Chýnov 2017 - O pohár

Liga: THL
Místo: Chýnov
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 08. 07. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 08. 07. 2017 13:00
Konec rezervace: 08. 07. 2017 13:00
Začátek tipování:  08. 07. 2017 00:00
Konec hlasování: 08. 07. 2017 00:00
Zadal: Patrik Baláž

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-chynov-8423.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA16,9016,6016,902017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Žďár JH16,7817,0017,002017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Žďár AJH17,0417,0717,072015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Stoklasná Lhota TA17,1217,1317,132016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Kamenice nad Lipou PE17,1416,9917,142016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Daměnice BN17,1817,2717,272016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Stoklasná Lhota TA17,3616,8217,362017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Slapy ATA17,3617,0217,362016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Žďár AJH17,5517,2217,552016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Chýnov TA17,6817,2117,682015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chýnov TA17,6117,6917,692014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Český Rudolec JH17,6917,7417,742015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Drahňovice BN17,9017,0517,902017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Chýnov TA17,9517,7017,952016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Řepeč TA17,9817,7717,982016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Zhoř u Tábora TA17,8618,0018,002016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Obora TA18,0117,7018,012016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Slapy ATA18,0717,2918,072015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kamenice nad Lipou PE17,8918,2218,222015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Stoklasná Lhota TA17,3718,2718,272015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Zhoř u Tábora TA18,3118,1518,312015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chrbonín TA18,1718,5718,572014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Český Rudolec JH18,5717,2518,572017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Chýnov TA18,6417,9718,642017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Slapy BTA18,6118,6418,642016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dvorce TA18,1018,6718,672015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Božejovice TA18,8818,4418,882017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Kozmice TA18,6218,9218,922017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Strmilov JH19,0818,5619,082017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Želeč ATA18,8419,1019,102016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Kamenice nad Lipou PE18,3519,1319,132017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Bezděčín TA19,1518,6619,152016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Žirovnice PE19,2018,9919,202016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Slapy TA19,4618,4819,462017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Obora TA19,4718,2019,472015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Řepeč TA17,8419,6219,622015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Zhoř u Tábora TA19,8518,9419,852017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Chotěmice TA18,9820,0220,022015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Rybova Lhota ÚstrašiceTA19,6420,0220,022017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Božejovice TA20,0319,6620,032016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Krátošice TA19,2520,0420,042016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Strmilov JH19,5320,0620,062016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Ústrašice BTA20,0719,8120,072017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Obora TA20,1019,8820,102017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Dobronice u Chýnova TA19,6120,1420,142016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Dobronice u Chýnova TA18,8520,1420,142017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Krátošice TA19,7520,1820,182015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Žirovnice PE19,5620,8620,862017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Košice TA20,7020,9320,932015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Skrýchov u Opařan TA18,9020,9920,992016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Žďár BJH20,7721,2421,242015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Tučapy TA18,8121,2521,252014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Střezimíř BN21,4020,2021,402017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Nová Včelnice JH19,3821,8821,882014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Malšice TA20,4821,9321,932014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Drunče JH18,0522,1122,112017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Choustník TA22,1821,8422,182017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Nová Ves u Chýnova TA22,2221,2822,222016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Skrýchov u Opařan TA21,4722,2422,242017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Chabrovice TA22,3221,6422,322016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Kozmice TA22,8022,6822,802015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Slapy BTA20,6022,8822,882015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Nová Ves u Chýnova TA20,7023,7223,722017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Dobronice u Chýnova TA22,5123,9223,922014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Kamenná Lhota TA5,7124,3924,392017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Chválkov PE24,6724,2424,672015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Kamenná Lhota TA24,7824,5724,782016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Chrbonín ATA24,2224,9824,982015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Skrýchov u Opařan TA21,8326,3926,392015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Sloup PZ28,3425,0328,342017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Chabrovice TA28,3828,4828,482017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Krátošice TA31,7931,3631,792017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Zárybničná Lhota TA35,9135,4835,912014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Nová Ves u Chýnova TA38,9439,5239,522014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Želeč BTA41,3740,0241,372016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Ústrašice BTANPNPNP2015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Slapy BTANPNPNP2017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Chotěmice TANPNPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Malšice BTANPNPNP2015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Zdešov JHNPNPNP2015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Ústrašice BTANPNPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Řepeč TANPNPNP2017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Lom TANPNPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Rybova Lhota TANPNPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Drunče JHNPNPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Český Rudolec JHNPNPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Žďár BJHNPNPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Chabrovice TA24,3456,65DSQ2014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/08/23 Chýnov, O putovní pohár starosty města Chýnov
-
2015/07/04 Chýnov, O pohár města Chýnov
THL
2016/07/09 Chýnov, O pohár
THL
2017/07/08 Chýnov, O pohár
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže