Dneboh 2016 - Pohár Drábských světniček

Liga: JL
Místo: Dneboh
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 04. 09. 2016 10:00
Kontakt:   Miroslav Šťastný
Telefon:  602456955

Začátek rezervace: 29. 08. 2016 20:00
Konec rezervace: 02. 09. 2016 20:00
Začátek tipování:  29. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 02. 09. 2016 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

víceúčelový areál uprostřed obce


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-dneboh-7596.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Veselá MBOlda Česák
22Jílové u Držkova JNMAD Matthew
33Krásná Ves MBJan Macoun
44Dneboh MBLukáš Danda
55Jinolice RenmotorJCBlanka Kuntošová
66Břehy MBPetr Zavrtálek
77Chrášťany LTBarča Škodová
88Podůlší BéčkoJCJakub Tomeš
99Košťálov SMLenka Poloprutská
1010Obrubce MBPepa Adam
1111Tatobity SMMarek Bárta
1212Pšánky HKMichaela Malá
1313Sychrov MBBarbora Křapková
1414Velké Hamry JNMAD Matthew
1515Dobšín MBPepa Adam
1616Jablonec nad Jizerou SMLukáš Němec
1717Malá Skála JNNikol Vavřichová
1818Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
1919Mříčná SMsdhmricna
2020Raspenava LIMichal Farský
2121Kosmonosy MBJan Klimo
2222Jirkov JNVladimír Novotný
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chrášťany LTBarča Škodová
22Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
33Sychrov MBBarbora Křapková
44Benešov u Semil SMLenka Poloprutská
55Břehy MBHana Prokurátová
66Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
77Libuň JCMichaela Malá
88Košťálov SMLenka Poloprutská
99Malá Skála Malá Skála BéčkoJNNikol Vavřichová
1010Myštěves HKVeronika Borůvková
1111Obrubce MBVeronika Musilová
1212Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
1313Huť JNPetra Šteyrová
1414Borovice MBRadek Kuntoš


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC16,4216,3816,422017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Chrášťany LT16,8316,7816,832016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kosmonosy MB16,8416,5516,842017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dneboh MB16,9216,9116,922017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pšánky AHK--16,972013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jinolice RenmotorJC--17,042013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Jablonec nad Jizerou SM16,7117,0617,062016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Libuň JC--17,172014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Tatobity SM--17,322014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Jinolice RenmotorJC--17,452014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Pšánky BHK--17,672013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Krásná Ves MB17,6817,1917,682017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Libuň JC--17,702013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Jirkov JN--17,762013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dobšín - KameniceMB--17,862014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Obrubce MB17,9317,1017,932017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Podůlší BéčkoJC17,6618,0018,002016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Sychrov MB--18,042014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Podůlší JC--18,122013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Veselá MB18,0218,1518,152016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Malá Skála JN17,9918,2018,202017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Kosmonosy MB17,1518,2118,212016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Košťálov SM18,2117,5518,212016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Tatobity SM18,2317,0118,232017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jablonec nad Jizerou SM18,2717,9218,272017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Jirkov JN18,1818,4018,402016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Kosmonosy MB--18,492014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Jirkov JN--18,492014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Podůlší BéčkoJC17,9018,5018,502017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Pšánky HK18,6316,7718,632016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Lestkov SM--18,722014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Veselá MB--18,722013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Bašnice JC--18,772013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Dneboh MB18,0318,8518,852016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Jeřmanice LI--18,952014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Úmyslovice NB--19,102013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Bříšťany JC--19,112014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Veselá MB--19,132014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Pšánky BHK--19,212014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Obrubce MB19,2119,0519,212016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Mříčná SM19,2818,2919,282016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Zlatá Olešnice JN16,8819,2819,282016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Pšánky HK19,3517,4019,352017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Krásná Ves MB--19,362013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Úmyslovice NB--19,382014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Benešov u Semil SM--19,392014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Krásná Ves MB--19,442014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Dobšín - KameniceMB--19,442013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Dobšín KameniceMB19,5217,6319,522016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Benešov u Semil SM19,6519,0619,652016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Sychrov MB19,8118,1519,812016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Dubenec TU19,8718,2619,872017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Košťálov SM--20,672014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Sukorady MB--20,862013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Jílové u Držkova JN18,6820,9220,922016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Tatobity SM--21,222013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Bechov MB21,5720,6621,572017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Dneboh MB--21,832013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Karlinky LI22,0118,6022,012017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Krásná Ves MB18,3722,1922,192016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Raspenava LI22,9622,9622,962016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Sychrov MB--29,142013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Břehy MB--29,672014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Sychrov MB18,4630,0630,062017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Pšánky AHK--33,802014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Loukov MB--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Chrášťany LTNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Jinolice RenmotorJCNPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Kosmonosy MB--NP2013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Jirkov JNNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Velký Třebešov NANPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Malá Skála JNNPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Malá Skála JN--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Karlinky LI--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Košťálov SMNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Lestkov SM--NP2013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Zlatá Olešnice JNNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Olešnice SMNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Jílové u Držkova JN--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Podůlší JC--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Břehy MBNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Dneboh MB--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Dobšín KameniceMBNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Břehy MBNPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Jílové u Držkova JNNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Bašnice JC--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Tatobity SM18,06NPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/08/25 Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček
JL
2008/08/30 Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček
JL
2013/08/24 Dneboh, víceúčelový areál, Pohár Drábských světniček
JL
2014/09/07 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2015/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2016/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2017/09/03 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže