Chvalovice 2017 - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Chvalovice
Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 03. 06. 2017 11:00
Kontakt:   Robert Vaněk
Telefon: 

Začátek rezervace: 21. 05. 2017 20:00
Konec rezervace: 02. 06. 2017 20:00
Začátek tipování:  20. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 03. 06. 2017 00:00
Zadal: Lukáš Badin

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-chvalovice-8163.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mikulovice ZNLukáš Badin
22Chvalovice ZNMartin Ondra
33Jezeřany-Maršovice ZNMartin Ondra
44Mladcová ZLJiří Lečbych
55Dubenec TUMartínek z Dubence
66Krasonice JILukáš Pivonka
77Prchalov  NJHonza Adamec
88Babice  VSHonza Adamec
99Velké Hoštice  OPHonza Adamec
1010Chrášťany  LTHonza Adamec
1111Pasohlávky  BVHonza Adamec
1212Bohdalín  PEHonza Adamec
1313Pravčice  KMHonza Adamec
1414Krotějov Sport TAHonza Adamec
1515Plumlov  PVHonza Adamec
1616Letohrad JeleniUOMartin Ondra
1717Olešná  HBHonza Adamec
1818Stará Říše  JIHonza Adamec
1919Jinolice Renmotor JCHonza Adamec
2020Oponešice  TRHonza Adamec
2121Trnava  TRHonza Adamec
2222Chotěmice  TAHonza Adamec
2323Bašnice  JCHonza Adamec
2424Lavičky  ZRHonza Adamec
2525Dolní Němčice JHMirek Havlík
2626Chářovice  BNHonza Adamec
2727Obrubce  MBHonza Adamec
2828Lhotky Sport  ZRHonza Adamec
2929Zlatá Olešnice  JNHonza Adamec
3030Mladoňovice  TRHonza Adamec
3131Únětice  PJHonza Adamec
3232Hrobice  PAHonza Adamec
3333Rohovládova Bělá  PAHonza Adamec
3434Sedlatice JIMartin Běhounek
3535Radostín nad Oslavou  ZRHonza Adamec
3636Moravany  PAHonza Adamec
3737Čikov TRHonza Adamec
3839Černín ZNJiří Veselý
3940Šaratice VYJan Jeřábek
4043Šumvald OLBoB Kobylka
4144Nevřeň PSJícháč
4245Hodějice VYMartin Bezděk
4346Petrovice BTRJakub Jeřábek
4447Netín CirkusZROndřej Pešek
4548Nevcehle JIMiroslav Jelínek
4650TAG Zahnašovice KMMartin Ondra
4755Louňovice pod Blaníkem BNMartin Ondra
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11TAG Zahnašovice KMHonza Adamec
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Stará Říše JIHonza Adamec
44Libuň JCHonza Adamec
56Louňovice pod Blaníkem BNHonza Adamec
67Radíkov PRHonza Adamec
78Skrochovice OPHonza Adamec
89Rokytno PAMartin Ondra
910Benešov u Semil SMHonza Adamec
1011Žernovník BKPetra Dvořáková
1112Vítonice ZNJana
1213Miroslav ZNKatka Porubová
1314Pravčice BKMMishi
1416Hodějice VYDenisa Kežlínková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT15,9315,9015,932016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radíkov PR16,0316,0016,032016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Louňovice pod Blaníkem BN16,3416,2916,342017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chrášťany LT16,4516,1216,452017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK16,4616,4416,462016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Skrochovice OP16,4016,5116,512017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Libuň JC16,7417,0217,022016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vitiněves JC17,0316,0217,032016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Louňovice pod Blaníkem BN17,1916,4317,192016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,4117,2817,282016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Libuň JC17,3117,0617,312017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Benešov u Semil SM17,4116,7417,412017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sychotín BBK17,4316,0017,432016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Pravčice BKM17,6017,5317,602017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Radíkov PR17,6216,4017,622017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Krásná Ves MB17,6516,3417,652016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vítonice ZN--17,662014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Žernovník BK16,5617,7117,712017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Miroslav ZN--17,762008/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Miroslav ZN17,9117,5417,912017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Miroslav ZN--17,952014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Stará Říše JI17,9817,7717,982017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Vítonice ZN--18,042012/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Miroslav ZN17,1618,1318,132017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Vítonice ZN--18,232013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vítonice ZN17,5418,2618,262017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  TAG Zahnašovice KM17,0518,2918,292017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Miroslav ZN--18,322012/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Vítonice ZN--18,392008/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Výrovice ZN--18,522016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Miroslav ZN--18,532016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Vítonice ZN--18,542011/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Výrovice ZN--18,662013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Loděnice ZN--18,712016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Miroslav ZN18,8017,6818,802016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Miroslav ZN--18,832011/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Miroslav ZN--18,992010/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Vítonice ZN--19,002010/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Vítonice ZN--19,032015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Božice ZN18,3919,0519,052017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Miroslav ZN--19,182013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Vítonice ZN--19,232009/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Božice ZN--19,432012/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Výrovice ZN--19,592012/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Loděnice ZN--19,602012/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Vémyslice ZN--19,642016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Miroslav BZN--19,722015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Výrovice ZN--19,762015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Miroslav ZN--19,822015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Nevcehle JI19,9618,4419,962016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Božice ZN--20,012013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Božice ZN--20,142016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Výrovice ZN--20,262015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Božice ZN--20,332011/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Božice ZN--20,352014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Loděnice ZN--20,912014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Výrovice ZN21,1120,1021,112017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Loděnice ZN--21,542015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Vítonice BZN--21,552013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Vítonice ZN--21,642015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Višňové ZN--21,802008/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Božice ZN--21,832009/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Vémyslice ZN--22,102015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Božice ZN--22,292008/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Božice ZN--22,532015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Loděnice ZN--22,652013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Božice ZN--24,182010/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Miroslav ZN--27,052009/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Loděnice ZN--28,492015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Miroslav BZN30,5228,7130,522017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Vémyslice ZN--32,612015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Božice ZN--33,092015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Loděnice ZN45,6737,4845,672017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Miroslav ZN--NP2015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Miroslav BZN--NP2015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Rokytno PA16,5216,15DSQ2017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/31 Chvalovice, Pohár odborné rady velitelů
ZNL
2009/08/23 Chvalovice, Pohár odborné rady velitelů
ZNL
2010/08/22 Chvalovice, Pohár odborné rady velitelů
ZNL
2011/08/27 Chvalovice, Pohár odborné rady velitelů, pohár starosty obce
ZNL
2012/08/25 Chvalovice, Pohár odborné rady velitelů
ZNL
2013/08/31 Chvalovice, Pohár odborné rady velitelů
ZNL
2014/08/30 Chvalovice, Pohár odborné rady velitelů, pohár starosty obce
ZNL
2015/08/29 Chvalovice, PSO - I.soutěž, O pohár starosty obce, 10.kolo - NOČNÍ od 19:00
ZNL
2015/08/29 Chvalovice,Pohár ORV II.soutěž, Pohár odborné rady velitelů, 11. kolo ligy
ZNL
2016/06/11 Chvalovice, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2016/09/03 Chvalovice, sportovní areál, O pohár ORV Znojmo, 12. kolo ZNL + VYHLÁŠENÍ LIGY
ZNL
2017/06/03 Chvalovice, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/09/02 Chvalovice, sportovní areál, O pohár, 10. kolo ZNL + slavnostní vyhlášení ligy
ZNL
Kdy Kde Liga


Soutěže