Cizkrajov 2017 - Memoriál Jana Štolby

Liga: VCT
Místo: Cizkrajov
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 13. 05. 2017 13:00
Kontakt:   Jakub Janák
Telefon:  728047862

Začátek rezervace: 30. 04. 2017 18:00
Konec rezervace: 13. 05. 2017 13:00
Začátek tipování:  13. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 13. 05. 2017 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-cizkrajov-8247.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Cizkrajov JHJan Zahradník
22Halámky JHJan Prokes
33Chlum u Třeboně JHJan Zahradník
44Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
55Stříbřec JHLuboš Petr
66Slavošovice CBvit koukal
77Markvarec JHmartin pecha
88Stajka JHLuboš Petr
99Stříbřec JHLuboš Petr
1011Mníšek JHJan Zahradník
1112Heřmaneč JHOndřej Pecha
1213Frahelž JHJan Slipka
1314Panské Dubenky JIPetr Volavka
1415Lásenice JHHanka Straňáková
1516Telč JIZdeněk Kubát
1630Mysletice JIStanislav Dolský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlum u Třeboně JHJan Zahradník
22Rapšach JHstáňa
33Stříbřec JHKateřina Jonáčková
44Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
55Staňkov JHHasiči Staňkov
66Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
77Lásenice JHHanka Straňáková
88Cizkrajov JHbohuslav brůžek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mníšek JH19,6520,3120,312017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Lásenice JH20,4820,1220,482017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Mysletice JI19,3120,6020,602017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Markvarec JH18,4121,2021,202017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Stajka JH22,3819,7722,382017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Panské Dubenky JI22,6121,9322,612017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Halámky JH23,4621,6923,462017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Stříbřec JH23,8124,1124,112017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Novosedly nad Nežárkou JH22,1924,3824,382017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Frahelž JH26,7327,0427,042017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Slavošovice CB28,6223,5628,622017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Heřmaneč JHNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Cizkrajov JHNP20,92NP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Chlum u Třeboně JHNP20,66NP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/31 Cizkrajov, O putovní pohár obce Cizkrajov
-
2014/09/06 Cizkrajov, na návsi, 1. ročník noční soutěže O pohár obce Cizkrajov
-
2015/09/04 Cizkrajov - na návsi, 2. ročník noční soutěže O pohár SDH Cizkrajov
-
2016/08/26 Cizkrajov na návsi, 3.ročník noční soutěže v požárním útoku
-
2017/05/13 Cizkrajov, Memoriál Jana Štolby
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/27 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/24 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2017/07/01 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2017/07/08 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2017/07/15 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2017/07/22 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2017/08/05 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2017/08/12 Příbraz, O pohár obce Příbraz
VCT
2017/08/19 Rapšach, VCT Rapšach
VCT
2017/08/26 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2017/09/16 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga