Chotěmice 2017 - O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Chotěmice
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 12. 08. 2017 11:00
Kontakt:   Patrik Baláž
Telefon:  774663162

Začátek rezervace: 30. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 11. 08. 2017 20:00
Začátek tipování:  29. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 12. 08. 2017 00:00
Zadal: Martin Ondra

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-chotemice-8173.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Prchalov NJMartin Ondra
22Krasonice JIMartin Ondra
33Drunče JHMartin Ondra
44Krotějov SportTAMartin Ondra
55Oponešice TRMartin Ondra
66Božejovice TAJakub Vávrovský
77Trnava TRMartin Ondra
88Líchovy PBMarek Janoušek
99Velké Hoštice OPMartin Ondra
1010Chrášťany LTMartin Ondra
1111Pasohlávky BVMartin Ondra
1212Bohdalín PEMartin Ondra
1313Srubec CBJosef Dráb
1414Chářovice BNMartin Ondra
1515Plumlov PVMartin Ondra
1616Letohrad JeleniUOMartin Ondra
1717Šipoun PTJaroslav Petrlík
1818Stará Říše JIMartin Ondra
1919Jinolice RenmotorJCMartin Ondra
2020Chýnov TAJan Kainráth
2121Jaronice CBMartin Ondra
2222Chotěmice TAMartin Ondra
2323Bašnice JCMartin Ondra
2424Lavičky ZRMartin Ondra
2525Starý Lískovec SportBMMartin Ondra
2626Radětice PBŠtěpán Křivan
2727Tatobity SMMartin Ondra
2828Lhotky Sport ZRMartin Ondra
2929Zlatá Olešnice JNMartin Ondra
3030Mladoňovice TRMartin Ondra
3131Únětice PJMartin Ondra
3232Hrobice PAMartin Ondra
3333Tálín PIFilip Pisinger
3434Louňovice pod Blaníkem BNMartin Ondra
3535Radostín nad Oslavou ZRMartin Ondra
3636Moravany PAMartin Ondra
3737Novosedly STBohuslav Chval
3838Netřebice CKMichal Goldfinger
3939Nová Ves u Chýnova TAOndřej Hladík
4040Český Rudolec JHAleš Coufal
4141Žernovice PTJaroslav Petrlík
4242Dobronice u Chýnova TAJan Kainráth
4343Tučapy TATomáš Kuttelwascher
4444Rybova Lhota ÚstrašiceTAFrantišek Ježek
4545Milenovice PIFilip Pisinger
4646Poděvousy DOspace14@centrum.cz
4747Žirovnice PEjakub
4848Kamenice nad Lipou PEDana Mlejnková
4949Kozmice TATomáš Křivánek
5050Slapy BTAAleš Coufal
5151Řepeč TAOndřej Mrzena
5252Horní Kamenice DOVlastimil Žák
5353Strmilov JHDavid Suchý
5454Žďár JHJARDA73
5555Zhoř u Tábora TAKatka Mrzenová
5656Slapy ATADavid Suchý
5757Daměnice BNMilan Koubík
5858Malá Skála JNRadek Havelka
5959Bezděčín TADavid Kozel
6060Ústrašice BTAFrantišek Ježek
6161Obora TALucie Nováková
6262Skrýchov u Malšic TAJan Čechtický
6363Krátošice TAPatrik Baláž
6464Krásná Ves MBJan Macoun
6565Holašovice CBDaniel Šmejkal
6666Libkova Voda PEVena Drahný
6767Malovice BNKarel Trefil
6868Drahňovice BNFilip Košata
6969Jesenice PBLibor Sýkora
7070Makov TAJiří Švec
7171Malšice TAPatrik Baláž
7272Nevcehle JIMiroslav Jelínek
7374Stoklasná Lhota TADavid Vodicka
7478Zdešov JHJan Štangl
7579Dolní Němčice JHVít Krejčí
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chotěmice TAMartin Ondra
22Chrášťany LTMartin Ondra
33Stará Říše JIMartin Ondra
44Libuň JCMartin Ondra
55Dvorce TAMartin Ondra
66Louňovice pod Blaníkem BNMartin Ondra
77Radíkov PRMartin Ondra
88Skrochovice OPMartin Ondra
99Rokytno PAMartin Ondra
1010Benešov u Semil SMMartin Ondra
1111Malovice BNKarel Trefil
1212Zdešov JHNikola Vašková
1313Ústrašice TAFrantišek Ježek
1414Bezděčín TADavid Kozel
1515Líchovy PBMarek Janoušek
1616Nová Včelnice JHPavlína Jirků
1718Kamenice nad Lipou PEDana Mlejnková
1819Daměnice BNMilan Koubík
1920Zhoř u Tábora TAKatka Mrzenová
2021Dvorce BTAIveta
2122Slapy TAPatrik Baláž
2223Malšice TAPatrik Baláž
2325Chrbonín TAJan Kainráth


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Trnava TR15,9716,0116,012017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Trnava TR15,9716,0116,012017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pasohlávky BV16,0216,0616,062017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Prchalov NJ16,0316,1116,112017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Prchalov NJ16,0316,1116,112017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Oponešice TR16,2416,1516,242017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Oponešice TR16,2416,1516,242017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jinolice RenmotorJC16,1616,2616,262017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Jinolice RenmotorJC16,1616,2616,262017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Velké Hoštice OP15,7116,3716,372017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Louňovice pod Blaníkem BN16,3016,4316,432017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Louňovice pod Blaníkem BN16,3016,4316,432017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Lavičky ZR16,4415,9016,442017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mladoňovice TR16,0016,4516,452017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mladoňovice TR16,0016,4516,452017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chotěmice TA15,9416,5316,532017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Chotěmice TA15,9416,5316,532017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Únětice PJ16,1316,5416,542017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Únětice PJ16,1316,5416,542017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Drahňovice BN16,7516,6116,752017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chrášťany LT16,3316,7616,762017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chrášťany LT16,3316,7616,762017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Žďár AJH16,4416,7616,762015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Moravany PA16,8016,7716,802017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Horní Kamenice DO16,8716,3516,872017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Žernovice PT16,5516,9016,902017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Žernovice PT16,5516,9016,902017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Krasonice JI16,8516,9116,912017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Krotějov SportTA16,4816,9216,922017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Radětice PB16,7216,9616,962017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Jankov BN16,9816,9416,982012/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Chotěmice TA16,9916,9116,992015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Chářovice ABN16,8317,0117,012016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Bohdalín PE--17,022014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Dvorce ATA17,0516,8317,052016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Kamenice nad Lipou PE17,0616,9217,062017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Chýnov TA17,1617,0917,162016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Krásná Ves MB17,1716,7117,172017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Chářovice BN17,1717,1817,182013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Chotěmice TA16,4317,2217,222016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Kamenice nad Lipou PE17,2216,5917,222016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Líchovy PB17,2517,1817,252017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Bašnice JC16,0817,2817,282017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Ústrašice BTA17,1817,3017,302013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Český Rudolec JH17,3116,9417,312017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Stará Říše JI15,7317,3117,312017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Stará Říše JI15,7317,3117,312017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Chotěmice TA--17,312014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Novosedly ST16,4317,3417,342017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Novosedly ST16,4317,3417,342017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Zlatá Olešnice JN17,3516,9417,352017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Bohdalín PE16,8817,3617,362016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Bohdalín PE17,3816,7617,382012/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Daměnice BN17,3817,1017,382016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Chýnov TA17,3917,3017,392017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Strmilov JH17,3217,4317,432017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Drunče JH17,4516,7517,452017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Tatobity SM16,2117,4517,452017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Tálín PI17,1217,4717,472017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Žďár JH17,4716,5317,472017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Žďár JH17,4716,5317,472017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Slapy ATA17,4717,0817,472015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Žďár JH--17,472014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Jaronice CB17,3617,4917,492013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Zhoř u Tábora TA17,4917,3717,492015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Slapy TA17,4217,5417,542017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Chářovice ABN17,5417,0517,542012/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Holašovice CB17,5517,3517,552016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Stoklasná Lhota TA17,0617,5517,552017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Daměnice BN17,5617,2017,562017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Daměnice BN17,5617,2017,562017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Dvorce TA17,3517,5917,592015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Netřebice CK17,6017,2317,602017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Jaronice CB17,6016,9917,602017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Jaronice CB17,6016,9917,602017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Starý Lískovec BM17,6017,2317,602017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Lhotky Sport ZR16,5317,6517,652017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Chotěmice TA17,6517,1317,652013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Dvorce BTA17,6817,6217,682012/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Malovice BN17,3017,6917,692017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Slapy BTA17,7217,6017,722017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Žďár JH17,7316,5217,732013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Skrýchov u Malšic TA17,7316,9317,732017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Slapy TA--17,742014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Poděvousy DO17,3517,7917,792017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Jaronice CB--17,812014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Plumlov PV17,1217,8117,812017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Žďár JH16,7017,8317,832012/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Chářovice BN16,8617,8417,842017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Chářovice BN16,8617,8417,842017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Šipoun PT--17,852014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Stoklasná Lhota TA17,8517,7417,852012/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Stoklasná Lhota TA--17,862014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Slapy ATA17,4617,8817,882016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Nišovice ST--17,922014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Kamenice nad Lipou PE--17,932014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Ústrašice BTA17,9417,8017,942016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Slapy TA17,9417,8117,942012/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Chrbonín ATA17,8017,9517,952012/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Šipoun PT17,9318,0018,002016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/08/01 Chotěmice, TA,
THL
2011/08/07 Chotěmice, TA, O pohár SDH Chotěmice
THL
2012/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2013/08/10 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2014/08/09 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2015/08/08 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2016/08/13 Chotěmice, O pohár
THL
2017/08/12 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/08/12 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže