Hasičská zbrojnice Císařov 2016 - Noční Císařov 2016

Liga: -
Místo: Císařov
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 20. 08. 2016 21:00
Kontakt:   Luboš Zatloukal
Telefon:  +420 605 403 261

Začátek rezervace: 20. 06. 2016 10:00
Konec rezervace: 19. 08. 2016 20:00
Začátek tipování:  20. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 20. 08. 2016 00:00
Zadal: Luboš Zatloukal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

PROPOZICE
Termín konání soutěže: 20. srpna 2016

Místo konání soutěže: areál hasičské zbrojnice

Příjezd jednotek:                          20:00 až 20:45 hodin
Prezentace družstev:               do 20:45 hodin (nástup)
Start prvního družstva:    21:00 hodin

Soutěžní disciplíny:    požární útok
Kategorie:                         muži a ženy 2B

 

Požární útok bude měřen elektronicky, bude prováděn na sklopné terče, sportovní hadice povoleny!


Povrch tratě: Start, základna a káď betonový povrch, zbytek tratě travnatá plocha.

Startovné: Kč 150,- za soutěžní družstvo

Soutěž je otevřená pro všechna hasičská družstva.

Ceny Poháry + finanční ohodnocení                                     / dárkové balíčky


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-cisarov-7934.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Císařov ženyPRLuboš Zatloukal
22Polkovice PRTomáš Mareček
33Morkovice KMPavel Krejčí
44Luboměř mužiNJAleš Pěkník
55Chropyně KMMarek Mucha
66Troubky mužiPRAleš Pěkník
77Křenovice mužiPRSDH Křenovice
88Hrabůvka PRHonza
99Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
1010Císařov mužiPRLuboš Zatloukal
1111Sobíšky PRJiří Kočař
1212Určice PVOndřej Pazdera
1313Polkovice PRTomáš Mareček
1414Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
1515Tršice OLCukrblik Babovka
1616Dřevohostice mužiPRPatrik Josiek
1717Rymice KMRadim Svěchota
1818Loukov ženyKMmarta
1919Podhradní Lhota KMmarta
2020Vrchoslavice PVArnošt Matoušek
2121Němčice ženyKMIveta Červinková
2222Kokory PRTomáš Horák
2323Loukov MUŽIKMmarta
2424Vrchoslavice ŽenyPVArnošt Matoušek
2525Oplocany ženyPRJana Bitalová
2626Mokrá BBOMiroslav Neveselý
2727Hlubočany B, ženyVYMiroslav Neveselý
2828Sulimov KMSvatopluk Minařík
2929Nenakonice OLJiří Tomecek
3030Oplocany MužiPRJana Bitalová
3131Henčlov - Přerov VIII mužiPRTomáš Bálint
3232Nenakonice OLJiří Tomecek
3333Sobíšky PRJiří Kočař
3434Určice ženyPVvaša mirvald
3535Sobíšky PRJiří Kočař
3636Sobíšky PRJiří Kočař
3737Sobíšky PRJiří Kočař
3838Henčlov - Přerov VIII ženyPRTomáš Bálint
3939Sobíšky PRJiří Kočař
4040Sobíšky PRJiří Kočař


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Luboměř NJ--17,122016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Radkova Lhota PR--17,482013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Zahnašovice KM--18,072014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Císařov PR--18,082016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Hlinsko PR--18,112013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Polkovice PR--18,282014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chropyně KM--18,442016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Sobíšky PR--18,642016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Tršice OL--18,822016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Polkovice PR--18,862013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Ludslavice KM--18,922016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bohuslávky PR--18,942015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Sobíšky PR--18,972015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Čechy PR--19,112014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Ludslavice KM--19,512015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Čechy PR--19,622013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Císařov PR--19,662013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Chropyně KM--19,692013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Křenovice PR--19,732014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Chropyně KM--19,822015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Rokytnice PR--19,842013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Rokytnice PR--19,882014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Henčlov - Přerov VIII PR--19,892014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Luboměř NJ--19,932015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Dřevohostice PR--20,032014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Určice PV--20,082016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Morkovice KM--20,082016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Čechy PR--20,182016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Citov PR--20,232013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Citov PR--20,352014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Kojetín II-Popůvky PR--20,442014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Rokytnice PR--20,462016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Polkovice PR--20,592015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Citov PR--21,022016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Křenovice PR--21,142015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Kokory PR--22,122016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Kojetín II-Popůvky PR--22,152013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Chropyně KM--22,402014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Vrchoslavice PV--22,872016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Čechy PR--22,982015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Určice PV--23,162015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Roštění KM--23,432014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Křenovice PR--23,942013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Tršice OL--24,452015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Kokory PR--24,592015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Rokytnice PR--25,342015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Kokory LAĎA TEAMPR--26,452014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Lobodice PR--28,332013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Sobíšky PR--33,592014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Kokory PR--34,342014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Vrchoslavice PV--35,882015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Troubky PR--39,722016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Císařov PR--42,932015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Kokory PR--43,042013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Císařov BPR--53,222014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Polkovice PR--NP2016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Radvanice PR--NP2016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Císařov PR--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Rymice KM--NP2016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Křenovice PR--NP2016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Luboměř NJ--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Císařov, Velká Cena
MHJPR
2014/06/14 Císařov, Velká Cena
MHJPR
2015/06/13 Císařov, VC MHJ
MHJPR
2015/08/22 Areál hasičské zbrojnice, NOČNÍ CÍSAŘOV 2015
-
2016/06/11 Císařov, Velká cena MHJ
MHJPR
2016/08/20 Hasičská zbrojnice Císařov, Noční Císařov 2016
-
2017/06/10 Císařov, VC MHJ PR-3B- U OBECNÍHO ÚŘADU
MHJPR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/26 hřiště tj sokol liptaň, pohár SDH Liptaň 2B
-
2017/05/27 fotbalové hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2017/05/27 Křepice (Znojmo), hřiště, O pohár starosty obce
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/05/27 Hostěrádky - Rešov, 5. ročník Memoriálu mjr. Jana Červinky
-
2017/05/27 Radíkov, Noční Radíkov CUP 2017
-
2017/05/28 Racková hřiště, O pohár starosty SDH, muži 3B, ženy, dorost
-
2017/05/28 Svoboda - hřiště, 1. kolo MSP, Memoriál Josefa Halfara, 2B
-
2017/06/03 Provodovice, Okresní kolo Přerov
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/03 fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony, 2B
-
2017/06/04 Bílovec-Výškovice, hřiště, XIII. ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2017/06/04 Obec Šarovy, 17. Ročník souteže o Melůnový pohár
-
2017/06/04 Před hasičskou zbrojnicí, utovní pohár starosty obce Střelice
-
2017/06/04 Vrbka, u hasičské zbrojnice, Memoriál Bruna Hanského, pohárová soutěž, 2B
-
2017/06/09 Leskovec,hřiště, 5.Noční soutěž O pohár valašských kotárů
-
2017/06/09 za fotbalovým hřištěm, O putovní pohár starosty SDH Markvartovice,
-
2017/06/09 Provodovice, O pohár SDH Provodovice - noční soutěž
-
2017/06/10 Oplocany hriště, OPLOCKEJ KOPEČEK , 2B .
-
2017/06/10 Janovice u Rýmařova, HL-Praděd M.Ž. 2B
-
2017/06/10 Kolence, O pohár SDH Kolence, 7. ročník
-
2017/06/10 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2017/06/10 Hasičský areál, Tyršova ul., 2. kolo Moravskoslezkého poháru
-
2017/06/10 Horní Dubňany,hřiště, pohar starostky obce,2B
-
2017/06/10 Dešná, Noční hasičská soutěž Dešná
-
2017/06/10 sportovní areál, X. ročník noční soutěže Větřkovice
-
2017/06/10 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2017/06/11 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2017/06/16 Vrchoslavice, Vrchoslavská pohárovka
-
2017/06/17 Dolní část Zámeckého parku, O putovní štít města Oder
-
2017/06/17 Měrotín - areál "Parduska", XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/06/17 Rešice, hřiště, noční soutěž na 2B
-
2017/06/17 VÝČAPY NOČNÍ, areál SDH Výčapy, Pohár SDH Výčapy
-
2017/06/18 Hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka 2B
-
2017/06/23 Lešná(Výletiště), Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B)
-
2017/06/24 Heraltice, náves, asfalt, O pohár starosty městyse Heraltice
-
2017/06/24 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/24 Vranín, Hasič. areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/06/25 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/05 Ctiněves, fotbalové hřiště, O Pohár starostů obcí Černouček/Ctiněves.
-
2017/07/05 Zdislavice - Sokolská zahrada, O Pohár starosty SDH
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/08 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2017/07/08 Miřetice, O pohár starosty obce Miřetice - II. ročník
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
Kdy Kde Liga