Dětkovice 2017 - Dětkovice

Liga: HE
Místo: Dětkovice
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 16. 09. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 10. 09. 2017 18:00
Konec rezervace: 16. 09. 2017 13:00
Začátek tipování:  16. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 16. 09. 2017 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-detkovice-8283.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dětkovice PVPavel Hlavinka
22Domamyslice PVDavid Vykopal
33Soběsuky PVKamila Krychtálková
44Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
55Haňovice OLPavel Hlavinka
66Hlubočky OLPavla Jahnová
77Nová Dědina OLEva Dušková
88Měrotín OLTomáš Hlavinka
99Kožušany OLPetr Zmeškal
1010Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
1111Ludéřov OLPavel Navrátil
1212Hrabišín SURoman Jírů
1313Ráječek SUlallin
1414Dětkovice VYMichal Hrabánek
1515Bílovice PVJan Krupa
1616Polkovice PRTomáš Mareček
1717Čelechovice na Hané PVZdeněk Smolka
1818Střelice OLTábuk Kubát
1919Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
2020Loučany OLLukáš Navrátil
2121Jabloňany BKMarek Vlach
2222Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
2323Plinkout OLivo šnejdar
2424Ludéřov OLLukáš Navrátil
2525Císařov PRLuboš Zatloukal
2626Břevenec OLVeronika Hrabáčková
2727Myslejovice TOPPVMilan Buriánek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dětkovice PVPavel Hlavinka
22Soběsuky PVKamila Krychtálková
33Loučany OLDagmar Bartoňková
44Krasice PVKarolína Burešová
55Hlubočky OLPavla Jahnová
66Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
77Soběsuky PVKamila Krychtálková
88Břevenec OLVeronika Hrabáčková
99Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1010Olešnice OLLukáš Navrátil
1111Dětkovice VYMichal Hrabánek
1212Určice PVLadislav Kořínek
1313Bílovice APVJan Krupa
1416Pěnčín PVLenka Kopečná
1517Svésedlice OLAleš Zavadil


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Žernovník BK17,0317,4517,452017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešnice OL16,9017,6217,622017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice PV17,3717,6317,632017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Luboměř NJ17,6917,3017,692017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Domamyslice APV17,8617,8117,862017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Polkovice PR16,8618,3118,312017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Soběsuky PV18,7718,2118,772017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Domamyslice BPV19,0918,9719,092017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ludéřov OL19,1218,0019,122017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lipová PV19,1818,5719,182017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Cholina OL19,7919,6119,792017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kelčice PV19,0925,4625,462017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Čelechovice na Hané PV28,8123,2728,812017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dětkovice PV16,7532,3832,382017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Pasohlávky BVNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Čechovice PVNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Niva PVNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Krasice PVNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Břevenec OL17,7917,7817,792017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krasice PV18,0518,0318,052017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice APV18,2218,2318,232017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pěnčín PV18,2818,7418,742017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pěnčín PV18,7617,6518,762017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dětkovice PV18,2518,8518,852017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Soběsuky PV19,0218,9219,022014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Náměšť na Hané OL19,1019,0919,092017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hlubočky OL19,0918,3919,092017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Soběsuky APV18,5019,1719,172017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Olešnice OL18,8619,1719,172017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Soběsuky BPV18,9119,3319,332017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Soběsuky APV18,6019,6719,672017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Soběsuky BPV18,0719,7119,712017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Soběsuky BPV19,4720,0820,082014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Olešnice OL19,0320,2420,242017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Olešnice OL19,6921,6921,692014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Loučany OL21,8217,8221,822017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Svésedlice OL22,5920,9422,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Droždín OL22,3924,1824,182017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dětkovice PV27,7317,6627,732017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bílovice BPV18,0334,8734,872017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Určice PV40,0838,9540,082017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Loučany OL52,0919,7852,092014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ludéřov OLNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Krasice PVNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Cholina OLNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bílovice APVNP24,48NP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bílovice PVNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/07/24 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
2014/06/07 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
2017/05/04 Dětkovice, O pohár starosty
-
2017/05/13 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
2017/09/16 Dětkovice, Dětkovice
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže