Fotbalový stadion Chropyně 2016 - Memorial Jana Zapletala

Liga: -
Místo: Chropyně
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 10. 09. 2016 13:00
Kontakt:   Vladislav Sedlařík
Telefon:  777621611

Začátek rezervace: 20. 08. 2016 20:00
Konec rezervace: 09. 09. 2016 12:00
Začátek tipování:  10. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 10. 09. 2016 00:00
Zadal: Marek Mucha

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://hasici-chropyne.tode.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH Chropyně zve všechny týmy, příznivce a fanoušky požárního sportu na Memorial Jana Zapletala, soutěž v požárním útoku mužů a žen na 2B

 

povrch travnatý s betonovou základnou, trať 2B, pravidla požárního sportu + vlastní, terče sklopné s elektronickou časomírou, sportovní hadice povoleny. Při rezervaci na soutěž uvádějte doplňujíci informaci k týmu (muži, ženy)

Prezentace:                           12:15 – 12:45

Nástup:                                  12:45

Start prvního družstva:           13:00


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-chropyne-7510.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Chropyně KMMarek Mucha
22Oplocany PRPetr Kadaník
33Morkovice MKMMarek Mucha
44Litenčice KMmirrao
55Počenice ŽenyKMPavel Kunčar
66Sulimov KMSvatopluk Minařík
77Morkovice KMPavel Krejčí
88Oplocany ŽenyPRJana Bitalová
99Počenice MužiKMPavel Kunčar
1010Dětkovice VYMichal Hrabánek
1111Zdislavice KMRadek Šťastný
1212Morkovice ZenyKMPavel Krejčí
1313Hoštice KMAntonín Novák
1414Sulimov ženyKMSvatopluk Minařík
1515Hrabůvka PRHonza
1616Hoštice ŽenyKMAntonín Novák
1717Chvalnov KMDaniel Šušlík
1818Křenovice PRSDH Křenovice
1919Dětkovice ženyVYMichal Hrabánek
2020Potštát ženyPRVeronika Kocjanová
2121Kojetín  zenyPRMartina Partykova
2222Polkovice PRTomáš Mareček
2323Nenakonice OLJiří Tomecek
2424Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2525Tršice OLHonza Balint
2626Luboměř NJAdam Melichar
2727Zahnašovice MKMMarek Mucha


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mistřice UH--17,942003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Ludslavice KM--18,082015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Rychlov KM--18,252015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Ludslavice KM--18,342016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Rymice KM--18,402016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Polkovice PR--18,422015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Radkova Lhota PR--18,582015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Velký Ořechov ZL--18,642003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Šarovy ZL--18,722003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Morkovice KM--18,782016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Zahnašovice KM--18,992015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kněžpole UH--19,032003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Sobíšky PR--19,182015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Vésky UH--19,642003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Císařov PR--19,882016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Pravčice KM--20,102003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Chropyně KM--20,162016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Polkovice PR--20,312016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Tršice OL--20,352015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Špičky PR--20,482015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lešná VS--20,672003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Citov PR--20,692016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Henčlov - Přerov VIII PR--20,932016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Roštění KM--21,162015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Zdislavice KM--21,202015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Tršice OL--21,222016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Henčlov - Přerov VIII PR--21,222015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Čechy PR--21,642015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Doloplazy PV--21,722016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Želeč PV--21,732015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Chropyně KM--21,992003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Valšovice (Hranice VI) PR--22,552015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Křenovice PR--23,052016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Chropyně KM--23,152015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Určice PV--23,692015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Čechy PR--24,022016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Rokytnice PR--24,622016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Morkovice KM--24,832015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Oplocany PR--26,222015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Nětčice KM--26,502015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Troubky PR--27,442016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Kokory PR--27,572016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Rokytnice PR--27,812015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Počenice KM--28,882016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Vrchoslavice PV--29,192016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Troubky PR--31,922015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Podhradní Lhota KM--34,272016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Kokory PR--34,532015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Křenovice PR--36,422015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Oplocany PR--40,762016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Majetín OL--46,362015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Provodovice PR--NP2015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Císařov PR--NP2015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Kojetín PR--NP2015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Kojetín II-Popůvky PR--NP2015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Určice PV--NP2016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Sobíšky PR--NP2016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Lhota u Vsetína VS--NP2003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM17,5818,1718,172012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Mistřice UH--19,512003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Prštné ZL19,7519,9419,942012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Tečovice ZL--20,232003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Zdounky KM20,6619,6020,662012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Nětčice KM20,7819,3620,782012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bílovice UH--22,382003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Zašová VS--22,402003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Pačlavice KM22,4023,7223,722012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bílany KM--23,942003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lhota KM22,5524,2124,212012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Záhorovice UH--24,262003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Lhota ZL--24,702003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lhota u Vsetína VS--25,222003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Záříčí KM32,6332,7032,702012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chropyně KM44,6320,8944,632012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Záříčí KM--NP2003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/13 Chropyně, KM, PUTOVNÍ POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE
FSCR
2012/09/15 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2013/09/15 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial jana Zapletala
-
2014/09/13 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2015/05/09 Chropyně, VC MHJ
MHJPR
2015/09/12 Chropyně - fotbalový stadion, Memorial Jana Zapletala
-
2016/07/23 Chropyně, Velká cena MHJ
MHJPR
2016/09/10 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2017/04/29 Chropyně, VC MHJ PR- Chropyně
MHJPR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/04/29 Tuř, Vyhánění pavouků+tipovací závody
-
2017/04/29 Medlov u požární nádrže, O pohár starosty obce Medlov, Zborovice 2B
-
2017/04/30 Široká Niva fotbalové hřiště, IV. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2017/04/30 Hasičské hřiště Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2017/05/01 hřiště TJ Družba Hlavnice, Memoriál Rostislava Tesaře pohárová soutěž
-
2017/05/06 Dostihový areál Slušovice, 3. ročník O pohár starosty města Slušovice (2B)
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/05/06 Malý Čepčín, Maločepčianska osmička (a dvanástka)
-
2017/05/06 Slavíkovice, Pouťový pohár
-
2017/05/06 Bílany, hasičská zahrada, Pohárová soutěž Bílany, M,Ž na 2B
-
2017/05/06 Hukovice, O pohár obce Bartošovice
-
2017/05/07 Vladislav, cvičiště, Pohár SDH Vladislav mladých hasičů v PÚ
-
2017/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2017/05/07 Hasičský areál na Letišti, O pohár starosty města Moravské Budějovice
-
2017/05/07 Rakšice - Hřiště, o Pohár města Moravský Krumlov
-
2017/05/07 Brusné, o Pohár SDH Brusné na 2B
-
2017/05/12 Děhylov - školní hřiště, Noční soutěž o Bohušův krygel / 1. kolo NHHL
-
2017/05/13 Martinice, Memoriál Karla Žůrka, soutěž mladých hasičů
-
2017/05/13 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice
-
2017/05/13 Břidličná-fotbalové hřiště(2B), O putovní pohár Starosty Města Břidličné
-
2017/05/13 Menhartice, O Putovní pohár starostky obce Menhartice
-
2017/05/13 Martinice, Memoriál Karla Žůrka, požární útok 2B
-
2017/05/13 Hřiště TJ Sokol Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného Vrchoslavice
-
2017/05/13 Armypark Slavičín, O pohár SDH Slavičín
-
2017/05/13 Sloup, Noční útočení v JZD
-
2017/05/19 Odry, 26. ročník Noční hasičské soutěže - 2B
-
2017/05/20 Rymice za hasičskou zbrojnicí, Pohár starosty obce Rymice, 2B, 3B
-
2017/05/20 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, SDH Dešná
-
2017/05/21 Dobříš, O pohár starosty města Dobříše - IX. ročník
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/05/27 Radíkov, Noční Radíkov CUP 2017
-
2017/05/28 Radíkov, O Putovní pohár SDH Radíkov
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/09 Provodovice, O pohár SDH Provodovice - noční soutěž
-
2017/06/10 Oplocany hriště, OPLOCKEJ KOPEČEK , 2B .
-
2017/06/10 Kolence, O pohár SDH Kolence, 7. ročník
-
2017/06/10 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2017/06/11 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2017/06/17 Měrotín - areál "Parduska", XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/06/24 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/24 Vranín, Hasič. areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/05 Ctiněves, fotbalové hřiště, O Pohár starostů obcí Černouček/Ctiněves.
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/08 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2017/07/08 Miřetice, O pohár starosty obce Miřetice - II. ročník
-
Kdy Kde Liga