Chvalkovice TFC 2016 - Chvalkovice TFC

Liga: -
Místo: Chválkovice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 03. 09. 2016 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 28. 08. 2016 18:00
Konec rezervace: 03. 09. 2016 13:00
Začátek tipování:  28. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 03. 09. 2016 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-chvalkovice-7746.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ješov OLLukáš Pluháček
22Břevenec OLJosef Šenk
33Hlubočky OLGabriela Krejčí
44Měrotín OLTomáš Hlavinka
55Rozvadovice OLRostislav Navrátil
66Šumvald OLBoB Kobylka
77Svésedlice OLAleš Zavadil
88Nenakonice OLFrantišek Buršík
99Grygov OLBarbora Špásová
1010Velký Týnec OLAnna Majerova
1111Bělkovice-Lašťany ÚjezdOLMartin Novotný
1212Klokočí PRJosef H
1313Pavlov-výběr SUPavel Vařeka
1430Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Studénky SUMichal Bureš
22Klokočí PRKateřina Gajdošíková
33Hlubočky OLGabriela Krejčí
44Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
55Velký Týnec OLAnna Majerova
66Medlov OLMagdalena Břeňová
77Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
88Nenakonice OLFrantišek Buršík
99Svésedlice OLAleš Zavadil
1010Ješov OLLukáš Pluháček
1111Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1212Nová Hradečná OLSDH Nová Hradečná
1313Bělkovice-Lašťany ÚjezdOLMartin Novotný
1414Nová Dědina OLEva Dušková
1515Štěpánov OLJiří Spáčil


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Haňovice OL18,9218,9218,922014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Loučany OL18,9518,1618,952015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Haňovice OL18,7019,2919,292015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hlubočky OL19,5319,4019,532015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Droždín ChvadrožOL19,5919,4719,592015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ludéřov OL19,0419,8719,872015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olešnice OL20,0119,2220,012015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chválkovice ChvádrožOL20,0120,0520,052014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nová Dědina OL20,1619,5220,162014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dolní Libina SU20,3419,8720,342014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kožušany - TážalyOL20,3720,5320,532014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ludéřov OL20,6020,0420,602014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Loučany OL21,3120,6221,312014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Svésedlice OL21,3419,0921,342015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kožušany OL22,5122,4222,512015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Pěnčín PV22,5118,7322,512015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nová Dědina OL23,0523,4723,472015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Velký Týnec OL31,5418,7731,542015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Šumvald OL34,5122,3634,512014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Olešnice OL36,2521,1136,252014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hlubočky OL20,3541,6041,602014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Troubelice OL--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chválkovice OLNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/14 Chválkovice, OL,
HE
2014/06/21 Chvalkovice, O pohár, hasičský areál
HE
2015/06/20 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2015/08/29 Chvalkovice, TFC - Chvalkovice
-
2016/06/18 Hasičský areál Chvalkovice, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/03 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2017/06/24 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/01/21 Brně - Městská hala Vodova, Štafeta 4x60 (2x2x60m)
-
2017/01/28 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2017/02/11 Nevřeň, ICE CUP 2017
-
2017/02/19 Dolní Loučky, Dolnoloučská zima
-
2017/04/15 Dašice, hřiště, Memoriál Antonína Hory, paralelní soutěž v PÚ
-
2017/04/22 Náměstí TGM, 3. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2017/04/22 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2017/04/30 Široká Niva fotbalové hřiště, IV. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/24 Knínice, hříště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/07/02 Študlov fotbalové hřiště, XI. ročník Memoriálu Jindřicha Polácha
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
2017/07/08 ihrisko Letničie, Nočná súťaž o Zlatú medajlu starostu obce Letničie
-
2017/08/12 Fotbalové hřiště, Pohárová soutěž
-
2017/08/18 Kozmice, hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka (noční)
-
2017/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, kolo MSP 2017, 3B
-
Kdy Kde Liga