Chlumčany 2017 - 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE

Liga: -
Místo: Chlumčany
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 07. 10. 2017 09:00
Kontakt:   Michal Krieger
Telefon:  378 022 637

Začátek rezervace: 01. 09. 2017 19:00
Konec rezervace: 06. 10. 2017 09:00
Začátek tipování:  07. 10. 2017 20:00
Konec hlasování: 07. 10. 2017 00:00
Zadal: Michal Krieger

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.lasselsberger.com/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů při LASSELSBERGER, s.r.o.  závod Chlumčany si Vás dovoluje co nejsrdečněji pozvat na 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE


Soutěží družstva mužů a žen
Soutěžní disciplína: požární útok s vodou 2 hadice B


Termín: sobota 7.10.2017


Místo konání: zastřešené parkoviště u závodu v Chlumčanech


Prezence: 9:00 – 9:45 hodin


Startovné: 200,-Kč


Zahájení soutěže: v 10:00 hodin


Terče – sklopné
Časomíra – elektronická
Hadice B-65,C-42
Jednotná ústroj


Povrch tratě: Beton
Rezervace družstev na WWW.FIRESPORT.EU


Další pořadí startujících dle pořadí při zaplacení startovného.
Každé družstvo má dva pokusy.

Hlavní sponzor: LASSELSBERGER, s.r.o.


Hlavní organizátor soutěže: Ing. Michal Krieger


Velitel soutěže: Luboš Prusík


Loňský vítěz: Muži - SDH Žebnice PS - čas 14:75


Ženy - SDH Chrášťany LT - čas 17:17


Rekord soutěže: Muži - SDH Bezděkov pod Třemšínem PB (2014) - čas 14:47


Ženy – SDH Chrášťany LT (2014) - čas 16:40

Pojištění soutěže: soutěž není pojištěna, každé družstvo se pojistí individuálně
Občerstvení zajištěno.


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlumcany-9083.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlumčany LASSELSBERGERPJHonza Adamec
22Vranovice PekloPBStanislav Strnad
33Oplot PJlukas jeslínek
44Buková PBPavel Fiřt
55Starosedlský Hrádek PBVáclav Smolka
66Kalenice STSDH Kalenice
77Nevřeň PSJícháč
88Dehtín KTVláďa Kučera
99Radíč PBLáďa
1010Chářovice ŠponaBNMilan Pádivý
1111Křečovice BNLáďa
1212Poděvousy DOspace14@centrum.cz
1313Radětice PBRadětice Vaci
1414Vidice MužiDOTereza Voráčová
1515Zahorčice KTJosef Kolář
1616Sedlčany PBTomáš Fiala
1717Hlubyně PBPavel Borczák
1818Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1919Ves Touškov MužiPJDenis Balounová
2020Chotěmice TAPatrik Baláž
2121Benešova Hora PTOndřej Carvan
2222Hradec PJKarolína Podlipská
2323Chotíkov PSDenisa Joudalová
2424Nalžovice PBPetra Marešová
2525Štítary MuziDODenis Balounová
2626Zalužany PBTomáš Jouja
2727Únětice Únětice1911PJPetr Skala
2828Krasonice JILukáš Pivonka
2929Horní Metelsko DOTomáš Zverka
3030Lhotka PBVáclav Luzar
3131Štítary Muzi BDODenis Balounová
3232Dnešice PJVáclav Soukup
3333Březnice PBHonza Kostka Kostka
3434Štrbice BTPMichala Kadeřábková
3535Drahňovice BNFilip Košata
3636Chrást PBDraci Chrást SDH Chrást
3737Štrbice TPika
3838Šipoun PTJaroslav Petrlík
3939Příšov PSJitka Racková
4040Křištín KTJiří Freiberk
4141Chrášťany LTVašek Maderák
4242Jaronice CBJan Völfl
4344Mochtín mužiKTPetr Kanta
4460Dubí TPika
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chrášťany LTVašek Maderák
22Chotíkov PSMonča
33Štítary ŽenyDODenis Balounová
44Úněšov PSDenisa Joudalová
55Vranovice PekelnicePBStanislav Strnad
66Hradec ženy PJKarolína Podlipská
77Líchovy PBPetra Marešová
88Štrbice TPMichala Kadeřábková
99Hlubyně PBPavel Borczák
1010Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
1111Zalužany PBTomáš Jouja


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/10/06 Chlumčany, X. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2011/10/08 Chlumčany, XI. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2012/10/13 Chlumčany, XII. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2013/10/12 Chlumčany, XIII. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2014/10/11 Chlumčany, XIV. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2015/10/10 Chlumčany, 15. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2016/10/08 Chlumčany, 16. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2017/10/07 Chlumčany, 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/09/22 Sportovní areál, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva
-
2017/09/23 místní hřiště, O POHÁR OBCE ÚSTRAŠICE a Memoriál Patrika Pažina
-
2017/09/23 Areál Mšk Hurbanovo, Pohár primátorky mesta Hurbanovo
-
2017/09/23 Hřiště u KD Bohuňovice, Železný hasič Trusovice - soutěž TFA
-
2017/09/23 Kulturní areál Výkleky, Pohárová soutěž v PÚ ( muži - 3B, ženy - 2B )
-
2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 stadion Lokomotiva olomouc, Lokomotiva Olomouc - o pohár OSH Olomouc
-
2017/09/23 Výkleky, Pohárová soutěž v požárním útoku Výkleky 2017
-
2017/09/23 Kamenná - koupaliště, Kamenský výstřik - 9. ročník soutěže v PÚ na 2B
-
2017/09/23 Malhotice, před obecním úřadem, Malhotská kýblovačka
-
2017/09/23 Police - zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2017/09/24 Třebelovice, O POHÁR STAROSTKY OBCE
-
2017/09/30 Náměstí Hrdinů 388, Moravany, 14. Moravanský Memoriál
-
2017/09/30 Radotice, hřiště, Kozlovna CUP O putovní pohár SDH Radotice
-
2017/09/30 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka Podhradní Lhota
-
2017/10/07 FK Velké Hoštice, Hoštický pohár
-
2017/10/07 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
2017/10/07 Chlumčany, 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2017/10/07 Nová Ves, hřiště nad Novou Vsí, O pohár starosty SDH muži,O pohár fa. Dotiko ženy
-
2017/10/14 Jeseník - fotbalové hřiště, POZOR!!! ZMĚNA TERMÍNU NA 14.10.2017!!!
-
2017/10/21 Bukovina u Čisté, pod Kaňkem, Sky run fighter, putovní pohár velitele SDH
-
2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl
-
2017/11/11 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2017/12/09 Prosetín, V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
Kdy Kde Liga