Chvalkovice 2017 - Chvalkovice

Liga: HE
Místo: Chválkovice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 24. 06. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 18. 06. 2017 18:00
Konec rezervace: 24. 06. 2017 13:00
Začátek tipování:  24. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 24. 06. 2017 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-chvalkovice-8275.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Polkovice PRTomáš Mareček
23Tršice OLJaroslav Ulma
34Střelice OLTábuk Kubát
45Měrotín OLJakub Hlavinka
56Odrlice OLLukáš Kuba
67Dětkovice PVPavel Hlavinka
78Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
89Hlubočky OLMartin Pecko
910Nová Dědina OLEva Dušková
1011Plinkout OLivo šnejdar
1112Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
1213Bílovice PVJan Krupa
1314Šumvald OLBoB Kobylka
1415Dolany OLBernard ŠAFAŘÍK
1516Kožušany OLPetr Zmeškal
1617Domamyslice PVDavid Vykopal
1718Ludéřov OLLukáš Navrátil
1819Břevenec OLLukáš Kyselý
1920Nenakonice OLJiří Tomecek
2021Olešnice X-teamOLRadka Skoaplová
2122Droždín OLBernard ŠAFAŘÍK
2225Ráječek SUlallin
2330Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Droždín ChvadrožOLPavel Hlavinka
22Dětkovice PVLadislav Kořínek
33Loučany OLPavel Hlavinka
44Nová Hradečná OLSDH Nová Hradečná
55Náměšť na Hané OLIvana Stratilová
66Nové Dvory OLLukáš Kuba
77Hlubočky OLMartin Pecko
88Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
99Velký Týnec OLAnna Majerova
1010Olešnice OLRadka Skoaplová
1111Blatec OLKateřina Skládalová
1212Svésedlice ŽenyOLAleš Zavadil
1313Haňovice OLMafka Sobotová
1414Nenakonice OLJiří Tomecek
1515Přáslavice OLHana Bartoňková
1616Pěnčín PVRadka Skoaplová
1717Břevenec OLJosef Šenk
1820Nová Dědina OLEva Dušková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,7717,5617,772017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hlubočky OL18,6718,3918,672017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Haňovice OL18,9218,9218,922014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Loučany OL18,9518,1618,952015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nová Dědina OL18,6719,0419,042017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Svésedlice OL19,0918,9219,092017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nová Hradečná OL19,1518,4619,152017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Haňovice OL18,7019,2919,292015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hlubočky OL19,5319,4019,532015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Droždín ChvadrožOL19,5919,4719,592015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Olešnice OL19,5319,7019,702017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ludéřov OL19,0419,8719,872015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nové Dvory OL18,8819,9819,982017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Olešnice OL20,0119,2220,012015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chválkovice ChvádrožOL20,0120,0520,052014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nová Dědina OL20,1619,5220,162014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Velký Týnec OL19,3820,2420,242017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dolní Libina SU20,3419,8720,342014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kožušany - TážalyOL20,3720,5320,532014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dětkovice PV18,7820,5320,532017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Ludéřov OL20,6020,0420,602014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Haňovice OL20,7220,0920,722017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Loučany OL21,3120,6221,312014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Svésedlice OL21,3419,0921,342015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Břevenec OL22,0020,0322,002017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Náměšť na Hané OL21,0422,2922,292017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Pěnčín PV22,5118,7322,512015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kožušany OL22,5122,4222,512015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Přáslavice OL22,5219,6822,522017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chválkovice OL22,8222,9422,942017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nová Dědina OL23,0523,4723,472015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nenakonice OL24,4323,6924,432017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Blatec OL21,3726,4826,482017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Pěnčín PV31,0930,1431,092017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Velký Týnec OL31,5418,7731,542015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Šumvald OL34,5122,3634,512014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Olešnice OL36,2521,1136,252014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hlubočky OL20,3541,6041,602014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Chválkovice OLNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Droždín ChvadrožOLNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Troubelice OL--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/14 Chválkovice, OL,
HE
2014/06/21 Chvalkovice, O pohár, hasičský areál
HE
2015/06/20 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2015/08/29 Chvalkovice, TFC - Chvalkovice
-
2016/06/18 Hasičský areál Chvalkovice, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/03 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2017/06/24 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2017/09/02 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/08/06 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2017/08/12 Plinkout, Plinkout
HE
2017/08/26 Hlubočky, Hlubočky
HE
2017/09/16 Dětkovice, Dětkovice
HE
Kdy Kde Liga