7419,312014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Srbice DO19,51NP19,512012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Mrtník ZPSNP19,7719,772011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Úněšov PS19,82NP19,822014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Poděvousy DevilsDO-19,9219,922013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Zalužany HyenyPB20,0721,1020,072013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Strýčkovice DO20,4720,1620,162012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Strýčkovice ZDO20,1820,7320,182011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Únětice ZPJ20,18NP20,182011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Úněšov PS20,19-20,192015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Útušice PJ26,0320,2520,252015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Hradec PJ20,3520,4520,352013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Poděvousy DO20,5620,3720,372016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Strýčkovice DO20,3921,4520,392013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Touchovice LN22,5920,3920,392012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Poděvousy DO27,9220,4020,402015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Srbice ZDO21,0520,5820,582011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Ves Touškov PJ23,2620,7620,762010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Lhenice ZTP20,7922,7220,792011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Touchovice ZLNNP20,8020,802011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Chotíkov ZPS27,3120,8520,852011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Chrášťany LT21,5121,0821,082012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Hradec PJ21,4522,8621,452012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Horní Lukavice PJ21,63-21,632015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Strýčkovice DO21,78NP21,782014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Strážov KTNP22,2122,212014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Chlumčany PJ22,52-22,522013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Únětice PJNP22,9722,972012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Chotíkov PS23,35-23,352010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Poděvousy AngelsDO-23,3523,352013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Touchovice LN23,5225,2623,522013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Chlumčany ZPJ23,65NP23,652011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Poděvousy ADO25,1724,2724,272014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Bolevec APM28,3725,0725,072014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Poděvousy BDO26,4925,2025,202012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Líchovy FialkyPB26,9026,9026,902016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Chotíkov PS33,8827,7227,722012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Chlumčany PJNP28,9228,922014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Útušice PJNP32,0832,082012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Únětice PJ33,00-33,002010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Chlumčany PJ35,20-35,202010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Zalužany PBNP42,2642,262016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Radětice PB46,81-46,812010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Doubravka PM50,23-50,232013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Radětice PB-58,8458,842015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Líchovy PBNPNPNP2014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Štěpánovice KTNP-NP2010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Chlumčany PJNPNPNP2012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Hrobce LTNP-NP2010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Doubravka ZPMNPNPNP2011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Bolevec BPMNPNPNP2014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Bučí PSNP-NP2010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/10/06 Chlumčany, X. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2011/10/08 Chlumčany, XI. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2012/10/13 Chlumčany, XII. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2013/10/12 Chlumčany, XIII. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2014/10/11 Chlumčany, XIV. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2015/10/10 Chlumčany, 15. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2016/10/08 Chlumčany, 16. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/08/18 Kozmice, hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka (noční) NHHL 2017
-
2017/08/18 SKIAREÁL KAROLINKA, II.ročník noční soutěžeO POHÁR SKIAREÁLU KAROLINKA
-
2017/08/19 Věžky, Vlčí Doly, Rescue Věžky 2017 soutěž v poskytování 1. pomoci
-
2017/08/19 Chudenice (KT), Memoriál Václava Zoubka
-
2017/08/19 fotbalové hřiště ve Staňkově, O pohár města Staňkova 2B
-
2017/08/19 Velký Týnec - TFC, Velký Týnec - TFC
-
2017/08/19 Vícenice ,sportovní areál, Hasické závody v požárním útoku
-
2017/08/19 Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH
-
2017/08/19 fotbalové hřiště, Tradiční pohárová soutěž v požárním útoku.
-
2017/08/19 Putimov, O pohár Starosty obce Putimov M,Ž
-
2017/08/19 Hřiště TJ Slavia, 11. kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice
-
2017/08/19 Dubnica n/V, ZŠ 4, O primátora mesta XXII ročník
-
2017/08/19 Vítonice - hřiště, NOČNÍ POHÁR MLADÝCH HASIČŮ VÍTONICE
-
2017/08/19 Císařov - hasičská zbrojnice, Noční Císařov - soutěž v požárním útoku
-
2017/08/19 Staňkov fotbalové hřiště, Staňkovská noční osma
-
2017/08/20 Výletiště Vysoká, 18.ROČNÍK POHÁROVÉ SOUTĚŽE O POHÁR SDH VYSOKÁ
-
2017/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky, MSP 2017, 3B
-
2017/08/26 náměstí Míru, Rýmařov. 795 01, TFA Rýmařovský Železný Hasič
-
2017/08/26 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2017/08/26 Bílý Potok -bývalé hřiště, H-L Praděd 2B
-
2017/08/26 Heroltice, Hřiště, ŽL -> Heroltická hasičská sešlost - 14. ročník
-
2017/08/26 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2017/08/26 Zbraslavice,tréninkové hřiště, noční soutěž
-
2017/08/26 Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák), noční soutěž pod umělým osvětlením (2.B)-(B75 C52
-
2017/08/26 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 3.ročník Memoriálu Jury Bartoňa, 2B
-
2017/08/26 Areál SDH Petrovice, Noční soutěž: O Putovní pohár SDH Petrovice
-
2017/08/26 Myslibořice, Noční soutěž v PÚ - jubilejní 10. ročník
-
2017/08/27 Areál SDH Sokolí, XVII. ročník Memoriálu Luboše Švaříčka
-
2017/08/27 Závada, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty SDH
-
2017/09/01 Jezdkovice, fotbalové hřiště, Noční soutěž 2017, 2B
-
2017/09/01 NOČNÍ HASIČSKÉ ZÁVODY Kostníky, hřiště u Hájku, KOSTNÍKY
-
2017/09/01 Areal Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota 2B
-
2017/09/02 Hřiště Dolní Bukovsko, 8.závod seriálu Č.B. dvojboj. Pouze pro okres Č.B.
-
2017/09/02 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2017/09/02 Lhotice, O putovní pohár starosty obce
-
2017/09/02 Markvarec, O pohár Starosty obce Markvarec M,Ž
-
2017/09/02 Hasičský areál v Milostovicích, 13. kolo Moravskoslezského poháru
-
2017/09/02 Zborovice, hřiště T.J. Pilana, II.ročník Noční soutěže mladých hasičů
-
2017/09/02 Jaroměřice nad / Rok Střelnice, Pohár starosty SDH
-
2017/09/02 Lhotice, Noční pohárová soutěž PS8 a PS12 bez omezení
-
2017/09/08 Areál hřiště v Janovicích, VIII. kolo NJL - IV r. Noční soutěž Janovice (NJ)!
-
2017/09/08 Noční Krasonice, Noční Krasonice
-
2017/09/08 areál hz SDH Služovice, NHHL Služovice 2017 - noční soutěž v PÚ na 2B
-
2017/09/09 Jiřice, O pohár Starosty obce Jiřice
-
2017/09/16 na hřišti u čističky, o putovní pohár SDH Písečné
-
2017/09/16 Český Brod, Sportovní den hasičských přípravek
-
2017/09/16 Atletický stadion, XXII.ročník "O pohár starosty města Nová Včelnice"
-
2017/09/16 Hněvkovice, O putovní pohár obce Hněvkovice M,Ž
-
2017/09/16 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2017/09/16 Dolany - Hasičská zbrojnice, Noční hasičská soutěž na 2B o putovní pohár
-
Kdy Kde Liga