Cizkrajov na návsi 2016 - 3.ročník noční soutěže v požárním útoku

Liga: -
Místo: Cizkrajov
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 26. 08. 2016 19:00
Kontakt:   Jakub Janák
Telefon:  728047862

Začátek rezervace: 01. 08. 2016 18:00
Konec rezervace: 26. 08. 2016 15:00
Začátek tipování:  01. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 26. 08. 2016 00:00
Zadal: Martin Vaverka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Cizkrajov Vás srdečně zve na 3. ročník noční soutěže v požárním útoku o pohár obce Cizkrajov

Soutěž se uskuteční v pátek 26.srpna 2016

Prezentace od 19.00 

Zahájení proběhne v 20.00

 

Kategorie: Muži speciál

                               Muži PS 12 bez úprav

                  Ženy speciál

Pravidla: Možno zapujčit si 2 soutěžící z jiného týmu

             Jednotná startovací listina

             Na základně 3 minuty

             Soutěž je otevřena do startu posledního družstva

 

Propozice: Terče elektronické sklopné

Trať asfaltová 2B

                  Speciál a PS 12 bez úprav

              Hadice: B65

                         C42

              Savice 2x 2,5m 

              Koš s funkčí klapkou

 

Ceny: Diplomy, poháry a věcné ceny od sponzorů, nejlepší proudař a proudařka

Za 1. místo prase

Jako bonus: 10. místo prase15. místo 2x 5l soudky Plzeňského prazdroje 12° 

 

 

Po dobu soutěže se můžete těšit na bohaté občerstvení

 

 

Kontaktní osoby: Jakub Janák - 728 047 862

                       Jan Povolný - 725 920 302


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-cizkrajov-7975.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Cizkrajov JHMartin Vaverka
22Markvarec JHMartin Vaverka
33Slavonice PS 12JHMartin Vaverka
44Knínice PS 12JIMartin Vaverka
55Heřmaneč JHMartin Vaverka
66Český Rudolec JHOndřej Huml
77Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
88Valtínov JHJosef Bártů
99Dešná B, PS 12JHAleš Coufal
1010Cizkrajov PS 12JHMartin Vaverka
1111Slavonice JHMartin Vaverka
1212Knínice JIMartin Vaverka
1313Valtínov PS 12JHJosef Bártů
1414Police PS 12TRAleš Coufal
1515Višňová PS 12JHAleš
1616Žirovnice PEFrantišek Janů
1717Drunče JHJiří Melecký
1818Dešná BJHAleš Coufal
1919Mysletice JIStanislav Dolský
2020Menhartice PS 12TRPavel Ellinger
2121Police TRAleš Coufal
2222Krasonice JILukáš Pivonka
2323Staré Hobzí PS-12JHJan Povolný
2424Batelov JIJan Povolný
2525Menhartice TRPavel Ellinger
2627Mysletice PS12JIStanislav Dolský
2729Batelov BJIJan Povolný


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mníšek JH19,6520,3120,312017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Lásenice JH20,4820,1220,482017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Mysletice JI19,3120,6020,602017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Markvarec JH18,4121,2021,202017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Stajka JH22,3819,7722,382017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Panské Dubenky JI22,6121,9322,612017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Halámky JH23,4621,6923,462017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Stříbřec JH23,8124,1124,112017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Novosedly nad Nežárkou JH22,1924,3824,382017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Frahelž JH26,7327,0427,042017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Slavošovice CB28,6223,5628,622017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Heřmaneč JHNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Cizkrajov JHNP20,92NP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Chlum u Třeboně JHNP20,66NP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/31 Cizkrajov, O putovní pohár obce Cizkrajov
-
2014/09/06 Cizkrajov, na návsi, 1. ročník noční soutěže O pohár obce Cizkrajov
-
2015/09/04 Cizkrajov - na návsi, 2. ročník noční soutěže O pohár SDH Cizkrajov
-
2016/08/26 Cizkrajov na návsi, 3.ročník noční soutěže v požárním útoku
-
2017/05/13 Cizkrajov, Memoriál Jana Štolby
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/27 fotbalové hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2017/05/27 Křepice (Znojmo), hřiště, O pohár starosty obce
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/05/27 Hostěrádky - Rešov, 5. ročník Memoriálu mjr. Jana Červinky
-
2017/05/27 Radíkov, Noční Radíkov CUP 2017
-
2017/05/28 Racková hřiště, O pohár starosty SDH, muži 3B, ženy, dorost
-
2017/05/28 Svoboda - hřiště, 1. kolo MSP, Memoriál Josefa Halfara, 2B
-
2017/06/03 Provodovice, Okresní kolo Přerov
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/03 fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony, 2B
-
2017/06/04 Bílovec-Výškovice, hřiště, XIII. ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2017/06/04 Obec Šarovy, 17. Ročník souteže o Melůnový pohár
-
2017/06/04 Před hasičskou zbrojnicí, utovní pohár starosty obce Střelice
-
2017/06/04 Vrbka, u hasičské zbrojnice, Memoriál Bruna Hanského, pohárová soutěž, 2B
-
2017/06/09 Leskovec,hřiště, 5.Noční soutěž O pohár valašských kotárů
-
2017/06/09 za fotbalovým hřištěm, O putovní pohár starosty SDH Markvartovice,
-
2017/06/09 Provodovice, O pohár SDH Provodovice - noční soutěž
-
2017/06/10 Oplocany hriště, OPLOCKEJ KOPEČEK , 2B .
-
2017/06/10 Janovice u Rýmařova, HL-Praděd M.Ž. 2B
-
2017/06/10 Kolence, O pohár SDH Kolence, 7. ročník
-
2017/06/10 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2017/06/10 Hasičský areál, Tyršova ul., 2. kolo Moravskoslezkého poháru
-
2017/06/10 Horní Dubňany,hřiště, pohar starostky obce,2B
-
2017/06/10 Dešná, Noční hasičská soutěž Dešná
-
2017/06/10 sportovní areál, X. ročník noční soutěže Větřkovice
-
2017/06/10 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2017/06/11 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2017/06/16 Vrchoslavice, Vrchoslavská pohárovka
-
2017/06/17 Dolní část Zámeckého parku, O putovní štít města Oder
-
2017/06/17 Měrotín - areál "Parduska", XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/06/17 Oprechtice, XVI.ročník o putovní pohár SDH Oprechtice
-
2017/06/17 Rešice, hřiště, noční soutěž na 2B
-
2017/06/17 VÝČAPY NOČNÍ, areál SDH Výčapy, Pohár SDH Výčapy
-
2017/06/17 Oprechtice, IX.ročník Climart cup
-
2017/06/18 Hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka 2B
-
2017/06/23 Lešná(Výletiště), Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B)
-
2017/06/24 Heraltice, náves, asfalt, O pohár starosty městyse Heraltice
-
2017/06/24 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/24 Vranín, Hasič. areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/06/25 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B
-
2017/07/01 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/05 Ctiněves, fotbalové hřiště, O Pohár starostů obcí Černouček/Ctiněves.
-
2017/07/05 Zdislavice - Sokolská zahrada, O Pohár starosty SDH
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/08 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
Kdy Kde Liga