Hasičská zbrojnice Císařov 2016 - Noční Císařov 2016

Liga: -
Místo: Císařov
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 20. 08. 2016 21:00
Kontakt:   Luboš Zatloukal
Telefon:  +420 605 403 261

Začátek rezervace: 20. 06. 2016 10:00
Konec rezervace: 19. 08. 2016 20:00
Začátek tipování:  20. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 20. 08. 2016 00:00
Zadal: Luboš Zatloukal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

PROPOZICE
Termín konání soutěže: 20. srpna 2016

Místo konání soutěže: areál hasičské zbrojnice

Příjezd jednotek:                          20:00 až 20:45 hodin
Prezentace družstev:               do 20:45 hodin (nástup)
Start prvního družstva:    21:00 hodin

Soutěžní disciplíny:    požární útok
Kategorie:                         muži a ženy 2B

 

Požární útok bude měřen elektronicky, bude prováděn na sklopné terče, sportovní hadice povoleny!


Povrch tratě: Start, základna a káď betonový povrch, zbytek tratě travnatá plocha.

Startovné: Kč 150,- za soutěžní družstvo

Soutěž je otevřená pro všechna hasičská družstva.

Ceny Poháry + finanční ohodnocení                                     / dárkové balíčky


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-cisarov-7934.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Císařov ženyPRLuboš Zatloukal
22Polkovice PRTomáš Mareček
33Morkovice KMPavel Krejčí
44Luboměř mužiNJAleš Pěkník
55Chropyně KMMarek Mucha
66Troubky mužiPRAleš Pěkník
77Křenovice mužiPRSDH Křenovice
88Hrabůvka PRHonza
99Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
1010Císařov mužiPRLuboš Zatloukal
1111Sobíšky PRJiří Kočař
1212Určice PVOndřej Pazdera
1313Polkovice PRTomáš Mareček
1414Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
1515Tršice OLCukrblik Babovka
1616Dřevohostice mužiPRPatrik Josiek
1717Rymice KMRadim Svěchota
1818Loukov ženyKMmarta
1919Podhradní Lhota KMmarta
2020Vrchoslavice PVArnošt Matoušek
2121Němčice ženyKMIveta Červinková
2222Kokory PRTomáš Horák
2323Loukov MUŽIKMmarta
2424Vrchoslavice ŽenyPVArnošt Matoušek
2525Oplocany ženyPRJana Bitalová
2626Mokrá BBOMiroslav Neveselý
2727Hlubočany B, ženyVYMiroslav Neveselý
2828Sulimov KMSvatopluk Minařík
2929Nenakonice OLJiří Tomecek
3030Oplocany MužiPRJana Bitalová
3131Henčlov - Přerov VIII mužiPRTomáš Bálint
3232Nenakonice OLJiří Tomecek
3333Sobíšky PRJiří Kočař
3434Určice ženyPVvaša mirvald
3535Sobíšky PRJiří Kočař
3636Sobíšky PRJiří Kočař
3737Sobíšky PRJiří Kočař
3838Henčlov - Přerov VIII ženyPRTomáš Bálint
3939Sobíšky PRJiří Kočař
4040Sobíšky PRJiří Kočař


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hlinsko PR--18,152013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Počenice KM18,2417,8718,242017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Polkovice PR18,2717,3718,272017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  TAG Zahnašovice KM--18,902014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Polkovice PR--18,962013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Císařov PR--19,152016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Počenice KM--19,312016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Císařov PR--19,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Císařov PR--19,832015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Císařov PR--19,942013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rokytnice PR--20,152014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nenakonice OL20,4220,8920,892017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Tršice OL--21,032016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kojetín II-Popůvky BPR--21,742016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Henčlov - Přerov VIII PR--22,212016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Uhřičice PR--22,562013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lobodice PR--22,612013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Rokytnice PR--23,112015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kojetín PR22,3524,4624,462017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Čechy PR--24,752013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kojetín II-Popůvky PR--24,792013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Čechy PR--25,322014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Přerov PR--25,382014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Uhřičice PR--26,302014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Čechy PR--28,132015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Čechy PR--28,622016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Morkovice KM28,4728,7228,722017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kojetín PR--30,252016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Rokytnice PR--31,262013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Tršice OL--32,772015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kojetín II-Popůvky PR--34,132014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Rokytnice PR--34,782016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Rokytnice PR36,8536,6336,852017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Čechy PR20,7137,2637,262017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Polkovice PR--40,192015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Určice PV--NP2017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Polkovice PR--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Kokory PR--NP2017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Polkovice PR--NP2016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Císařov, Velká Cena
MHJPR
2014/06/14 Císařov, Velká Cena
MHJPR
2015/06/13 Císařov, VC MHJ
MHJPR
2015/08/22 Areál hasičské zbrojnice, NOČNÍ CÍSAŘOV 2015
-
2016/06/11 Císařov, Velká cena MHJ
MHJPR
2016/08/20 Hasičská zbrojnice Císařov, Noční Císařov 2016
-
2017/06/10 Císařov, VC MHJ PR-3B- U OBECNÍHO ÚŘADU
MHJPR
2017/08/19 Císařov - hasičská zbrojnice, Noční Císařov - soutěž v požárním útoku
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/07/28 Sportovní areál Prosetín, Noční soutěž na 2B nástřik + nejrychlejší náběr
-
2017/07/29 Rýmařov Sokolovská ulice, MEMORIÁL JANA SUKA, 2B
-
2017/07/29 Klastor pod Znievom, Hasicska sutaz o pohar starostky obce KPZ
-
2017/07/29 Pacov, Soutěž o pohár Starosty města Pacov, PEHL, M, Ž
-
2017/07/29 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár
-
2017/07/29 Klastor pod Znievom, Noc plameňov pod Znievom - nocna sutaz
-
2017/07/30 Hřiště TJ Hustopeče nad Bečvou, O POHÁR SDH HUSTOPEČE NAD BEČVOU
-
2017/07/30 hřiště Lužná, O Zlatou přilbu Luženských kotárů - soutěž na 2B
-
2017/08/04 Oldřišov, Pohárová soutěž kategorie mladší a starší žáci
-
2017/08/04 Salačova Lhota, O pohár Starosty obce Salačova Lhota (noční) M,Ž
-
2017/08/04 Bílovec-Výškovice, XVII. ročník noční soutěže, 2B
-
2017/08/04 Areál SDH - Mokřinka, DolnoLhotská lucerna
-
2017/08/04 Bystřička hřiště u Lukášů, Noční soutěž na 2B
-
2017/08/05 O Zámecký pohár SDH Přílepy, (3B - muži/ 2B - ženy)
-
2017/08/05 Oldřišov, 7.kolo Moravskoslezského poháru
-
2017/08/05 Hřiště FC Semetín, Semetínský střik
-
2017/08/05 Sokolská zahrada Zdislavice, Noční soutěž, 2B
-
2017/08/05 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2017/08/06 Široká Niva, fotbalové hřiště, O POHÁR STAROSTKY
-
2017/08/06 nový sportovní areál, 9. kolo MSL - Větřkovice - 6.8.2017
-
2017/08/06 Bolatice, hřiště FK Bolatice, 8.kolo MSP, O putovní pohár SDH Bolatice
-
2017/08/11 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2017/08/11 Fotbalové hřiště, Noční soutěž. O pohár SDH Potštát na 2B
-
2017/08/11 Suchá Rudná,lyžařská sjezdovka, Noční pohárová soutěž, 2B
-
2017/08/12 Mikulůvka, O pohár starosty SDH a obce Mikulůvka
-
2017/08/12 Studená, za hasičárnou, Memoriál Tomáše Čelouda, III. ročník (JHHL)
-
2017/08/12 Mirošov fotbalové hřiště, O pohár města Mirošov ,2B, sklopky el. časomíra
-
2017/08/12 Přáslavice, O pohár Starosty obce Přáslavice M, Ž
-
2017/08/12 Tršice zámecký areál, Netradiční soutěž 2B
-
2017/08/12 Sádek Areál, Sádek 2017 9.kolo Moravskoslezského poháru
-
2017/08/12 Kujavy, Memoriál A.Slezáka, O pohár starostky obce
-
2017/08/12 Lesná, Fotbalové hřiště, VI. Ročník Noční Lesná 2B, C42,B65
-
2017/08/12 Šebkovice, Noční soutěž
-
2017/08/12 Zborovice, hřiště T. J. Pilana, I.ročník noční soutěžě PS a soutěže v PS8
-
2017/08/12 Kujavy, O pohár HVP a 100 000 Kč
-
2017/08/13 Sportovní areál Dolní Bečva, ŠTÍT RADHOŠTĚ 55. ročník
-
2017/08/13 Cizkrajov na fotbalovém hřišti, O pohár obce
-
2017/08/18 Kozmice, hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka (noční) NHHL 2017
-
2017/08/19 Věžky, Vlčí Doly, Rescue Věžky 2017 soutěž v poskytování 1. pomoci
-
2017/08/19 Chudenice (KT), Memoriál Václava Zoubka
-
2017/08/19 fotbalové hřiště ve Staňkově, O pohár města Staňkova 2B
-
2017/08/19 Velký Týnec - TFC, Velký Týnec - TFC
-
2017/08/19 Vícenice ,sportovní areál, Hasické závody v požárním útoku
-
2017/08/19 Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH
-
2017/08/19 Putimov, O pohár Starosty obce Putimov M,Ž
-
2017/08/19 Vítonice - hřiště, NOČNÍ POHÁR MLADÝCH HASIČŮ VÍTONICE
-
2017/08/19 Císařov - hasičská zbrojnice, Noční Císařov - soutěž v požárním útoku
-
2017/08/20 Výletiště Vysoká, 18.ROČNÍK POHÁROVÉ SOUTĚŽE O POHÁR SDH VYSOKÁ
-
2017/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky, MSP 2017, 3B
-
2017/08/26 náměstí Míru, Rýmařov. 795 01, TFA Rýmařovský Železný Hasič
-
Kdy Kde Liga