Dneboh 2017 - Pohár Drábských světniček

Liga: JL
Místo: Dneboh
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 03. 09. 2017 10:00
Kontakt:   Miroslav Šťastný
Telefon:  602456955

Začátek rezervace: 28. 08. 2017 20:00
Konec rezervace: 01. 09. 2017 20:00
Začátek tipování:  28. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 03. 09. 2017 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-dneboh-8532.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chrášťany LTMiloš Zeman
22Dneboh MBOndřej Jirčák
33Krásná Ves MBJan Macoun
44Košťálov SMLenka Poloprutská
55Dubenec TUMartínek z Dubence
66Jablonec nad Jizerou SMJoska Mládek
77Břehy MBPetr Zavrtálek
88Bechov MBMiloslav Tauchman
99Tatobity SMMichaela Malá
1010Kopidlno JCTomáš Dubský
1111Sychrov MBMichal Kuntoš
1212Jirkov JNMíra Berka
1313Kosmonosy MBJan Klimo
1414Jinolice RenmotorJCVojtěch Kratochvíl
1515Obrubce MBMichal Čermák
1616Podůlší JCJakub Tomeš
1717Olešnice SMLukáš Marek
1818Pšánky HKMichaela Malá
1919Dobšín MBMichal Čermák
2020Jablonec nad Jizerou SMJoska Mládek
2121Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
2222Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
2330Malá Skála JNAndrea Vavřichová
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myštěves HKVeronika Borůvková
22Břehy MBHana Prokurátová
33Sychrov MBBarbora Křapková
44Benešov u Semil SMBlanka Halamová
55Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
66Frýdlant LiberecLIFilip Kokta
77Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
88Libuň JCLucie Samková
99Sychrov MMBBarbora Křapková
1010Veselá SMEliška Novotná
1111Košťálov SMLenka Poloprutská
1212Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
1313Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,2216,6916,692016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Benešov u Semil SM16,7416,9016,902016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Krásná Ves MB--17,532014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Borovice MB--17,672014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Libuň JC17,4317,7617,762016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Krásná Ves MB17,1417,8417,842016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Skála BéčkoJN17,8318,3618,362016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Huť JN18,1118,6418,642016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Košťálov SM18,6916,5418,692017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Borovice MB--18,822013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Touchovice LN16,9818,8618,862016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Benešov u Semil SM18,9516,4118,952017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Malá Skála BéčkoJN--19,012014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Libuň JC19,1417,7419,142017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Libuň JC--19,282014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Sychrov MMB19,9619,2319,962017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Benešov u Semil SM--20,462014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Malá Skála BéčkoJN--20,482013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Břehy MB--20,502013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Frýdlant LI19,9920,5820,582017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jablonec nad Jizerou SM21,3021,0521,302016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bratříkov JN--21,532013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bratříkov JN21,6321,6321,632017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Sukorady MB--21,872013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Krásná Ves MB--22,102013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Loukov MB22,7621,5922,762016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Ploukonice SM19,7123,3123,312017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Jablonec nad Jizerou SM23,9717,6423,972017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bratříkov JN--24,822014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Libuň JC--26,412013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Myštěves HK--27,292014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Břehy MB--29,172014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Sychrov MB--29,282014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Benešov u Semil SM--32,802013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Sychrov MB35,4235,4235,422016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Krásná Ves MB35,9924,9235,992017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Jeřmanice LI--49,212014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Břehy MBNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Huť JN--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bratříkov JNNP20,69NP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Košťálov SMNPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Myštěves HKNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Myštěves HK--NP2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Sychrov MBNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Myštěves HKNPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Sychrov MB--NP2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Obrubce MB18,18NPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Borovice MBNPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Malá Skála BéčkoJNNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Břehy MBNPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Huť JN--DSQ2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/08/25 Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček
JL
2008/08/30 Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček
JL
2013/08/24 Dneboh, víceúčelový areál, Pohár Drábských světniček
JL
2014/09/07 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2015/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2016/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2017/09/03 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/12 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2018/05/19 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2018/05/20 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2018/05/26 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2018/05/27 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2018/06/09 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2018/06/17 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2018/08/18 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2018/09/09 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2018/09/15 Borovice, Borovický pohár
JL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga