Chotěmice 2017 - O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Chotěmice
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 12. 08. 2017 11:00
Kontakt:   Patrik Baláž
Telefon:  774663162

Začátek rezervace: 30. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 11. 08. 2017 20:00
Začátek tipování:  29. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 12. 08. 2017 00:00
Zadal: Martin Ondra

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-chotemice-8173.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Prchalov NJMartin Ondra
22Krasonice JIMartin Ondra
33Drunče JHMartin Ondra
44Krotějov SportTAMartin Ondra
55Oponešice TRMartin Ondra
66Božejovice TAJakub Vávrovský
77Trnava TRMartin Ondra
88Líchovy PBMarek Janoušek
99Velké Hoštice OPMartin Ondra
1010Chrášťany LTMartin Ondra
1111Pasohlávky BVMartin Ondra
1212Bohdalín PEMartin Ondra
1313Srubec CBJosef Dráb
1414Chářovice BNMartin Ondra
1515Plumlov PVMartin Ondra
1616Letohrad JeleniUOMartin Ondra
1717Šipoun PTJaroslav Petrlík
1818Stará Říše JIMartin Ondra
1919Jinolice RenmotorJCMartin Ondra
2020Chýnov TAJan Kainráth
2121Jaronice CBMartin Ondra
2222Chotěmice TAMartin Ondra
2323Bašnice JCMartin Ondra
2424Lavičky ZRMartin Ondra
2525Starý Lískovec SportBMMartin Ondra
2626Radětice PBŠtěpán Křivan
2727Tatobity SMMartin Ondra
2828Lhotky Sport ZRMartin Ondra
2929Zlatá Olešnice JNMartin Ondra
3030Mladoňovice TRMartin Ondra
3131Únětice PJMartin Ondra
3232Hrobice PAMartin Ondra
3333Tálín PIFilip Pisinger
3434Louňovice pod Blaníkem BNMartin Ondra
3535Radostín nad Oslavou ZRMartin Ondra
3636Moravany PAMartin Ondra
3737Novosedly STBohuslav Chval
3838Netřebice CKMichal Goldfinger
3939Nová Ves u Chýnova TAOndřej Hladík
4040Český Rudolec JHAleš Coufal
4141Žernovice PTJaroslav Petrlík
4242Dobronice u Chýnova TAJan Kainráth
4343Tučapy TATomáš Kuttelwascher
4444Rybova Lhota ÚstrašiceTAFrantišek Ježek
4545Milenovice PIFilip Pisinger
4646Poděvousy DOspace14@centrum.cz
4747Žirovnice PEjakub
4848Kamenice nad Lipou PEDana Mlejnková
4949Kozmice TATomáš Křivánek
5050Slapy BTAAleš Coufal
5151Řepeč TAOndřej Mrzena
5252Horní Kamenice DOVlastimil Žák
5353Strmilov JHDavid Suchý
5454Žďár JHJARDA73
5555Zhoř u Tábora TAKatka Mrzenová
5656Slapy ATADavid Suchý
5757Daměnice BNMilan Koubík
5858Malá Skála JNRadek Havelka
5959Bezděčín TADavid Kozel
6060Ústrašice BTAFrantišek Ježek
6161Obora TALucie Nováková
6262Skrýchov u Malšic TAJan Čechtický
6363Krátošice TAPatrik Baláž
6464Krásná Ves MBJan Macoun
6565Holašovice CBDaniel Šmejkal
6666Libkova Voda PEVena Drahný
6767Malovice BNKarel Trefil
6868Drahňovice BNFilip Košata
6969Jesenice PBLibor Sýkora
7070Makov TAJiří Švec
7171Malšice TAPatrik Baláž
7272Nevcehle JIMiroslav Jelínek
7374Stoklasná Lhota TADavid Vodicka
7478Zdešov JHJan Štangl
7579Dolní Němčice JHVít Krejčí
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chotěmice TAMartin Ondra
22Chrášťany LTMartin Ondra
33Stará Říše JIMartin Ondra
44Libuň JCMartin Ondra
55Dvorce TAMartin Ondra
66Louňovice pod Blaníkem BNMartin Ondra
77Radíkov PRMartin Ondra
88Skrochovice OPMartin Ondra
99Rokytno PAMartin Ondra
1010Benešov u Semil SMMartin Ondra
1111Malovice BNKarel Trefil
1212Zdešov JHNikola Vašková
1313Ústrašice TAFrantišek Ježek
1414Bezděčín TADavid Kozel
1515Líchovy PBMarek Janoušek
1616Nová Včelnice JHPavlína Jirků
1718Kamenice nad Lipou PEDana Mlejnková
1819Daměnice BNMilan Koubík
1920Zhoř u Tábora TAKatka Mrzenová
2021Dvorce BTAIveta
2122Slapy TAPatrik Baláž
2223Malšice TAPatrik Baláž
2325Chrbonín TAJan Kainráth


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Skrochovice OP16,3016,1016,302017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Skrochovice OP16,3016,1016,302017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dvorce ATA16,1616,3016,302013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radíkov PR16,2316,3516,352017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Louňovice pod Blaníkem BN16,2916,4216,422017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Louňovice pod Blaníkem BN16,2916,4216,422017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Stará Říše JI16,5116,5416,542017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Stará Říše JI16,5116,5416,542017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chrášťany LT15,6216,6716,672017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Benešov u Semil SM16,8916,8416,892017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Libuň JC16,9616,1616,962017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rokytno PA17,0716,1017,072017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Rokytno PA17,0716,1017,072017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chotěmice TA17,1717,1717,172017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chotěmice TA17,1717,1717,172017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dvorce ATA17,1617,2517,252015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Ústrašice TA16,6417,3317,332017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ústrašice TA16,6417,3317,332017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dvorce TA16,7717,4517,452017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dvorce ATA16,7717,4517,452017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nová Včelnice JH17,6316,7417,632017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dvorce TA17,6417,1017,642012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nová Včelnice JH17,6517,6017,652012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Kamenice nad Lipou BPE--17,702014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Zhoř u Tábora TA17,0517,7217,722017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chotěmice TA--17,852014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Slapy TA17,8017,8717,872017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dvorce BTA--17,872014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Ústrašice TA16,6318,1918,192016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chrbonín TA18,2518,2218,252017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kamenice nad Lipou PE18,2816,8118,282017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Češnovice JaroniceCB--18,322014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Chotěmice TA18,0218,3418,342012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dvorce BTA17,6418,4118,412013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nová Včelnice JH--18,542014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Chrbonín TA17,4418,6218,622012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Makov TA18,6618,6018,662016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chotěmice TA18,7917,4818,792013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Chotěmice TA18,9018,6318,902016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Zhoř u Tábora TA--18,912014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Daměnice BN17,0919,1019,102016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nová Včelnice JH18,8619,2319,232013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Jaronice CB19,3719,0419,372012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Zdešov JH17,9619,3819,382017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Zdešov JH19,4919,4719,492016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bezděčín TA17,9019,5719,572017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Slapy TA18,4819,6619,662016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Kamenice nad Lipou APE19,6919,1319,692013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Zhoř u Tábora TA19,8218,8319,822012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dvorce BTA18,5819,8519,852015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Chrbonín TA18,7719,9819,982013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Krátošice TA19,7520,0120,012016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Dvorce ATA16,8720,0120,012016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Dvorce BTA19,7620,0820,082012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Ústrašice TA20,0820,0220,082013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Kamenice nad Lipou PE20,1017,5320,102016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Kamenice nad Lipou PE20,1218,7220,122012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Nová Včelnice JH20,6320,4320,632016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Zdešov JH--20,692014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Kamenice nad Lipou APE17,4720,7620,762015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Ústrašice TA--20,932014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Kamenice nad Lipou PE20,9820,4320,982013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Košice TA--21,062014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Zhoř u Tábora TA21,2020,1521,202013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Chotěmice TA21,3921,3621,392015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Daměnice BN21,6316,8321,632017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Košice TA21,6621,7121,712012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Lom TA18,8322,0422,042016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Zdislavice BN22,3122,1022,312016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Malšice TA--22,962014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Želeč TA23,8021,7523,802012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Chotčiny TA23,4923,8723,872016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Slapy TA24,2125,3025,302015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Chrbonín TA25,6523,6125,652015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Chotčiny TA25,8024,2225,802015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Malšice TA25,9926,7426,742012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Tučapy TA25,5626,7826,782012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Košice TA26,8321,4926,832013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Bezděčín TA17,5127,1627,162016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Chotčiny TA--27,622014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Kamenice nad Lipou APE--29,762014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Lžín TA32,5132,3932,512012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Chabrovice TA34,5821,1834,582016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Tučapy TA36,2136,8136,812013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Chrbonín TA--37,692014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Zdešov JHNPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Chabrovice TANPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Dvorce BTANPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Zhoř u Tábora TANPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Líchovy PBNPNPNP2017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Dvorce ATA--NP2014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Nová Včelnice JHNPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Dvorce BTANPNPNP2017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Ústrašice TANPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Zhoř u Tábora TANPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Jaronice ČešňoviceCBNPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Chrbonín TANPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Malovice BNDSQDSQDSQ2017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/08/01 Chotěmice, TA,
THL
2011/08/07 Chotěmice, TA, O pohár SDH Chotěmice
THL
2012/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2013/08/10 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2014/08/09 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2015/08/08 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2016/08/13 Chotěmice, O pohár
THL
2017/08/12 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/08/12 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/09 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/10 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/24 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/07 Velké Hoštice, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/08 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/21 Brodeslavy, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/29 Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/01 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěves - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga