sportovní areál v Číměři 2016 - VI. ročník soutěže

Liga: -
Místo: Číměř
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 01. 10. 2016 10:00
Kontakt:   Murínová Jaroslava
Telefon:  +420 724 662 030

Začátek rezervace: 01. 08. 2016 06:00
Konec rezervace: 29. 09. 2016 23:59
Začátek tipování:  01. 10. 2016 20:00
Konec hlasování: 01. 10. 2016 00:00
Zadal: Jaroslava Murínová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Číměř Vás zve na VI. ročník soutěže „O pohár starostky SDH“ NA DVĚ BÉČKA

Soutěž bude probíhat dle pravidel PS s povolením hadic B65 a C42. Sklopné terče a elektronická časomíra. Náběh tráva, pod základnou kartáčovaný beton. Startovné 200,- Kč.

Ceny: savice pro kategorie muži i ženy a spoustu dalších.

Občerstvení:   zajištěno.

Na Vaši účast se těší hasiči a hasičky z Číměře (okres Třebíč).


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-cimer-7981.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Chlum TRJaroslava Murínová
22Krasonice JILukáš Pivonka
33Kuřimská Nová Ves Ženy KNVZRTomáš
44Příložany TRJarda Blatný
55Kuřimská Nová Ves Muži KNVZRTomáš
66Černín ZNJiří Veselý
77Horní Lhotice TRRadek Staněk
88Krahulov ženyTRAlena Hekerlová
99Katov ZRTomáš
1010Hodov TRSDH Hodov
1111Radonín ženyTRZuzana Číhalová
1212Krahulov TRbimbosss
1313Kamenná TRMilan Prochazka
1414Krasonice JILukáš Pivonka
1515Dolní Loučky ZRZdenek Domes
1616Častohostice ŽenyTRVladěna Nesibová
1717Petrovice ženyTREliška Novotná
1818Stařeč TRSabina Maštalířová
1919Budišov TRKateřina Syrová
2020Babice ČechtínTRLibor Tvarůžek
2121Čechtín TRLibor Tvarůžek
2222Kněžice TRRosťa Neuwirth
2323Nárameč ženyTRAndrea


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Trnava TR14,4714,7414,742014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sedlatice AJI14,7814,3114,782014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Heřmaneč JH15,3015,2615,302014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Výčapy TR15,3715,4515,452014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Sedlatice BJI15,4015,4615,462014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dolní Smrčné JI15,5615,6515,652014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Příložany ATR15,7015,3215,702014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Radonín TR15,7215,7515,752014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hrotovice TR15,7915,4615,792014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Petrovice BTR15,8514,9515,852014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Stařeč TR16,2516,0216,252014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  nerozlišeno -16,3116,0516,312014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Czech ( Česko ) PeBaRaJa-16,3116,0516,312014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kamenná TR16,4515,8916,452014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Katov ZR16,2516,5416,542014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Příložany BTR15,1617,0617,062014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vladislav TR17,2817,1217,282014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mysletice JI17,3116,8817,312014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Radonín 35TR15,9117,4017,402014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Strachoňovice JI17,5716,9817,572014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Horní Dubňany ZN17,2617,6317,632014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Jaroměřice nad Rokytnou TR15,9017,8317,832014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Rokytnice nad Rokytnou ATR18,0117,9318,012014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Střížov JI18,1118,0518,112014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chlum TR18,2017,0918,202014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Brťov-Jeneč BK18,5617,1718,562014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Krahulov TR20,1119,2720,112014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Rokytnice nad Rokytnou BTR22,8622,5822,862014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dukovany TR22,2823,1923,192014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kuřimská Nová Ves ZR22,9123,6723,672014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Czech ( Česko ) Petrovany-40,8517,2440,852014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Ocmanice TR24,4848,2548,252014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Vaneč TR45,5448,8048,802014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nárameč TRNP15,74NP2014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kněžice TRNP15,49NP2014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Horní Lhotice TR59,60NPNP2014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Hodov TR50,78NPNP2014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Myslibořice TR16,06NPNP2014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Budišov TR17,7718,1318,132014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radonín TR18,0318,3218,322014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,1218,4018,402014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nárameč TR18,3718,5318,532014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myslibořice greenersTR18,7719,0519,052014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Myslibořice TR19,0719,0419,072014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Petrovice TR19,7118,8219,712014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krahulov TR19,6819,9219,922014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kamenná TR19,2919,9619,962014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Strachoňovice JI20,2020,0720,202014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Stařeč TR20,0020,6520,652014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Výčapy TR20,1021,1621,162014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hrotovice TR21,2619,3421,262014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Rudíkov TR19,8821,5121,512014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Rokytnice nad Rokytnou ATR22,1820,7322,182014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Číměř ATR23,1622,6923,162014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kuřimská Nová Ves ZR27,8227,2927,822014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kojatín TR27,8627,3727,862014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kozlany VY41,1929,7441,192014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dukovany TR43,0144,7744,772014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jaroměřice nad Rokytnou TR66,21NPNP2014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Rokytnice nad Rokytnou BTR125,85NPNP2014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/10/18 Číměř, O pohár starostky SDH
-
2015/10/17 Číměř, sportovní areál, V.roč. "O pohár starostky SDH"; 2B;rozšířeno o PS8
-
2016/10/01 sportovní areál v Číměři, VI. ročník soutěže
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/01/21 Brně - Městská hala Vodova, Štafeta 4x60 (2x2x60m)
-
2017/01/28 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2017/02/11 Nevřeň, ICE CUP 2017
-
2017/02/19 Dolní Loučky, Dolnoloučská zima
-
2017/04/15 Dašice, hřiště, Memoriál Antonína Hory, paralelní soutěž v PÚ
-
2017/04/22 Náměstí TGM, 3. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2017/04/22 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2017/04/30 Široká Niva fotbalové hřiště, IV. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/24 Knínice, hříště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/07/02 Študlov fotbalové hřiště, XI. ročník Memoriálu Jindřicha Polácha
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
2017/07/08 ihrisko Letničie, Nočná súťaž o Zlatú medajlu starostu obce Letničie
-
2017/08/12 Fotbalové hřiště, Pohárová soutěž
-
2017/08/18 Kozmice, hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka (noční)
-
2017/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, kolo MSP 2017, 3B
-
Kdy Kde Liga



Děkujeme partnerům

Informace

webmaster
Jan ADAMEC
jan.adamec@strazov.cz
ICQ 118118703
Skype: honzaada
2000
-
Roman Hynčica
webmaster@firesport.cz
ICQ 132023902
Skype: roman.hyncica
2002 - 2012
 
nebo
info@firesport.eu
 oba
nebo redakce
redakce@firesport.eu