Hasičská zbrojnice Císařov 2016 - Noční Císařov 2016

Liga: -
Místo: Císařov
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 20. 08. 2016 21:00
Kontakt:   Luboš Zatloukal
Telefon:  +420 605 403 261

Začátek rezervace: 20. 06. 2016 10:00
Konec rezervace: 19. 08. 2016 20:00
Začátek tipování:  20. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 20. 08. 2016 00:00
Zadal: Luboš Zatloukal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

PROPOZICE
Termín konání soutěže: 20. srpna 2016

Místo konání soutěže: areál hasičské zbrojnice

Příjezd jednotek:                          20:00 až 20:45 hodin
Prezentace družstev:               do 20:45 hodin (nástup)
Start prvního družstva:    21:00 hodin

Soutěžní disciplíny:    požární útok
Kategorie:                         muži a ženy 2B

 

Požární útok bude měřen elektronicky, bude prováděn na sklopné terče, sportovní hadice povoleny!


Povrch tratě: Start, základna a káď betonový povrch, zbytek tratě travnatá plocha.

Startovné: Kč 150,- za soutěžní družstvo

Soutěž je otevřená pro všechna hasičská družstva.

Ceny Poháry + finanční ohodnocení                                     / dárkové balíčky


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-cisarov-7934.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Císařov ženyPRLuboš Zatloukal
22Polkovice PRTomáš Mareček
33Morkovice KMPavel Krejčí
44Luboměř mužiNJAleš Pěkník
55Chropyně KMMarek Mucha
66Troubky mužiPRAleš Pěkník
77Křenovice mužiPRSDH Křenovice
88Hrabůvka PRHonza
99Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
1010Císařov mužiPRLuboš Zatloukal
1111Sobíšky PRJiří Kočař
1212Určice PVOndřej Pazdera
1313Polkovice PRTomáš Mareček
1414Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
1515Tršice OLCukrblik Babovka
1616Dřevohostice mužiPRPatrik Josiek
1717Rymice KMRadim Svěchota
1818Loukov ženyKMmarta
1919Podhradní Lhota KMmarta
2020Vrchoslavice PVArnošt Matoušek
2121Němčice ženyKMIveta Červinková
2222Kokory PRTomáš Horák
2323Loukov MUŽIKMmarta
2424Vrchoslavice ŽenyPVArnošt Matoušek
2525Oplocany ženyPRJana Bitalová
2626Mokrá BBOMiroslav Neveselý
2727Hlubočany B, ženyVYMiroslav Neveselý
2828Sulimov KMSvatopluk Minařík
2929Nenakonice OLJiří Tomecek
3030Oplocany MužiPRJana Bitalová
3131Henčlov - Přerov VIII mužiPRTomáš Bálint
3232Nenakonice OLJiří Tomecek
3333Sobíšky PRJiří Kočař
3434Určice ženyPVvaša mirvald
3535Sobíšky PRJiří Kočař
3636Sobíšky PRJiří Kočař
3737Sobíšky PRJiří Kočař
3838Henčlov - Přerov VIII ženyPRTomáš Bálint
3939Sobíšky PRJiří Kočař
4040Sobíšky PRJiří Kočař


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hlinsko PR--18,152013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zahnašovice KM--18,902014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Polkovice PR--18,962013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Císařov PR--19,152016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Počenice KM--19,312016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Císařov PR--19,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Císařov PR--19,832015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Císařov PR--19,942013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Rokytnice PR--20,152014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Tršice OL--21,032016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kojetín II-Popůvky BPR--21,742016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Henčlov - Přerov VIII PR--22,212016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Uhřičice PR--22,562013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lobodice PR--22,612013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Rokytnice PR--23,112015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Čechy PR--24,752013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kojetín II-Popůvky PR--24,792013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Čechy PR--25,322014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Přerov PR--25,382014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Uhřičice PR--26,302014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Čechy PR--28,132015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Čechy PR--28,622016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kojetín PR--30,252016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Rokytnice PR--31,262013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Tršice OL--32,772015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kojetín II-Popůvky PR--34,132014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Rokytnice PR--34,782016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Polkovice PR--40,192015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Polkovice PR--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Polkovice PR--NP2016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Císařov, Velká Cena
MHJPR
2014/06/14 Císařov, Velká Cena
MHJPR
2015/06/13 Císařov, VC MHJ
MHJPR
2015/08/22 Areál hasičské zbrojnice, NOČNÍ CÍSAŘOV 2015
-
2016/06/11 Císařov, Velká cena MHJ
MHJPR
2016/08/20 Hasičská zbrojnice Císařov, Noční Císařov 2016
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/01/21 Brně - Městská hala Vodova, Štafeta 4x60 (2x2x60m)
-
2017/01/28 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2017/02/11 Nevřeň, ICE CUP 2017
-
2017/02/19 Dolní Loučky, Dolnoloučská zima
-
2017/04/15 Dašice, hřiště, Memoriál Antonína Hory, paralelní soutěž v PÚ
-
2017/04/22 Náměstí TGM, 3. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2017/04/22 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/24 Knínice, hříště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/07/02 Študlov fotbalové hřiště, XI. ročník Memoriálu Jindřicha Polácha
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
2017/07/08 ihrisko Letničie, Nočná súťaž o Zlatú medajlu starostu obce Letničie
-
2017/08/12 Fotbalové hřiště, Pohárová soutěž
-
2017/08/18 Kozmice, hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka (noční)
-
2017/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, kolo MSP 2017, 3B
-
Kdy Kde Liga