Císařov - hasičská zbrojnice 2017 - Noční Císařov - soutěž v požárním útoku

Liga: -
Místo: Císařov
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 19. 08. 2017 21:00
Kontakt:   Luboš Zatloukal
Telefon:  605403261

Začátek rezervace: 00. 00. 0000 00:00
Konec rezervace: 18. 08. 2017 21:00
Začátek tipování:  27. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 18. 08. 2017 00:00
Zadal: Luboš Zatloukal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Noční Císařov 2017

Soutěž v požárním útoku

PROPOZICE
Termín konání soutěže: 19. srpna 2017

Místo konání soutěže: areál hasičské zbrojnice

Příjezd jednotek:              20:00 až 20:45 hodin
Prezentace družstev:        do 20:45 hodin (nástup)
Start prvního družstva:    21:00 hodin

Soutěžní disciplíny:    požární útok
Kategorie:                muži a ženy 2B

Požární útok bude měřen elektronicky, bude prováděn na sklopné terče, sportovní hadice povoleny!

Povrch tratě: Start, základna a káď betonový povrch, zbytek tratě travnatá plocha.

Startovné: Kč 150,- za soutěžní družstvo

Soutěž je otevřená pro všechna hasičská družstva.

Ceny

Poháry + finanční ohodnocení / dárkové balíčky

 

Bohaté občerstvení,  hudba v průběhu i po soutěži až do...


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-cisarov-8952.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Císařov PRLuboš Zatloukal
22Nenakonice ŽenyOLBarbora Bajerová
33Morkovice MužiKMPavel Krejčí
44Sobíšky PRCukrblik Babovka
55Opatovice PRDalibor Vašíček
66Křenovice PRAdmin Přerovská liga PÚ
77Nenakonice MužiOLBarbora Bajerová
88Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
99Chropyně KMMarek Mucha
1010Tršice OLCukrblik Babovka
1111Určice ženyPVvaša mirvald
1212Vrchoslavice PVSDH Vrchoslavice
1313Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
1414Oplocany Muži APRMonika Koutná
1515Podolí VSAleš
1616Počenice ŽenyKMPavel Kunčar
1717Oplocany ŽENYPRJana Bitalová
1818Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
1919Počenice MužiKMPavel Kunčar
2020Oplocany BETAPRJana Bitalová
2121Rymice KMRadim Svěchota
2222Albrechtičky NJjiljí Šimíček
2323Kokory PRTomáš Horák
2424Sulimov KMSvatopluk Minařík
2525Troubky PRAdmin Přerovská liga PÚ
2626Dřevohostice PRPatrik Josiek
2727Rokytnice PRHana Lašáková
2828Mokrá BBOMiroslav Neveselý
2929Hodějice ženyVYDenisa Kežlínková
3030Hoštice MužiKMRadek Šťastný
3131Dětkovice MužiVYSDH Ivanovice na Hané
3232Rokytnice MuziPRHana Lašáková
3334Zdislavice Drink team veteranKMRadek Šťastný
3435Ivanovice na Hané MužiVYSDH Ivanovice na Hané
3536Dětkovice ŽenyVYSDH Ivanovice na Hané


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Luboměř NJ--17,122016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Tršice OL17,3017,2717,302017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Polkovice PR17,0017,3317,332017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Radkova Lhota PR--17,482013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  TAG Zahnašovice KM--18,072014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Císařov PR--18,082016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hlinsko PR--18,112013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Císařov PR18,2618,2018,262017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Polkovice PR--18,282014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Křenovice PR17,9218,4318,432017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chropyně KM--18,442016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Sobíšky PR--18,642016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Tršice OL--18,822016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Polkovice PR--18,862013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Ludslavice KM--18,922016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bohuslávky PR--18,942015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Sobíšky PR--18,972015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Nenakonice OL18,7719,0019,002017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Čechy PR--19,112014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Čechy PR17,4119,2819,282017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Ludslavice KM17,2919,2819,282017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Morkovice KM19,4919,2719,492017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Ludslavice KM--19,512015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Čechy PR--19,622013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Císařov PR--19,662013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chropyně KM--19,692013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Křenovice PR--19,732014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chropyně KM--19,822015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Rokytnice PR--19,842013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Rokytnice PR--19,882014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Henčlov - Přerov VIII PR--19,892014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Luboměř NJ--19,932015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Dřevohostice PR--20,032014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Morkovice KM--20,082016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Určice PV--20,082016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Čechy PR--20,182016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Citov PR--20,232013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Citov PR--20,352014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Kojetín II-Popůvky PR--20,442014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Rokytnice PR--20,462016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Polkovice PR--20,592015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Citov PR--21,022016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Citov PR21,0421,2021,042017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Křenovice PR--21,142015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Kokory PR--22,122016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Kojetín II-Popůvky PR--22,152013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Chropyně KM--22,402014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Mokrá BO21,0922,5022,502017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Vrchoslavice PV--22,872016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Čechy PR--22,982015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Určice PV--23,162015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Roštění KM--23,432014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Kokory PR23,5423,3023,542017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Křenovice PR--23,942013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Tršice OL--24,452015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Kokory PR--24,592015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Rokytnice PR--25,342015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Kokory LAĎA TEAMPR--26,452014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Lobodice PR--28,332013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Vrchoslavice PV19,3131,7431,742017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Sobíšky PR--33,592014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Kokory PR--34,342014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Vrchoslavice PV--35,882015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Troubky PR--39,722016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Počenice KM40,5640,8440,842017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Císařov PR--42,932015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Kokory PR--43,042013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Císařov BPR--53,222014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Rymice KM--NP2016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Křenovice PR--NP2016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Luboměř NJ--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Rymice KM--NP2017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Polkovice PR--NP2016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Chropyně KM--NP2017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Luboměř NJ--NP2017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Radvanice PR--NP2016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Císařov PR--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Císařov, Velká Cena
MHJPR
2014/06/14 Císařov, Velká Cena
MHJPR
2015/06/13 Císařov, VC MHJ
MHJPR
2015/08/22 Areál hasičské zbrojnice, NOČNÍ CÍSAŘOV 2015
-
2016/06/11 Císařov, Velká cena MHJ
MHJPR
2016/08/20 Hasičská zbrojnice Císařov, Noční Císařov 2016
-
2017/06/10 Císařov, VC MHJ PR-3B- U OBECNÍHO ÚŘADU
MHJPR
2017/08/19 Císařov - hasičská zbrojnice, Noční Císařov - soutěž v požárním útoku
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/09/22 Sportovní areál, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva
-
2017/09/23 místní hřiště, O POHÁR OBCE ÚSTRAŠICE a Memoriál Patrika Pažina
-
2017/09/23 Areál Mšk Hurbanovo, Pohár primátorky mesta Hurbanovo
-
2017/09/23 Hřiště u KD Bohuňovice, Železný hasič Trusovice - soutěž TFA
-
2017/09/23 Kulturní areál Výkleky, Pohárová soutěž v PÚ ( muži - 3B, ženy - 2B )
-
2017/09/23 stadion Lokomotiva olomouc, Lokomotiva Olomouc - o pohár OSH Olomouc
-
2017/09/23 Výkleky, Pohárová soutěž v požárním útoku Výkleky 2017
-
2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 Kamenná - koupaliště, Kamenský výstřik - 9. ročník soutěže v PÚ na 2B
-
2017/09/23 Malhotice, před obecním úřadem, Malhotská kýblovačka
-
2017/09/23 Police - zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2017/09/24 Třebelovice, O POHÁR STAROSTKY OBCE
-
2017/09/30 Náměstí Hrdinů 388, Moravany, 14. Moravanský Memoriál
-
2017/09/30 Radotice, hřiště, Kozlovna CUP O putovní pohár SDH Radotice
-
2017/09/30 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka Podhradní Lhota
-
2017/10/07 FK Velké Hoštice, Hoštický pohár
-
2017/10/07 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
2017/10/07 Chlumčany, 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2017/10/07 Nová Ves, hřiště nad Novou Vsí, O pohár starosty SDH muži,O pohár fa. Dotiko ženy
-
2017/10/14 Jeseník - fotbalové hřiště, POZOR!!! ZMĚNA TERMÍNU NA 14.10.2017!!!
-
2017/10/21 Bukovina u Čisté, pod Kaňkem, Sky run fighter, putovní pohár velitele SDH
-
2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl
-
2017/11/11 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2017/12/09 Prosetín, V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
2017/12/22 Olomouc - pohár starosky OSH, Olomouc stadion Lokomotiva - Pohár starostky OSH
-
Kdy Kde Liga